Jump to content
IGNORED

kup radivoja koraca (2016)


Calavera

Recommended Posts

kakva sprdnja od igraca, timova, sudjenja kosarke. prvo cvele u fazonu ja cu to sam promasi kos pola metra, onda fmp umjesto da igra agrsivni presing i pokusa da ukrade loptu, pa tek onda pravi faul, fino saceka 10 sekundi pa onda to uradi. za to vrijeme kod partizana vodi loptu lik koji sutira 3/6 slobodna bacanja. i na kraju vrhunac, lopta kod dva midjeta, umjesto kod dobrica koji ima odlicnu utakmicu i zapravo moze da odigra nesto 1 na 1 ili sutne preko ruke.

 

joj, zaboravio sam ficovu odbranu :isuse:. da nije njegova lopta isutirali bi ga iz dvorane.

Edited by Timmi
Link to comment

Manju slobodu ima Kobi na alll star mecu, nego Filip na takmicarskim utakmicama, ladno dvanaest puta pripalio za tri ... 

 

p.s. Zao mi jedino Amigosa™, sigurno spremili full koreografiju ali jbg, jedan shut odlucio :(

Link to comment

kakva sprdnja od igraca, timova, sudjenja kosarke. prvo cvele u fazonu ja cu to sam promasi kos pola metra, onda fmp umjesto da igra agrsivni presing i pokusa da ukrade loptu, pa tek onda pravi faul, fino saceka 10 sekundi pa onda to uradi. za to vrijeme kod partizana vodi loptu lik koji sutira 3/6 slobodna bacanja. i na kraju vrhunac, lopta kod dva midjeta, umjesto kod dobrica koji ima odlicnu utakmicu i zapravo moze da odigra nesto 1 na 1 ili sutne preko ruke.

 

joj, zaboravio sam ficovu odbranu :isuse:. da nije njegova lopta isutirali bi ga iz dvorane.

:lol:

Link to comment

Podesavas ton sa j i k al onda hoce da baguje

 

edit: pritiskas "k" dok ne namestis audio delay

 

 

Pritiskas k dok se ne izjednace, ranije je bilo 5000 ms dileja, veceras bogami 6800. 

 

Inace rutinski smo ovo resili, dali smo i malo na znacaju na kraju, neku laznu nadu.

koji ste vi hakeri :D

Link to comment

Veceras sam haklovo win password klincu iz komsiluka pa ti vidi  :fantom:

 

Cudo nisi do sad ukacio ovo za podesavanje zvuka. Otprilike uz svaki prenos diskutujemo koliko treba da se podesi.

 

Ranije je bilo oko 3 sekunde a otkad su ove vece cifre hoce zvuk skroz da nestane pa onda opet moras da pokrenes program i namestas delay.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...