Jump to content
IGNORED

Vinyl


mammy two shoes

Recommended Posts

  • Replies 141
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Sludge Factory

    20

  • J-♣

    15

  • Weenie Pooh

    14

  • Arkadija

    10

Prva polovina epizode dosta zanimljivija i dinamicnija od druge, a i Rici je tome puno doprineo..Malo slabija epizoda od pilota, ali tek je pocetak.

 

Mozda sam start jeste sporiji i da se nekima ne svidja, ali ne sumnjam da ce serija biti bolja kako vreme bude odmicalo.

Link to comment

I meni se svidja, posebno zbog onih trenutaka kad ocekujes da ce da skliznu skorz u klise, a onda urade nesto da zavrnu stvar. Malo, ali sasvim dovoljno. 

 

 

Ubistvo ce verovatno ostati zaboravljeno, na neko vreme, da bi mu se vratili kasnije. Kraj sa bluzerom, drago mi je da ga nisu zaboravili. Kontemplacija samoubistva, pa onda ipak odustajanje i razbijanje farova... Bice ovo kul serijica

 

Link to comment

Što se tiče ubistva, zanimljivo je da su u prvoj epizodi na vestima rekli da su pronađena dva leša, a mi nismo videli šta se desilo kad su njih dvojica odvukli onog pokojnika negde. Moguće da se samo Ritchie vratio?

Link to comment

Ja sam tako i razumeo, jedan svedok je morao biti ubiven.

 

Pa nije svedok nego saučesnik. Ako ga je ovaj ubio, teško da je bila u pitanju neka hladna i pragmatična odluka, pre će biti nešto u afektu i pod uticajem.

Link to comment

Što se tiče ubistva, zanimljivo je da su u prvoj epizodi na vestima rekli da su pronađena dva leša, a mi nismo videli šta se desilo kad su njih dvojica odvukli onog pokojnika negde. Moguće da se samo Ritchie vratio?

Vratili su se oboje do kola nakon što baciše leš blizu neke polu razrušene zgrade, prikazano bilo kadrom iz ptičje perspektive, istovremeno oboje zalupili gepek. Nejasno ostalo gde su se posle odvezli i kako su se razdvojili. Tako bar bilo u prvoj epizodi, a na vestima pred kraj epizode pominjali da policija našla samo jedan neidentifikovan leš sa slupanom glavom.

 

Nešto novo bilo na tu temu u E02?

Link to comment

U pravu si da su se zajedno vratili do kola, ali na vestima definitivno kažu "... the bodies of two unidentified white males were found in an abandoned lot in (...) Brooklyn earlier today. The victims, who were badly beaten and suffered severe blunt trauma to the head, have yet to be identified."

 

Ništa novo po tom pitanju u drugoj, samo da je homicide detektiv koji ga je tražio u stvari hteo nešto potpuno deseto da pita.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...