Jump to content
IGNORED

"Vitezovi beogradskog asfalta" na filmu


kobni zelaya

Recommended Posts

  • Replies 263
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kobni zelaya

    31

  • namenski

    30

  • kud u maglu Simoviću

    13

  • Bright Billy

    12

Mogli su baš da izaberu i nešto bolje od tog sranja. 

Primetio sam da kada se ispljuje neko ili neki film na PPP odmah se uvazi to pravilo i svi kao po komandi ponavljuju tu matricu. To je neko moje zapazanje i to je samo uvod, da ne umislis nesto drugo, da ti skacem za vrat za svaki tvoj post na ovom topicu. (jer sam vec imao neke zamerke kada si onako vulgarno optuzivao Paskaljevica za neke besmislice)

 

Ako mozes ti ili neko drugi da mi pojasni zasto je to sranje film i zasto to Gagi nije trebalo, a procitao sam to vec nekoliko puta ovde od vecine forumasa. Nema ironije samo me konkretno zanima taj stav za Poslednji krug u Monci i za tu Gaginu ulogu?

Link to comment

hm, mislio sam da radi bas suprotno, taj neki poslednji gradski vitez (posle su dosli oni drugi poput Vidimo se u citulji)

 

To je televiyija koja Pink Panter grupu predstavlja kao nacionalne heroje.

Link to comment

Zato što glorifikuje bitange, lopove i govnare.

 

I još to radi na banalan, jadan i patetičan način. Dijalog je rudimentaran, a neoriginalan. Prele je u svog krimosa ubacio ljubav prema Dilanu, and co. "Beogradski rulet" je jedna takva glupost da ja nemam reči. Goran Sultanović je prosto govnar, i kao čovek i kao glumac. Scena gde Gaga kupi stoperku Hrvaticu je wtf. Kada bi u životu naleteli na glavnog lika iz filma, sve što bi mogli je da konstatujemo da je u pitanju jedna neopevana gluperda, koja je, zahvaljujući svojoj gluposti sebi upropastila život. Tu je takođe alkos Prele projektovao sebe, jer je, zahvaljujući svom alkaškom kurčenju ostao bez oka pre vremena.

Mrzim tu ekipu i estetiku i sve što oni predstavljaju.

Edited by kobni zelaya
Link to comment

Znas kako svako vreme nosi odredjeno breme a lako je iz ove danasnje pesperkive gledati na taj period. Koliko sam razumeo on je i pokusao posteno da radi u pozoristu ali gresi mladosti se ne oprastaju jer je bio obelezen i nije imao pravu sansu a pritom je bio i veciti buntovnik sto ovom drustvu to nikako ne prija.

Link to comment

I još to radi na banalan, jadan i patetičan način. Dijalog je rudimentaran, a neoriginalan. Prele je u svog krimosa ubacio ljubav prema Dilanu, and co. "Beogradski rulet" je jedna takva glupost da ja nemam reči. Goran Sultanović je prosto govnar, i kao čovek i kao glumac. Scena gde Gaga kupi stoperku Hrvaticu je wtf. Kada bi u životu naleteli na glavnog lika iz filma, sve što bi mogli je da konstatujemo da je u pitanju jedna neopevana gluperda, koja je, zahvaljujući svojoj gluposti sebi upropastila život. Tu je takođe alkos Prele projektovao sebe, jer je, zahvaljujući svom alkaškom kurčenju ostao bez oka pre vremena.

Mrzim tu ekipu i estetiku i sve što oni predstavljaju.

 

Onda mrzis i Gagu?

 

Bio je veliki prijatelj sa Preletom i igra glavnu ulogu u filmu koji "glorifikuje bitange, lopove i govnare".

 

Daleko od toga da je film dobar, ali se previse ucitava..

Link to comment

Onda mrzis i Gagu?

 

Bio je veliki prijatelj sa Preletom i igra glavnu ulogu u filmu koji "glorifikuje bitange, lopove i govnare".

 

 

Ali je igrao i u mnogo toga dobrog. A i nemam nameru da sad polivam čoveka koji tek što je umro.

Link to comment

Pa ni ja ne mislim da bilo koga treba polivati zbog toga sto je snimao i lose filmove.

 

Ali ovde mu se zamera nesto mnogo gore. Da je deo neke ekipe koja glorifikuje "bitange, lopove i govnare". S tim ne mogu nikako da se slozim..

Link to comment

I još to radi na banalan, jadan i patetičan način. Dijalog je rudimentaran, a neoriginalan. Prele je u svog krimosa ubacio ljubav prema Dilanu, and co. "Beogradski rulet" je jedna takva glupost da ja nemam reči. Goran Sultanović je prosto govnar, i kao čovek i kao glumac. Scena gde Gaga kupi stoperku Hrvaticu je wtf. Kada bi u životu naleteli na glavnog lika iz filma, sve što bi mogli je da konstatujemo da je u pitanju jedna neopevana gluperda, koja je, zahvaljujući svojoj gluposti sebi upropastila život. Tu je takođe alkos Prele projektovao sebe, jer je, zahvaljujući svom alkaškom kurčenju ostao bez oka pre vremena.

 

 

Uglavnom se slažem, ali ovo boldovano bode oči. Na osnovu čega tako teške riječi?

 

Jedina atrakcija tog filma je što kroz njega prodefiluje 15-ak ugkednih srpskih glumaca, koji su tu vjerovatno upali po nekoj ortačkoj liniji.

Scenario je natrpan raznim suvišnim detaljima, a glavne priče gotovo da i nema. Dijalozi su isforsirani, naprosto se previše potencira to ''šmekerstvo'' glavnog (anti)junaka i taj beogradski urbani duh.

A tu je i ona odvratna pjesma Olivera Mandića...

Link to comment

Ali poredjenja alkos Prele projektovao sebe, jer je, zahvaljujući svom alkaškom kurčenju ostao bez oka pre vremena i kada bi danas ovu gluperdu sreli su poseban nonsens :isuse:

Link to comment

 

 

Jedina atrakcija tog filma je što kroz njega prodefiluje 15-ak ugkednih srpskih glumaca, koji su tu vjerovatno upali po nekoj ortačkoj liniji.

Scenario je natrpan raznim suvišnim detaljima, a glavne priče gotovo da i nema. Dijalozi su isforsirani, naprosto se previše potencira to ''šmekerstvo'' glavnog (anti)junaka i taj kobajagi beogradski urbani duh.

A tu je i ona odvratna pjesma Olivera Mandića...

 

+1

 

 

Uglavnom se slažem, ali ovo boldovano bode oči. Na osnovu čega tako teške riječi?

 

Kao glumac on je etalon nekakve lažne romantike, glumac teške manirčine koja se zove "čovek koji nešto pati". Bljutav je u svakoj ulozi u kojoj sam ga gledao i na filmu i u pozorištu. E, da, tu je i onaj kabare "Putuj Evropo".

Moj stav o njemu kao čoveku bazira se na rl poslovnoj komunikaciji sa njim (90 posto) i onome što o njemu znam iz druge ruke, ali apsolutno sigurnog izvora (10 posto).

 

edit - ali, dosta o njemu, ovo je topik o Draganu Nikoliću, mnogo značajnijem glumcu.

Edited by kobni zelaya
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...