Jump to content
IGNORED

11.22.63.


Jimmy Kowalski

Recommended Posts

  • Replies 97
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    20

  • Jimmy Kowalski

    20

  • Sludge Factory

    15

  • porucnik vasic

    6

 

Sitnije gluposti kao "Ko li me je to slikao polaroidom kako ljubim udatu ženu, mora da je CIA da bi me ubedila da ne istražujem dalje Kenedijevo predstojeće ubistvo" ne vredi ni komentarisati.

 

Meni je to bio cak i veci WTF momenat od stipaljke™. CIA me je provalila pa nas sad krisom slika i preti nam... cime tacno? 

 

A i Dzejkov "obracun" sa muzem je bio smehotresan. "Kome bre ti slinavi pretis? Mrs bre u, da te moje oci vise ne vide, a njoj ako pridjes karacu te ruzno tom istom stipaljkom!" I ovaj se pokunji i ode. I oni zive srecno do kraja zivota. 

Link to comment

Ja sam mislio da je makar napravio neko sranje jer se sadio mane u originalnom tajmlajnu nije razvela od štipaljke ali nope, romansa jača i od 1 vremena

Edited by Ruxin
Link to comment

Mrzi me da vracam...Bibliotekarka pusta trake sto su Franko i mali snimali Osvalda na ruskom? a njih je tu postavio onaj sto je Franka odmah na pocetku provalio da je prosao kroz portal?

Link to comment

Pušta snimke seksa između Osvalda i Marine, koje je valjda onaj mali sačuvao i ostavio spremne za plejbek. Zašto se Yellow Card Man (onaj sa početka) uopšte pojavljivao u kući i šta ga boli uvo za Jake-Sadie romansu ostaće večna misterija.

Link to comment

Looks like certain cock merchants visited him when he was a small boy.

 

 

Pušta snimke seksa između Osvalda i Marine, koje je valjda onaj mali sačuvao i ostavio spremne za plejbek. Zašto se Yellow Card Man (onaj sa početka) uopšte pojavljivao u kući i šta ga boli uvo za Jake-Sadie romansu ostaće večna misterija.

Зашто се све серије распадају у последње време посе првих пар епизода?

Link to comment

Četvrta je bila užasna, ovo pre toga solidno. Nisam još otpisao ali jes malo splasnuo entuzijazam. Sačekaj da se završi sezona pa proceni intezitet kukanja na topiću, moj savet.

 

I gledaj the expanse ako nisi :)

Link to comment

znači, da ne gledam?

molim odgovor od svakog sem vinija, mogu da pretpostavim da bi dužina čaršava prevazišla i marvinove.

 

Ma gledaj naravno, pa posle kukaj :D

 

Najbolje gledati u cugu sve epizode, posto onda i one slabije lakse svaris. Posle prve dve epizode koje su bile odlicne, malo je opao kvalitet, ali je i dalje gledljivo i relativno zanimljivo.

Link to comment

Pa gledaj, jer volis Kinga (ili mozda bas zato nemoj da gledas? :D ).

 

I peta epizoda je losa bila, po meni. Vrhunac mi je sam kraj epizode, kad plavojki prizna ko je i sta je. Jeste ona bila malo stondirana posle operacije, ali brate mili neko ti kaze da je dosao iz buducnosti i ti mu poverujes :lol:  :isuse: Ako nista drugo serija ce me naterati da procitam knjigu, a nisam je planirao za skorije citanje, jer me zanima da vidim nasta ovo tamo lici, posto u seriji ne lici ni na sta.

Edited by Sludge Factory
Link to comment

Pa gledaj, jer volis Kinga (ili mozda bas zato nemoj da gledas? :D ).

 

I peta epizoda je losa bila, po meni. Vrhunac mi je sam kraj epizode, kad plavojki prizna ko je i sta je. Jeste ona bila malo stondirana posle operacije, ali brate mili neko ti kaze da je dosao iz buducnosti i ti mu poverujes :lol:  :isuse: Ako nista drugo serija ce me naterati da procitam knjigu, a nisam je planirao za skorije citanje, jer me zanima da vidim nasta ovo tamo lici, posto u seriji ne lici ni na sta.

 

Juce bas kupio ePub na kiosku :D

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...