Jump to content
IGNORED

BrExit?


jms_uk

Recommended Posts

Mora da je Alan Shearer izasao i rekao glasajte za Remain, a onda ovi iz Sanderlenda bili u fazonu e neces ga majci :D

 

To je jedino logicno objasnjenje

 

U stvari, setio sam se da Njukasl ima univerzitet.

Link to comment

55%-32% za Remain

 

Uvek su mi govorili da sam žuta banda.

Edited by Marvin (Paranoid Android)
Link to comment

U kom zivi vise ljudi nego u mom celom county-ju ...

 

Pa kad je sve nahrupilo na Mayfair. Ja kad sam otišao 89te (posle provedena dva meseca) kad sad odem ne možeš da čuješ londonski akcenat

Edited by MancMellow
Link to comment

Trend je više nego očigledan. Svi veći gradovi sa izuzetkom Birmingema i Bradforda su žuti i prežuti. Birmingem i Bradford imaju ogromnu doseljeničku populaciju i ne baš tako uspešnu integraciju kao, recimo, Lester, London da ne pominjem.

 

Dakle kao i uvek, ovo je fajt nas urbane, uglađene, civilizovane i edukovane (videti Oxford i Kembridž kako sjaje) gospode protiv ignorant pointless peasants. Tu ne ubrajam Jmsa dabome, on je naš i više nego što smo mi.

 

 

Ukratko, no news here, ako u petak u zoru još budemo Evropa, to su izvukli London i Škotska. I naš ubačeni element, Exeter.

Link to comment

Trend je više nego očigledan. Svi veći gradovi sa izuzetkom Birmingema i Bradforda su žuti i prežuti. Birmingem i Bradford imaju ogromnu doseljeničku populaciju i ne baš tako uspešnu integraciju kao, recimo, Lester, London da ne pominjem.

 

Dakle kao i uvek, ovo je fajt nas urbane, uglađene, civilizovane i edukovane (videti Oxford i Kembridž kako sjaje) gospode protiv ignorant pointless peasants. Tu ne ubrajam Jmsa dabome, on je naš i više nego što smo mi.

 

 

Ukratko, no news here, ako u petak u zoru još budemo Evropa, to su izvukli London i Škotska. I naš ubačeni element, Exeter.

 

A M'cr? :P 

Link to comment

A M'cr? :P

 

Pih, bijednih pola miliona populacije u užem urbanom delu, toliko ljudi svakog četvrtka izlaktam dalje od sebe dok idem u svoj klub u Pall Mallu...

Link to comment

Pih, bijednih pola miliona populacije u užem urbanom delu, toliko ljudi svakog četvrtka izlaktam dalje od sebe dok idem u svoj klub u Pall Mallu...

 

:D 

 

Pa i levo (Trafford) i desno isto vodi Remain

 

Bez zezanja - sever grada (workeri) i jug (praktično Cheshire tj bogatuni) su baš zabrazdili...

Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • Redoran unlocked this topic
×
×
  • Create New...