Jump to content
IGNORED

BrExit?


jms_uk

Recommended Posts

Mislim da će biti kao sa škotskim referendumom. 5-8% prednoasti za ostanak.

Ali jebeš ti takav narod i demoktatiju koji se zasniva na jednocifrenoj razlici. 

 

Francuska je na referendumu usvojila Mastrihtski ugovor rezultatom 51:49.

 

A to je bio korak napred, u dalju integraciju, u promenu. I na tome se temelji clanstvo Francuske u EU od tada. Ako Remain pobedi 51:49, to je glas za status quo, nista se ne menja.

 

Inace, mislim da nema sanse da bude manje od 52-48 za Remain, a da postoje dobre sanse da bude cak 55-45.

Link to comment

Svaka im čast kako tvrde pazar, pitanje je zašto se glupi ostatak Evrope toliko raduje ostanku remetilačkog faktora kraj koga nikad Uniju neće urediti kako valja i stvoriti iole funkcionalnu federaciju na duži rok.

Pa nije kriv Tomi, na koga niko živi ne računa u tom smislu, nego Fric koji se stisao sa svojom štednom knjižicom :mad:

Link to comment

upravo udjoh ukucu posle glasanja. kod mene velik odziv, red onoliki a kazu tek ce biti red. a u lodnonu se nocas nebo otvorilo, na jugu potpuni haos, gomila birackih mesta poplavljena, videcemo sta ce biti. evo ortak stavio svoju na fejs pa prenosim - naravno del boj komsiluk.

 

13528317_10153727344861884_1326664074914

Link to comment

Ko da im je Dejan Đurđević šef RIKa :lol:

http://www.nytimes.com/live/eu-referendum/

 

As voters continue to cast their ballots in Thursday’s referendum, several Twitter users supporting the campaign for Britain to leave the European Union were giving unusual advice to their counterparts: use pens.

 

The instructions, written with the #usepens hashtag, appeared to be driven by fears that politicians, led by Prime Minister David Cameron, as well as the electoral authorities and civil servants would seek to change the result if voters supported a withdrawal from the European Union.

 

 

Clo7n-EWAAEk25h.jpg

Edited by Gandalf
Link to comment

Znači™ ovaj savet za olovke ko da je Nikolić smišljao. 

 

Naslovna strana Informera za par godina (nadam se skorije nego kasnije): opozicija gumicama srusila Vucica! Iza svega se kriju Nemci i njihova firma Stedler, jedan od najvecih proizvodjaca gumica na svetu

Link to comment

Neće biti exit pollova - prvi rezultati se očekuju taman oko vremena malo iza nego kad su objavili za Škotsku, dakle negde oko pola 5 -5, dodajte tome još jedno sat zbog većeg broja glasova.

 

Inače, svakom bih preporučio prenos BBC-ja radije nego Sky Newsa, ali opet, u nedostatku exit pollova, prežvakavaće sve priče koje su meni već na vrh... ali ako ništa, gledajte samo zbog briljantnosti kojom BBC prenosi izbore.

 

Ako ste baš noćobdije i ne radite sutra, kažu da prvi ozbiljniji rezultati kreću da pristižu oko 2 ujutru, ali to je proces koji će trajati 3-4 sata.

Link to comment

Naslovna strana Informera za par godina (nadam se skorije nego kasnije): opozicija gumicama srusila Vucica! Iza svega se kriju Nemci i njihova firma Stedler, jedan od najvecih proizvodjaca gumica na svetu

-1

 

Ili ce biti "opozicija gumicama pokusala da skloni Vucica" ili "Da li ce nova vlast uspeti da izvuce Srbiju iz propasti u koju ju je Vucic doveo ?"

Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • Redoran unlocked this topic
×
×
  • Create New...