Jump to content
IGNORED

Kutak za Freelancere...


Recommended Posts

trazi link do goofsove na ovoj strani

 

btw jos radim

 

will come back later

 

edit- cekam svoj red sa trenerom al taksimetar radi...

 

edit 2: Na kraju ce da mi se izvini sto cekam a ja blejim i naplacujem :)

Edited by katamaran
Link to comment
2 hours ago, morgana said:

Upwork Srbija je zbilja odlicna grupa, a u pinovanom postu su vrlo korisni linkovi

janko je car...

 

ja sam isao peske al njemu mnogi pocetnici treba da budu zahvalni

 

edit: Al generalno se pomazemo. Posebno pocetnicima.

Edited by katamaran
Link to comment

bas je narasla grupa. Nadam se samo da ne uletimo pogresnima na radar. If you know what I mean...

 

al je jako korisna. Cak i nama iskusnijima da se konsultujemo.

 

edit: zavrsih trening. Ladno sam zeni ovo napisao...

 

Quote

Feel free to look at mine anytime :)

Nesto je bila prica o screen-ovima koji prate koliko radimo...

 

Vec u petak treba da pocnemo sa pravim poslom a ja nisam ni poceo da sredjujem beleske. Bas je mogla da saceka ponedeljak...

 

Al dobro, ideja je valjda da i ovo bude pre neki trening nego pravi posao. Bar se nadam. Svasta treba da se uci a danas ucimo o alatu koji trenutno vise ne radi nego sto radi jer developeri rade na njemu...Mnogo bi lakse bilo da su uradili guidelines. Sam cu da ih napravim al mi treba vremena.

Edited by katamaran
Link to comment

Sto se tice pm-a Malkmus se ljubazno ponudio da prosledi zainteresovanima info i hvala mu na tome

 

Ni ne pise tamo nista posebno vise od onog sto sam pisao javno. Mada ima bitnih momenata...

Quote

Nego, ako si kratak sa vremenom, a ako ti neko traži isto što si meni pričao, slobodno ga uputi meni, pretrebiću dobro to šta si mi napisao.

pm, forum, vajber i sms plus me juri komsa da ga vodim u radnju da pazari na moju karticu. Ume da bude ludilo al ovo sad...

 

Solidan sam  multitasker al ima jednog dana da popizdim, sutnem sve ovo u k i odem na Jamajku da sadim marihuanu.

 

Odgovaram na pitanja u onoj temi kad stignem. Samo najljubaznije molim ne na pm.

 

edit: ne ljutim se ni na koga ko je pisao. Samo pokusavam da objasnim da ne mogu da postignem.

Edited by katamaran
Link to comment
On 3/14/2016 at 4:40 PM, goofs said:

...i za sve one koji se tako osecaju :)

Radio sam poslednjih meseci na jednom community sajtu za freelancere, pa bih voleo to da podelim sa PPP clanovima. Sajt se zove Freekomuna, sastoji se iz bloga i foruma, ima nas i na FB i na ostalim socijal mrezama. Cilj nam je jednostavno da okupimo sto vise freelancera bilo kojih profesija (dakle ne samo IT) radi upoznavanja, razmene iskustava i potencijalne saradnje. 

 

Recimo, ono sto je raspravljano ovde na forumu je jedna od tema koju pokusavam da pokrenem tamo. Pri tom svako ima razliciti pogled na stvari, drugacije iskustvo i misljenje, sto bi sigurno znacilo ljudima koji se interesuju na tu tematiku.

 

Bacite pogled, mozda vam bude interesantno i korisno, mozete da se prijavite, mozete da budete aktivni clan, pasivnih tihi spavac, a mozete i da preskocite u potpunosti, sve po volji :)

 

Inace, freelancer sam vec brdo godina, ako neko ima nekih pitanja tu sam naravno. Nisam znao gde da stavim ovu temu pa je zavrsila ovde posto su ITevci verovatno najbrojniji medju freelancerima, mada se cela prica odnosi i na druge profesije.

Cisto da tecitiram da ti iskoci notifikacija. Treba mi pojacanje.

 

edit: a imao bih te sigurno sta i pitati jer si vidim iskusniji.

Edited by katamaran
Link to comment

Ovakvu masinu u kojoj sam poslednjih par dana ne merem da hendlujem...

 

hqdefault.jpg

 

Bas sam Malkmusu na pm pokazao jednog od klijenata. Yogi sa sve bradom i turbanom (Al Americki, samo takve priznajem jer od Indije begam...) Ne bi bilo ukusno da ga podstavljam ovde niti bih se podsmevao coveku. Samo je jako zanimljiv. Moracu da probam neke njegove vezbe za opustanje

 

Spoiler

 

btw nije neki klijent...

Edited by katamaran
Link to comment

za dobar multitasking morash da imash 2 x hromozoma i da se spremish na ozbiljan rizik da ti ama bash nishta ne uspe bash sjajno :hihi:

 

jesmo beshe na hejtu sad? ozbiljno sam se zarozala. muche me informacijama koje mi ne pomazu a moram da delujem u realnom vremenu neprekidno.

 

edip plus. obozavam mushkarce u predpenzijskom stanju kad se uzmuvaju da ce sve da propadne ako sad ne pochnemo da delujemo. isto pricha o hromozomima. dok se bilo mocno, slabije se gledalo na buducnost, a sad odjednom joj strashno. neka batice, nek propadnemo :dry:

 

 

sent from bubamoto

 

 

 

 

Link to comment

I ja sam nacuo da su zene bolji multitaskeri od muskaraca. Ovo oko rizika i mene jako brine

 

Ne secam se sta mitbastersi zakljucise...

 

edit:

 

Women are better at multitasking than men.

CONFIRMED

The Build Team devised a “morning routine” test where volunteers were given five minutes to get out of bed, iron clothes, get dressed, and make breakfast and lunch while also answering three trivia questions over the phone and babysitting a robotic baby. Each test subject began with a base score of 100, with deductions for failed or incomplete tasks. Ten women achieved an average score of 72, while ten men averaged 64.

 

edit: jake mi razliike. Kolko se ja razumem u medicinu ovolicne razlike se ni ne priznaju.

Edited by katamaran
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...