Jump to content
IGNORED

Komedija


Duci Simonovic

Recommended Posts

Ako ti je svidja neki film, trazi slicne po ljudima koji su ucestvovali u njemu, evo recimo Volter Matau.

Znaci odes na neki IMDb profil, pogledas Filmography i kliknes na Show By -->  "Numbers of Ratings" (moze i po  "ratings" ali ovo prvo je bolji pokazatelj popularnosti).

Check-iras zanr (komedija), Feature Film (da bi eliminisao serije), odaberes Job type u zavisnosti da li pretrazujes po glumcu, reziseru, scenaristi, producentu ... valjda si primetio da neki ljudi sa foruma to odavno rade pa se posle prave pametni kako sve znaju.

 

Za novije filmove evo jedne metacritic liste najbolje ocenjenih filmova raznih zanrova, pa potrazi komedije (ako verujes kriticarima). Mene je recimo inspirisala da pogledam ono sto vec nisam od Stiv Kugana, ali ide mucno, nije po mom ukusu ... mozda se prebacim na Volter Matau-a i Dzek Lemona, hvala za ideju :)

Link to comment

Super, sada ću da otvorim topic DRAMA, kada može ovo...

 

:) A ja ću "Drama u užem smislu".

 

Kad je 'rs'o filmski pdf. Uskoro očekujem topike tipa "Dajte neki film, nešto kao Lord of the Rings ili Gladijator....

Edited by kobni zelaya
Link to comment

:) A ja ću "Drama u užem smislu".

 

Kad je 'rs'o filmski pdf. Uskoro očekujem topike tipa "Dajte neki film, nešto kao Lord of the Rings ili Gladijator....

Dajte neki film, nešto kao Drive, ili bilo šta od Refna. :naughty:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...