Jump to content
Miralem

PPP Izbori

pppizbori  

222 members have voted

1. 1. tko?

• SNS
      1
    • DS
      31
    • SPS
      2
    • DJB- Radulovic
      90
    • Levica Srbije- Borko
      1
    • SRS
      3
    • DSS
      7
    • Dveri
      1
    • LDP
      5
    • SDS- Tadic
      2
    • Manjine
      5
    • Ostali
      5
    • Ne Glasam
      27
    • Beli Listic
      4
    • Jos Neodlucan
      38

Recommended Posts

Hella

Nista..ako se i Radule saplete oko gutanja zaba kako bi se presao cenzus, meni ostaje da glasam za Savez vojvodjanskih Madjara. Doduse, pre toga moram da izguglam zamera li se njima nesto konkretno.

onda glasaj za dveri ili dss isti qrac samo manje kurvinski

izvinjavam se na rečniku ali svm mrzim više od džihadistkinja samoubica bez prava glasa :fantom:

Edited by Hella

nautilus

Samo vi verujte u 'saznaje Blic'

U pravu si. Zaista takve izjave nema vec je u pitanju "saznaje blic" glupost. Pitanje je da li je ovakvu pricu pustio DJB ili je dosla od nekoga ko bi da ih diskredituje.

Takva koalicija, koliko god bila losa po DJB je odlicna po Dveri, DSS i eventualno Borka. Siguran cenzus, sabornost u borbi za bolju Srbiju, signal da Dveri nisu toliko radikalna opcija kojom su predstavljeni i na kraju, takva grupacija je brojnija, jaca i uticajnija u skupstini. Ali to je kratkorocan rezultat zbog koga je moguce istrpeti prelivanje glasova demokratskoj opciji, zauzvrat dobijas nekoliko sigurnih mesta u skupstini i etabliras se kao politicki faktor. Mislim da je racunica i ta da sledeca vlada nece imati ovoliku skupstinsku vecinu i da ce svaki glas biti bitan.

Onih 20 tacaka su spisak lepih zelja. Malo ko u Srbiji danas ima pojma u kakvom su stvarnom stanju nase finansije i kakve su sve obaveze ovi preuzeli u ime drzave. Koliko mi kredita trebamo vratiti 2020e? I onda na sve to se dodaju isplate obveznica za plate i penzije. Prosto ne znas da li ces ih moci isplatiti tada. Ne zna niko.

Takodje, problem za male stranke jeste taj sto izbori dolaze naglo i prerano. Mnoge nemaju razvijenu lokalnu infrastrukturu. Potrebna je i saradnja oko kontrole izbora i gomile sitnih detalja, a DJB ima ozbiljan problem ako zbog nekakvih licnih neslaganja ostane sam. Zbog toga mislim da je ovo njegov probni balon.

Vucic nece pasti na ovim izborima. Bice slabiji ali nece pasti. Oni sto se desava jeste prekomponovanje snaga i novo deljenje karata kako na strani demokratske opozicije tako i na desnoj strani.

SNARC

Ok, dobro..verujem PPPucanstvu i branim se neznanjem.

Dakle, otprilike, nemamo nekog neiskvarenog pojedinca ili udruzenje kome se moze dati glas bez zapusavanja nosa.

Sta nam ostaje..da masovno glasamo za Aleka kako bi dobio nekih 80% glasova i brdo novih poslanika i resora, polozaja koje ne mora da deli sa SPS-om..a sve to u nadi da ce njihovi polupismeni pitomci sto pre raskurcati ovu bedu od drzave, da mozemo da obrnemo cajger i krenemo od nule ?

Majo

Vucic nece pasti na ovim izborima. Bice slabiji ali nece pasti. Oni sto se desava jeste prekomponovanje snaga i novo deljenje karata kako na strani demokratske opozicije tako i na desnoj strani.

Gde mislis da ce otici glasovi?

Apollo Creed

Prosto neverovatno da se ljudi na ovom forumu lože na 1 ultra bezveznjaka poput Raduleta...

