Jump to content
IGNORED

Permanentna kriza domaće ekonomije


Lord Protector

Recommended Posts

23 hours ago, mraki said:

Tu je isto nešto mutno oko prodaje bilo, ne sećam se više detalja...

Ja sam i zbog te prodaje (između ostalog, to nije bio glavni razlog) dobio nogu iz moje bivše firme. Čuveni Project Mojito. Vezan sam NDA-jem, pa ne mogu da pričam detalje, a i da mogu ne bih pričao, jer bih mogao forumu samo da navučem bedu na vrat. 

Link to comment
  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Tribun_Populi

    485

  • Luther

    345

  • Prospero

    230

  • Lord Protector

    215

Top Posters In This Topic

Posted Images

1 hour ago, Ayatollah said:

Ja sam i zbog te prodaje (između ostalog, to nije bio glavni razlog) dobio nogu iz moje bivše firme. 

 

Ako je istina ovo sto cujem poslednjih nedelja i meseci..to je jedna od boljih stvari koja ti se desila.

Link to comment
  • 1 month later...
2 hours ago, Luther said:

 

Jedan od dva najuglednija svetska časopisa o bankarstvu i novcu. Izdaje Financial Times. Drugi je Euromoney. Ovo je otprilike Nobelova nagrada za bankarstvo.*

 

*Ne kažem da se ona tu nešto razume ali priznanje je priznanje.

 

 

 

Link to comment
On 29.11.2019. at 10:43, Lezilebovich said:

Gledam  "the Deloitte Technology Fast 50 Central Europe 2019" i nema ni jedne kompanije iz Srbije :( 

image.png.4898c65637c9cc92c7c42f2a79d308e7.png

image.png.5045d31c0ec85550a156dc3c555303ea.png

 

 

naravno da nema kada su dve konstante srpskog high-tech-a: outsourcing i motanje kablova. Domaći research and technological development (RTD) nam je nikakav, i kad ga ima u službi je stranog kapitala

Edited by slow
Link to comment

Nema nasih zato sto su srpski start-upovi registrovani vani(USA,Ireland), Srbija je finansijski konc logor,zato niko nece ovde da registruje firmu. Inace Seven Bridges je primer super kompanije i research je kod nas sa nasom pamecu.

Link to comment
  • 4 weeks later...
  • 4 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...