Jump to content
Sign in to follow this  
Ros

EL Top 16, 13. kolo Crvena Zvezda - Darusafaka, cetvrtak 20h

Recommended Posts

harper

Pa Bajern je bio mučenje i agonija, dobijeno na silu na kraju. Neće valjati ako nas i ovi budu držali u egalu do kraja

Pa, malo je preambiciozno ocekivati da dobijas evroligaske utakmice protiv visestruko skupljih timova 30 razlike leprsavom igrom tako sto posle 5 minuta vodis 15 razlike i polako povecavas razliku, sa sve Rebicem, Simonovicem, Stimcem i Guduricem u timu. E, da ne bi bilo mucenje i agonija. :lolol:

levi

Gluposti. Protiv istog Bajerna je odigrana mnogo bolja utakmica kod njih. Revanš ovde je bio najlošija domaća utakmica u sezoni, upravo zato što je bila odlučujuća, pritisak moranje itd

Nikodije

bice to 1 traljav plasman u berlin, pun muke i agonije  :fantom:

harper

Gluposti. Protiv istog Bajerna je odigrana mnogo bolja utakmica kod njih. Revanš ovde je bio najlošija domaća utakmica u sezoni, upravo zato što je bila odlučujuća, pritisak moranje itd

Docim Bajernu nije bila odlucujuca i pod moranje pa su odigrali opusteno i bez motiva a mi lose i stegnuto.

levi

Mi smo odigrali loše i stegnuto,  jer nismo navikli da igramo kao favoriti u EL, utakmice koje moramo da dobijemo, da bi potvrdili prethodne herojske neočekivane pobede protiv Reala i Himkija. Sve je isto kao sad. Džabe Efes, Loko i dva puta Pao i Malaga, ako se ne dobije ovo što je na papiru lakše

harper

Mi smo odigrali loše i stegnuto,  jer nismo navikli da igramo kao favoriti u EL, utakmice koje moramo da dobijemo, da bi potvrdili prethodne herojske neočekivane pobede protiv Reala i Himkija. Sve je isto kao sad. Džabe Efes, Loko i dva puta Pao i Malaga, ako se ne dobije ovo što je na papiru lakše

Odakle ti ideja da smo bili favoriti protiv Bajerna? Na osnovu cega smo bili favoriti ako izuzmemo publiku i domaci teren?

Mislim, za ocekivati je da mlada ekipa odigra stegnutije kad je utakmica bitna ali to vazi za maltene sve ekipe na svetu koje nemaju puno prilika da igraju do or die utakmice. Ipak, ne postoji ama bas nijedan pokazatelj ove godine da ova ekipa puca pod tim pritiskom. Ako je tebi veci pokazatelj "mucna" pobeda protiv Bajerna od desetak poena razlike nego pobede nad tim istim Bajernom u obe utakmice, pobede nad Realom i Himkijem koje su takodje maltene bile za prolaz, pobede u direktnim duelima sa Efesom i Panatinaikosom u grupi koje su nas dovele na korak od prolaza u Top 8, pobede nad Cedevitom u obe utakmice ABA lige koje su bile verovatno najbitnije (nakon sto smo dva puta vec izgubili od njih), onda ja zaista nemam argumenata da se raspravljam s takvim kriterijumima.

Naravno, mozda mi izgubimo od Darusafake, mozda odigramo lose, sport je to, ali da cemo izgubiti zbog toga sto smo se smrzli od straha u to ne verujem. Na stranu to sto nam ovo i nije do or die utakmica, imamo i utakmicu u Zagrebu u poslednjem kolu.

Nikodije

imamo i opciju da robija dobije efes, tada mozemo da izgubimo obe, mada se ne bih uzdao u to

Apollo Creed

bice to 1 traljav plasman u berlin, pun muke i agonije  :fantom:

+1  :cry:

MiddleClass

Odakle ti ideja da smo bili favoriti protiv Bajerna? Na osnovu cega smo bili favoriti ako izuzmemo publiku i domaci teren?

Kladionice su nam dale finu prednost za taj mec...

assignment

Mislis kao protiv Bajerna pre par meseci?

Ova ekipa se ne obazire mnogo na price o karmi, ukletom klubu i cistacici koju su otpustili pa je proklela Mali Kalemegdan, sve je to uglavnom navijacki refleks iz nekih drugih vremena.

Ma ne, nisam mislio na taj mec, nismo mi tamo bili favoriti. Mene je strah kada smo favoriti, tad znamo da zaseremo... Evo i Ra izjavio nesto u fazonu, bolje da slavimo u 22.00 nego u 20.00, i misli upravo na to...

harper

Ma ne, nisam mislio na taj mec, nismo mi tamo bili favoriti. Mene je strah kada smo favoriti, tad znamo da zaseremo... Evo i Ra izjavio nesto u fazonu, bolje da slavimo u 22.00 nego u 20.00, i misli upravo na to...

Pa, sigurno da nece dozvoliti da mu se tim opusti. Darusafaka je ozbiljan tim sa odlicnim trenerom, dobili su nas na njihovom terenu kad su bili u seriji poraza. Pobedjivali smo mi ove godine i mnogo bolje ekipe ali i ovu pobedu treba zaraditi. Erden, Sloter, Reding, Gordon, Bjelica, Vilbekin, Preldzic, Harangodi, to su sve vrlo, vrlo solidni igraci, bar dvojicu od njih bih rado gledao u Zvezdi sledece godine.

Timmi

losi smo. Mnogo igraca je van forme.

renne

Baš loša igra, plus ovi prekidi

Timmi

potpuno je neshvatljivo da je radonjic onoliko drzao na klupi millera i dangubica.

Calavera

danguba bi danas i frizider ubacio, mora malo vise da trazi loptu.