Jump to content
Sign in to follow this  
Ros

EL Top 16, 13. kolo Crvena Zvezda - Darusafaka, cetvrtak 20h

Recommended Posts

Ivo Petović

Neverovatan kontraritam celog tima. 8 od 10 igrača se nisu ni pojavili na utakmici. Ova ekipa je previše dugo igrala na maksimalnom broju obrtaja i sa 120% svog kvaliteta, tako da je nakon Zagreba usledilo pražnjenje, a tim jednostavno nema napadačkog kvaliteta da ne izgleda loše kad nije na svom maksimumu (doduše, ne ovako loše).

Edited by Ivo Petović

SleeperSleep

dobro, sezona je ipak fenomenalna i zasluzili su poverenje do kraja. bice ovo ok.

Ivo Petović

Ma naravno, sezona je iznad svih očekivanja. Jednostavno je previše puta dobijano na neke hail mary pokušaje, morao je jednom da usledi i raspad.

Nevezano za to, ako bi mogao sledeće sezone prvi plej da bude neki Amer sa šutom, bio bih mnogo zadovoljniji.

Edited by Ivo Petović

Calavera

1 od onih tekmi gde sve ode u kurac, em smo bili van ritma, em su se oni kvalitetno spremili i punili reket svakom prilikom, em je radonjara opet bagovao, em se stvorila svecarska atmosfera gde publika izneverue™ cim se protivnik drzne da povede i atmosfera postane nepodnosljivo mlaka, em smo sutirali penale ispod 50%...

sto je najgore, sutra ce efes lagano da dobije, sto ce nam stvoriti dodatan pritisak. ne treba zanemariti da nam je ovo bila druga mec lopta i da smo na putu da od gotovog napravimo veresiju.

John Coltrane

Jebu nas Turci i dalje pa to ti je.

Radonja odlazi.

Cane Vukic Prebranac

То је моја Звезда :fantom:

MiddleClass

Prvi macici se u vodu bacaju...

Calavera

Podlegli smo pritisku

nosili sa pritiskom

Povrede, pritisak…

:(

Nikodije

sve je to pod kontrolom, ra samo obara formu u pravi cas, a da bi eksplozija usledila protiv cska

Apollo Creed

Nek mu neko samo javi da ima opciju na džojstiku da zaustavi poniranje... :fantom:

Edited by Apollo Creed

Nikodije

jedan neocekivani poraz u el nije razlog za paniku, ako u el uopste postoji nesto kao neocekivani poraz, ipak su to sve vrhunske ekipe. od darusafake se moze izgubiti i sa boljom igrom. juce su me iznenadili kako dobro su odigrali u oba pravca. bez obzira, ja sam ubedjen da mi prolazimo u top8, da li vec veceras ako nas robija casti, mada ne verujem u to, ili sledeceg petka u zg, nije ni bitno.

MiddleClass

Razbucacemo ih kao Vojvoda haski tribunal...

Ladno ih je Vojvoda razbucao... :D

Upropasti mi Ra prorocanstvo.

levi

Mislis kao protiv Bajerna pre par meseci?

Ova ekipa se ne obazire mnogo na price o karmi, ukletom klubu i cistacici koju su otpustili pa je proklela Mali Kalemegdan, sve je to uglavnom navijacki refleks iz nekih drugih vremena.

Isto kao protiv Bajerna. Ova ekipa može da igra u EL kada kida da se dokaže protiv jačeg od sebe

Kad je obrnuto, muka živa