Jump to content
IGNORED

BrExit?


jms_uk

Recommended Posts

 
E pa nek je sa srećom konačno! I dugovečno da bude.

Samo još malo Francuzi da se saberu i dođu k sebi, i da Švabe vrate gde im je mesto... and all's gonna be well.

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka

Link to comment
On 30.1.2020. at 21:26, pacey defender said:

Pa ne znam. Neće im biti katastrofalno kao Srbiji devedesetih. Toliki pad kvaliteta života po svim parametrima sasvim sigurno neće uslediti. 

 

 

 

 Za razliku od ex-YU, Britanija je izrazito klasno raslojena, te će posledice napuštanja EU biti vrlo različite za pripadnike različitih klasa. 

Link to comment
9 hours ago, Indy said:

 

 Za razliku od ex-YU, Britanija je izrazito klasno raslojena, te će posledice napuštanja EU biti vrlo različite za pripadnike različitih klasa. 


upravo ovo. Ono što mi je najneverovatnije je ta radnička klasa koja je mahom za Brexit, a srednjeročno će baš oni najviše patiti.

Link to comment
13 minutes ago, dragance said:


upravo ovo. Ono što mi je najneverovatnije je ta radnička klasa koja je mahom za Brexit, a srednjeročno će baš oni najviše patiti.

 

Takodje su i najveci konzumenti tabloida i najveci ignoranti u politici. Mislis da oni znaju za sta su glasali i kako ce se to odraziti na njihove zivote? Glup, neobrazovan i lose informisan covek je svuda isti. Idealan glasac za populisticke politicke projekte.

Link to comment

odraziće se tako što će im standard za godinu, dve porasti za 20%, mmw, to očekuju oni koji su glasali za brexit

- videćemo, za eu je dobro što se rešila američkog trojanskog konja u svojim redovima, nadam se da će se sada krenuti u veću integraciju

- za nas je svakako loše, izašli su lovatori koji su finansirali eu fondove a sada trebamo da uđemo mi koji se nadamo sisanju love iz istih :happy:

Link to comment
u mom kraju se sinoc slavilo uz petarde i vatromete. gruvalo samo tako. pas mater retardiranu. 

Sad mi je drago da nisam tu, a kako sam na GMT+4, zanesvestio sam se pre nego sto se desilo.


Sent from my iTelephone using Tapatalk
Link to comment
1 hour ago, adam said:

u mom kraju se sinoc slavilo uz petarde i vatromete. gruvalo samo tako. pas mater retardiranu. 

moraju da slave da bi ubedili i sebe da su ucinili dobru stvar.

Link to comment
u mom kraju se sinoc slavilo uz petarde i vatromete. gruvalo samo tako. pas mater retardiranu. 

Jesi im rekao da se to radi 6. i 13. januara, ne 31.? :fantom:

Sent from my SM-N950F using no brains...

Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • Redoran unlocked this topic
×
×
  • Create New...