Jump to content
IGNORED

Fest 2016


FPLS

Recommended Posts

44. put, od 26. februara do 6. marta. Karte u prodaji od 6. februara.

 

Program

 

Pregled svih filmova sa opisima

 

Ove godine nema projekcija u Domu sindikata, ali je tu Cineplexx Usce.

Lobster, Trumbo, Room, Brooklyn, Spotlight, Carol, Danish girl, Sicario, Il racconto dei racconti, Magbet, Anomaliza, Dheepan (pobednik u Kanu)... Novi Vudi Alen, Sorentino, Koeni, Hirokazu, Vinterberg...

Svasta nesto interesantno :)

Edited by FPLS
Link to comment
  • 4 weeks later...

hola bitcholas! ide neko na fest?

 

Bio sinoc.

Gledao 99 homes.

Jezivo slaba poseta.

Organizacija na nivou priredbi u mesnoj zajednici; najavljivačica sinoć je bila Irena Mišović ( kucamo na vrata zaboravljenih asova)- citiram istu: "Večeras...pre filma... imamo nekog gosta. Naime, u pitanju je reditelj večerašnjeg filma." :o  :isuse:

Razgovor sa istim vodio je lako naduvani selektor festivala, bilo prilično neprijatno, mada je Ramin uspeo sve da ih pristojno iskulira.

Film preporučujem, jos jedna fantastična uloga Majkla Šenona, covek je 1 car.

Link to comment

Bio sinoc.

Gledao 99 homes.

Jezivo slaba poseta.

Organizacija na nivou priredbi u mesnoj zajednici; najavljivačica sinoć je bila Irena Mišović ( kucamo na vrata zaboravljenih asova)- citiram istu: "Večeras...pre filma... imamo nekog gosta. Naime, u pitanju je reditelj večerašnjeg filma." :o  :isuse:

Razgovor sa istim vodio je lako naduvani selektor festivala, bilo prilično neprijatno, mada je Ramin uspeo sve da ih pristojno iskulira.

Film preporučujem, jos jedna fantastična uloga Majkla Šenona, covek je 1 car.

 

Ovo boldovano valjda važi za Viktoriju Abril? Irenu sam sreo prije neki dan i još uvijek izgleda dobro.

 

Mada transfer neprijatnosti naduvanog Majkla Madsena će stvarno teško nadmašiti, ma koliko se trudili.

Link to comment

I ja gledao Komunu, rekao bih najlosiji Vinterberg do sada. Ima zabavnih momenata, ali nije mi prijao. 

 

Gledao i Carol, isto meh. Dobra rezija, kostimografija, Kejt i Runi odlicne, ali nekako dosadnjikavo i neubedljivo.

Link to comment

E to nisam gledao, tako da ne znam. Dugo mi stoji na hardu, nikako da se nateram, ne privlaci me.

 

Ali posle Submarina i Jagtena ocekivao sam dosta od Komune, pa sam ostao blago razocaran, mada je film daleko od loseg.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...