Jump to content
IGNORED

NATO


bigvlada

Recommended Posts

Nije to nista novo.

Levica je svuda moralno dekintirana jer se humani intervencionizam ogrnuo u njenu ideolosku matricu.

Zato desnica i jaca svuda po Evropi a ne zbog neke ekonomske krize i sl gluposti.

Link to comment

 

 

Ovaj levicar je izuzetno protiv ulazaka u imperijalisticke vojne blokove bilo koje vrste.

 

No, volim da nerviram desnicare, pa ih malo zavitlavam zbog toga sto su tek sada primetili nesto sto se dogodilo pre vise od dva olimpijska ciklusa.

 

mislim da je u ovom slucaju bitnije to sto je vlada zvalavog degenerika pristala na dobrovoljnu okupaciju (ovo sa ulaskom u neki blok ili saveznistvo nema veze) od toga sto ce se praslin nervirati.

Link to comment

@frn1782

 

Potpuno mi izmice vo sto pricate, mozda bi Fernoux imao vise razumevanja za ove neobicne obrte.

Edited by Аврам Гојић
Link to comment

mislim da je u ovom slucaju bitnije to sto je vlada zvalavog degenerika pristala na dobrovoljnu okupaciju (ovo sa ulaskom u neki blok ili saveznistvo nema veze) od toga sto ce se praslin nervirati.

 

Aha, dakle nije dovoljno da budem apsolutno protiv toga (iako mislim da je "dobrovoljna okupacija" pojam koji ne znaci apsolutno nista, to je, naime, oksimoron, a ovaj potez ima uporiste u izbornoj volji gradjana) nego je potrebno i da uz to urlam "Vucicu pederu" i da udjem u saborno jedinstvo sa ljudima sa kojima nemam nijednu ideolosku dodirnu tacku?

 

E pa nece da moze, zao mi je. 

 

Nastavicemo drugi put, imam pozan sastanak.

Edited by Аврам Гојић
Link to comment

Aha, dakle nije dovoljno da budem apsolutno protiv toga (iako mislim da je "dobrovoljna okupacija" pojam koji ne znaci apsolutno nista, to je, naime, oksimoron, a ovaj potez ima uporiste u izbornoj volji gradjana) nego je potrebno i da uz to urlam "Vucicu pederu" i da udjem u saborno jedinstvo sa ljudima sa kojima nemam nijednu ideolosku dodirnu tacku?

 

E pa nece da moze, zao mi je. 

oksimoron ti je u gacama, a gradjane srbije u vezi natoa niko nije nista pitao. verujem da si ti apsolutno antiprotivan, ali ti je fokus malo pomeren. potpuno je nebitno ko je jos protiv natoa.

Link to comment

Aha, dakle nije dovoljno da budem apsolutno protiv toga (iako mislim da je "dobrovoljna okupacija" pojam koji ne znaci apsolutno nista, to je, naime, oksimoron, a ovaj potez ima uporiste u izbornoj volji gradjana) nego je potrebno i da uz to urlam "Vucicu pederu" i da udjem u saborno jedinstvo sa ljudima sa kojima nemam nijednu ideolosku dodirnu tacku?

 

E pa nece da moze, zao mi je. 

 

Nastavicemo drugi put, imam pozan sastanak.

:lol:

 

Protiv, ma važi

Link to comment

@frn1782

 

Potpuno mi izmice vo sto pricate, mozda bi Fernoux imao vise razumevanja za ove neobicne obrte.

 

Zato ce Orbani da cvetaju ko pupoljci u prolece

Od Lisabona do Vladivostoka

I sahrane savez evropskih socijalistickih drzava.

Link to comment

Odličan potez Koštunice 2006.g. Dobro je da je Vučićeva većina ratifikovala ovaj sporazum. Dobro je što se sve ovo dešava za Vučićevog vakata, jer bi on i Nikolić da su opozicija izveli ozbiljan broj ljudi na demonstracije protiv Vlade. Ovako će sutra biti fijasko.

Link to comment

Odličan potez Koštunice 2006.g. Dobro je da je Vučićeva većina ratifikovala ovaj sporazum. Dobro je što se sve ovo dešava za Vučićevog vakata, jer bi on i Nikolić da su opozicija izveli ozbiljan broj ljudi na demonstracije protiv Vlade. Ovako će sutra biti fijasko.

drugim rechima, prava sreca :lolol:

Link to comment

Izborna volja gradjana je onda i saglasnost na potpunu ekonomsku devastaciju, ukidanje medijskih sloboda, uzivanje u raznobojnoj paleti lazi... dopunite niz.

 

Nit ovde ima nekih izbora, nit ima bilo kakve volje, a boga mi i gradjana sve manje

Link to comment

Izborna volja gradjana je onda i saglasnost na potpunu ekonomsku devastaciju, ukidanje medijskih sloboda, uzivanje u raznobojnoj paleti lazi... dopunite niz.

 

Nit ovde ima nekih izbora, nit ima bilo kakve volje, a boga mi i gradjana sve manje

 

Bitno da će u masi tih nesrećnika najebati i - desničari. To je jedino bitno.

Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • Redoran unlocked this topic
×
×
  • Create New...