Jump to content
IGNORED

BrExit?


jms_uk

Recommended Posts

Brexit zapecacen. 

 

Nije time. 

 

Ovime je

 

CkqxHTnXAAA2Vr7.jpg

 

i ovim, iz tog istog Špigla (sa istog twitter ekaunta) - realno su napisali sve što treba da ih oteraju. Mislim, ili ih teraju, ili jednostavno Nemci i poznavanje tuđih sentimenata su posvađani odavno i zauvek

 

Ckp9EncXIAAsdob.jpg

Edited by MancMellow
Link to comment

Imaš na prošloj strani, to je objavio Independent

 

 

 

The campaign to take Britain out of the EU has opened up a remarkable 10-point lead over the Remain camp, according to an exclusive poll for The Independent. The survey of 2,000 people by ORB found that 55 per cent believe the UK should leave the EU (up four points since our last poll in April), while 45 per cent want it to remain (down four points).

 

Link to comment

Pa da, ali to je u suštini irelevantno. Mislim da još uvek postoji neko opšte računanje na late surge glasača za Remain, makar iz straha od promene.

 

Ja realno očekujem 51-2 za Remain, ali videćemo, ima još skoro 2 nedelje.

Link to comment

Jel mogu da glasaju Britanci koji žive u drugim zemljama evropske unije na referendumu?

 

Mogu svi Britanci koji su van Britanije manje od 15 godina.

Link to comment

Hm, mislim da sam to ustvari videla. Ok. Nije besmisleno.

 

Bilo je neko dvoje u vestima sto su terali to do suda [jer su van UK duze od 15 godina] i nije im proslo.

Link to comment

Samo sam cekao kad ce da izadje iz brexitovskog ormara. Jako su mu cudni tvitovi u poslednje vreme, puni gorcine.

 

Edited by Kampokei
Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • Redoran unlocked this topic
×
×
  • Create New...