Jump to content

EL Top 16, 13. kolo Crvena Zvezda - Darusafaka, cetvrtak 20h

Ros

Recommended Posts

Isto kao protiv Bajerna. Ova ekipa može da igra u EL kada kida da se dokaže protiv jačeg od sebe

Kad je obrnuto, muka živa

Realno, bio si u pravu.

• Replies 112
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• renne

11

• elementary

11

• Blud

8

• harper

6

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ne znam samo na osnovu cega se dolazi do zakljucka da je 'Faka slabija od Zvezde? Dva puta su dobili, sinoc su izgledali ozbiljnije od npr. 3. do 40. minuta, iskusni, imaju dubinu, dobro vodjeni... Samo njihova losa forma s pocetka top 16 i par relativno tesnih poraza ih je sprecio da se sada ozbiljno bore za playoff. 

istina, secamo se da je pisano na pocetku top16 da je zvezda najgori tim u grupi, a da bi sada dosli do toga da se pobede podrazumevaju, i da je skandal ako se izgubi od jedne darusafake, 5 puta skuplje.

zapravo, imamo cudesan rezultat ove sezone, samo da nekako izguramo taj zagreb, i da konstatujemo najistorijskiju™ sezonu, jos bolju od prethodne, sto je bilo skoro nemoguce ocekivati.

Edited by Nikodije

e jesi mi ukazao, mislio sam da pricas o pokvarenom semaforu

ono sinoc je bio poraz u kosarkaskoj utakmici. nema tu nista katastrofalno ako malo bolje pogledas. mozda ga zaborave veceras, mozda sedece nedelje, mozda i ne zaborave ali sjajnu sezonu ne moze da ponisti. to pricam o zvezdi, a sta je za tebe katastrofa je deo tvog subjektivnog osecaja.

Jedina stvar koja je meni zasmetala, je ponasanje ekipe tamo negde na oko 3min do kraja, bukvalno su se ponasali kao da apsolutno nema sanse sabiti to vodjstvo od 10tak pt razlike. Mislim , znam da su sanse male, ali ipak dogadja se,a i jajarski je samo onako statirati po terenu.

Daleko bilo da smo bili apsolutni favoriti i da je poraz nedopustiv, meni je nedostatak truda jedini aspekt koji se uvek i svakoj ekipi moze staviti na teret, ma protiv koga igrala.

Ja jos sinoc cim je Zvezda zavrsila, 4000din na 2.56 kvotu jer sam znao da ce pasti. Za sad sve ide svojim tokom, +3 za Fener na poluvremenu, kao bore se i hoce da pobede, da ne bude providno... dolazi rutinski, a ako nekim cudom padnem makar sam pogurao Zvezdu u top8 :D

Jedina stvar koja je meni zasmetala, je ponasanje ekipe tamo negde na oko 3min do kraja, bukvalno su se ponasali kao da apsolutno nema sanse sabiti to vodjstvo od 10tak pt razlike. Mislim , znam da su sanse male, ali ipak dogadja se,a i jajarski je samo onako statirati po terenu.

Daleko bilo da smo bili apsolutni favoriti i da je poraz nedopustiv, meni je nedostatak truda jedini aspekt koji se uvek i svakoj ekipi moze staviti na teret, ma protiv koga igrala.

Ovo ja drobim vec dugo, jednostavno nismo jos ekipa koja uvek daje 100% bez obzira na okolnosti, a to je prilicno lose. Opet, treba biti posten i reci da smo dosta limitirani kvalitetom, nije sve bas do nedostatka zelje, ali ima i toga svakako. Darusafaka uopste nije toliko losa ekipa ali nismo bas morali protiv njih da odigramo dve najruznije utakmice u sezoni, majku mu.

• Create New...