Jel postoji neko ovde ko je istog upoznao, razmenio par rečenica sa istim ili makar upoznao nekoga ko je (bio) u njegovom pokretu?

urkozamanje

Jbm ti zivot, kakav argument! Mene si ubedio, to je to.

Inace, ne znam sta mi bi da ranije uopste razmisljam o glasanju za coveka kojeg nisam licno upoznao i seo da sa njim porazgovaram ko covek. Umalo da se zajebem.

Apollo Creed

Pa zajebi se ko ti brani.

Lezilebovich

Prosto neverovatno da se ljudi na ovom forumu lože na 1 ultra bezveznjaka poput Raduleta...

Jel postoji neko ovde ko je istog upoznao, razmenio par rečenica sa istim ili makar upoznao nekoga ko je (bio) u njegovom pokretu?

Reci na šta misliš, to bezveznjak i nije neki argument,

SNARC

Reci na šta misliš, to bezveznjak i nije neki argument,

Jes vala..svojevremeno sam dao glas Kostunici, za njega je to understatement.

pbg12345

daj bre apolo zaista kakav je to argument?

sta treba radulovic da zadje ko seoski pop po kucama, svrati na rakiju i kafu, pa da posle case razgovora prelomimo?

ako gadjas na to da pokret osim njega nije "kandidovao" jos nekog koga bi javnost prepoznala kao bitan faktor, to jeste problem

mene npr vrlo zanima zasto pavlovic vise nije aktivan, doduse ostao je nesretni stevanovic, ali i on se (srecom) manje vidi po medijima nego ranije

nautilus

Gde mislis da ce otici glasovi?

Nije toliko pitanje glasova koliko pitanje politike ili cak nacina na koji se vodi politika. Ocigledno je da se trazi neka sveza krv i da postoji vece ili manje nezadovoljstvo svim strankama.

Videcemo kako ce izgledati koalicije, ko ce biti nosioci lista, u koliko ce kolona ici opozicija. Mojih 5 centi ide na neku kaliciju DSa i malih stranaka ( bez tadica, cedaja i canka) ili cak DJB i manjih stranaka, sindikata i nekakvih gradjanskih pokreta( bez dveri, dssa)

pbg12345

kud ces manju stranku od djb? :Jova:

mada da, za djb bi verovatno bilo dobro da se prikazu u tom svetlu, samo sto je problem naci u srbiji stranku/sindikat koja reprezuntuje iole normalne stavove i nema istoriju koja bi svakog pristojnog oterala od glasanja

Apollo Creed

ako gadjas na to da pokret osim njega nije "kandidovao" jos nekog koga bi javnost prepoznala kao bitan faktor, to jeste problem

ne može "pokret" nikoga da kandiduje, niko se tu ne pita ništa drugo sem Radulovića. Ama pisao sam vec ranije; organizacija istog je 0, oterana gomila super ljudi jer je čovek 101% apsolutista. Da dobije neku vlast,a Bogu hvala-neće-bio bi Vučić 2.0.

Inače, ovo sa Dverima nije uopšte nerealno,čak naprotiv.

Konačno, svako sam odlučuje, pa tako i svi vi. Kapiram da priča koju propoveda deluje primamljivo,al u stvarnosti-neam od toga ništa, na žalost.

Miralem

dobro™

pbg12345

ne može "pokret" nikoga da kandiduje, niko se tu ne pita ništa drugo sem Radulovića. Ama pisao sam vec ranije; organizacija istog je 0, oterana gomila super ljudi jer je čovek 101% apsolutista. Da dobije neku vlast,a Bogu hvala-neće-bio bi Vučić 2.0.

Inače, ovo sa Dverima nije uopšte nerealno,čak naprotiv.

Konačno, svako sam odlučuje, pa tako i svi vi. Kapiram da priča koju propoveda deluje primamljivo,al u stvarnosti-neam od toga ništa, na žalost.

jbg, moras to malo konkretnije

ovako u sustini nisi napisao nista

ako imas neke konkretne stvari podeli sa nama ili ako si vec pisao o tome, a mrzi te ponovo, baci link

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...