Jump to content

EL Top 16, 13. kolo Crvena Zvezda - Darusafaka, cetvrtak 20h

Ros

Recommended Posts

• Replies 112
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• renne

11

• elementary

11

• Blud

8

• harper

6

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pa, sigurno da nece dozvoliti da mu se tim opusti. Darusafaka je ozbiljan tim sa odlicnim trenerom, dobili su nas na njihovom terenu kad su bili u seriji poraza. Pobedjivali smo mi ove godine i mnogo bolje ekipe ali i ovu pobedu treba zaraditi. Erden, Sloter, Reding, Gordon, Bjelica, Vilbekin, Preldzic, Harangodi, to su sve vrlo, vrlo solidni igraci, bar dvojicu od njih bih rado gledao u Zvezdi sledece godine.

Nazalost izgleda da je negde ipak kod nas zaskripilo. Maltene od samog pocetka mucenje, neka cudna atmosfera i pored cinjenice da smo dobijali i jace, odigrali smo ovo katastrofa lose....

Ovi igraju totalno krs basket, ponesto ubace kad ih bas pustimo, a mi ni toliko ne mozemo. Neverovatno mi je izgubiti ovako protiv ekipe koja igra ovako slabo.

SleeperSleep

danguba zaboravljen, a odigrao ko zmaj :(

vazno je da je lazic tu kad se lomi.

no, ne treba zaboraviti koliki je njihov budzet, koliko nas, bla, truc... kalemegdan, jun, bla, truc...

cela sezona stane u jednu tekmu protiv ekipe koja nema za sta da igra i... corak. vasa kkczv, dame i gospodo

Kad igramo bez pleja celu utakmicu šta očekivati. Micić majstor prodao zilion lopti i to nije bio ni neki pritisak nad njim nego neka suluda dodavanja .

Weenie Pooh

U drugoj 14 u trećoj 15 poena .

U četvrtoj 12.

Potez utakmice onaj pokušaj odbrane Simona protiv Bjelice na postu za 2+1, i onda rezignirano širenje ruku :Hail:

SleeperSleep

sutra cemo videti da li robija vise mrzi zvezdu ili golubara. bice mu zajebano, pogotovo sto je prebacio u nizi prenos jos pre par nedelja, da pripremi ekipu za top 8.

• Create New...