Jump to content
IGNORED

Hoću da sviram i pevam


MayDay

Recommended Posts

samo da poručim Mej da je Đejms i Bujodrag lože i da ako nikada nije imala gitaru u rukama, do prve stvari na tri akorda mora potrošiti 3.3 godine krvavog danonoćnog vežbanja. :fantom:

Vala ja sam se ogradio - bez sluha i osjećaja za ritam može to da ode i na 33 i da opet ne liči ni na šta :D

Link to comment
  • Replies 381
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Аврам Гојић

    54

  • Bujodrag

    52

  • James Marshall

    34

  • MayDay

    31

Vala ja sam se ogradio - bez sluha i osjećaja za ritam može to da ode i na 33 i da opet ne liči ni na šta :D

 

znači ovako: kad Mej spremi "crven-fesić-nano" na E-žici neka okači na jućub a onda će stručni ppp-žiri da proceni    discuss_gathering.gif    kako i da li dalje.

Link to comment

Krenula sam da odgovaram u multiquote modu, ali su prozivke krenule da se množe. :D

 

Makso, ja bih htela igranku da napravim. Hoću recimo Nika Kejva i Nature Boy da sviram, Cure Just like a heaven, The Killers When you were young i tako nešto fluffy i za igranje. 

 

Hvala drugarima na podršci! :heart:

Link to comment

Lomice prste u levoj ruci, nece shvatiti kako raditi desna, nece moci ni da cita akord tako da shvati sta oznacava prst, sta prag itd. Morace neki casovi ipak da padnu, osim ako ima neki YT kanal koji krece bas od nule.

MD, jesi li vec odsekla nokte?  :fantom:

Link to comment

Lomice prste u levoj ruci, nece shvatiti kako raditi desna, nece moci ni da cita akord tako da shvati sta oznacava prst, sta prag itd. Morace neki casovi ipak da padnu, osim ako ima neki YT kanal koji krece bas od nule.

MD, jesi li vec odsekla nokte?  :fantom:

 

:sigh:

 

Ja imam duge nokte samo kad mi je baš, baš dobro u životu, a sad mi baš i nije. 

Link to comment

znači ovako: kad Mej spremi "crven-fesić-nano" na E-žici neka okači na jućub a onda će stručni ppp-žiri da proceni    discuss_gathering.gif    kako i da li dalje.

kad "skine" Dejana Cukica moze da se kaze da zna da svira  :fantom:

Link to comment

Da li je bolje od samog početka početi sa akustičnom gitarom? Gledam ove yt klipove i skoro svi pokazuju na akustičnoj gitari. 

 

@Friend

 

Što tako maliciozno? Ja se prva loše osećam zbog ML, što su me okolnosti malo skrenule na drugu stranu i ne vidim zbog čega ti moraš da sada špekulišeš kako ja nekoga ložim. Posebno bih te molila da nikoga u ovom procesu ne nazivaš tim imenom koji si upotrebio kad nemaš pojma ništa ni o čemu.

Edited by MayDay
Link to comment

Huh, loše primas šalu na svoj račun, ali ne brini :), ne ljutim se što me napadas jer sam skroz dobrocudan i nezlonameran, daleko bilo maliciozan, samo primećujem tvoje projekte, bio sam i ja takav nekad :)

Edited by Friend
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...