Jump to content
Miralem

PPP Izbori

pppizbori  

222 members have voted

1. 1. tko?

• SNS
      1
    • DS
      31
    • SPS
      2
    • DJB- Radulovic
      90
    • Levica Srbije- Borko
      1
    • SRS
      3
    • DSS
      7
    • Dveri
      1
    • LDP
      5
    • SDS- Tadic
      2
    • Manjine
      5
    • Ostali
      5
    • Ne Glasam
      27
    • Beli Listic
      4
    • Jos Neodlucan
      38

Recommended Posts

maharaja

Glasao bih za Radulovica, do pre nedelju dana. A onda malo pogledao ko mu je potpresednik, pa dosla i prica o DSS/Dveri koja nije demantovana. Sto se mene tice, bolje Vucic nego Dveri.

Tako da za sada opet DS.

Malvo

Ako dodju Dveri, bice prebijanja po osnovu nebitnom, i zardjalih kasika, i morona na rukovodecim mestima sto negde rezultuje velikom materijalnom stetom a ponegde i mrtvima, i daljeg spustanja zivotnog standarda po principu 'mene svi pitati za pare', tako da je bolje da ostane Vucic.

maharaja

Ako dodju Dveri, bice prebijanja po osnovu nebitnom, i zardjalih kasika, i morona na rukovodecim mestima sto negde rezultuje velikom materijalnom stetom a ponegde i mrtvima, i daljeg spustanja zivotnog standarda po principu 'mene svi pitati za pare', tako da je bolje da ostane Vucic.

Dveri ili Vucic, isti k.

wall

Jasno je rečeno da jedino ne dolazi u obzir udruživanje s Tadićem, Jovanovićem i Čankom.

Malvo

Pa nije isti k. Penetracija svakako postoji, ali k nije isti.

Da ne pricam da ne mogu da zaokruzim DS, iako se svim silama trudim da nadjem simpatije za njih poslednjih meseci, ali onda vidim iste stare njuske, vidim sta sve rade na lokalu (a sasvim sam dovoljno upoznat), i to na lokalu gde mozes da kazes da su u pitanju naoko normalni i sposobni ljudi i... ne mogu da zaokruzim, zao mi je, ali to nije ono sto zelim od ove drzave. Da sam kod njih video neki unutrasnji preokret i internu revoluciju koju bi izneli normalni clanovi koji zele otklon od nekadasnjeg vladajuceg DS-a, prvi bih agitovao za njih. Ali to nije slucaj.

Dveri su neprihvatvljive, ali nisu fasisti. Oni su pre svega suplji, isprazni i isuvise tunjavi za doom kakav se predvidja ako se budu nesto pitali (a ako dodje dotle da se pitaju - leci ce na rudu nista manje nego sto je uradio Vucic). Turbo DSS sa jacim elementom tradicionalno-klerikalnog i nastali takodje na anti-establisment raspolozenju. Radulovic koji ima medijsko prisustvo moze da pokupi mnogo ljudi iz njihovog bazena kako se njihova ideologija bude ogoljavala i razlivala.

Umesto radikala i SNS-a bi se na desnom spektru pojavile Dveri. Sta je to tako neprihvatljivo od njih sto vec ne postoji ili nije postojalo sa ovima, pa da se ponisti jedina stranka koja nesto moze da ponudi u doglednoj buducnosti?

SleeperSleep

Samo vi verujte u 'saznaje Blic'

+ milion

wall

^Nisam ni mislio braniti ili optuživati.

Pre par dana je tako bilo, ova trojica ne mogu, s akcentom™ da ne mogu zbog koketiranja s Vučićem.

Ostali mogu. Vlada na godinu dana, pa novi izbori.

Edited by wall

wall

Opet poprilično jasno kaže da se to udruženje™ treba skupiti oko 20 pitanja tj tema, uz zanemarivanje svih ideoloških razlika.

Anonymous

Samo vi verujte u 'saznaje Blic'

Toga će biti sve više i više, na raznim frontovima.

Miralem

dzaba ti, pisalo™ u blicu.

SNARC

Nista..ako se i Radule saplete oko gutanja zaba kako bi se presao cenzus, meni ostaje da glasam za Savez vojvodjanskih Madjara. Doduse, pre toga moram da izguglam zamera li se njima nesto konkretno.

levi

Nista..ako se i Radule saplete oko gutanja zaba kako bi se presao cenzus, meni ostaje da glasam za Savez vojvodjanskih Madjara. Doduse, pre toga moram da izguglam zamera li se njima nesto konkretno.

Osim koalicije sa SNS-om?

Nikodije

Ubacio Radula u ppp kutiju. To je varijanta ako izadje sam, a ako se prisljamci necemu, bilo cemu, preskacem ove izbore.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...