Jump to content
Miralem

PPP Izbori

pppizbori  

222 members have voted

1. 1. tko?

• SNS
      1
    • DS
      31
    • SPS
      2
    • DJB- Radulovic
      90
    • Levica Srbije- Borko
      1
    • SRS
      3
    • DSS
      7
    • Dveri
      1
    • LDP
      5
    • SDS- Tadic
      2
    • Manjine
      5
    • Ostali
      5
    • Ne Glasam
      27
    • Beli Listic
      4
    • Jos Neodlucan
      38

Recommended Posts

KNKNPNKN

meni smeta sto ne predlazu nikakvo resenje za rusine.

mislis ne predlazu konacno resenje za rusine?

Аврам Гојић

Da li neko zna zbog čega u Skupštini opozicija ne glasa za sopstvene amandmane?

Da li je to uobičajena praksa ili šta?

precog

Ово није било предмет поста.

Nije, kvalifikacija je moja.

teacher

Da li neko zna zbog čega u Skupštini opozicija ne glasa za sopstvene amandmane?

Da li je to uobičajena praksa ili šta?

ne žele da daju kvorum vladajućoj većini. tj teraju ih da budu na mestima kako bi skupština mogla da radi. to sad i nije tako očigledno, pošto ovi imaju 160 poslanika koji i nemaju neki svoj život pa su uvek na mestima, ali ranije je to bilo delotvorno.

Аврам Гојић

Aha...ok, ali meni to deluje malo...hm, nepolitički.

Miralem

mislis ne predlazu konacno resenje za rusine?

kad sam se ja to zalagao za privremena i polovicna resenja?

teacher

Aha...ok, ali meni to deluje malo...hm, nepolitički.

to su uveli radikali kad su im novim poslovnikom srezali pravo da sa milion besmislenih amandmana sjebu rad skupštine, pa kad su videli da vladajuće stranke nemaju discplinovane poslanike, koji više vole da borave u skupštinskom restoranu, onda im nisu hteli davati kvorum. i to im je uspevalo. onda su opet promenili poslovnik da za vreme rasprave ne mora da postoji kvorum, već samo za vreme glasanja i od tada ide ova ludost sa neglasanjem za svoje amandmane.

inače, trenutno sns neće ni po koju cenu da glasa za amandmane opozicije, već ako im se amandman i svidi, oni predlože gotovo isti, samo što kao potpisnici stoje njihovi članovi, pa opozicioni odbiju, a prihvate njihov. 

KNKNPNKN

kad sam se ja to zalagao za privremena i polovicna resenja?

nikad, osim ponekad

James Marshall

to su uveli radikali kad su im novim poslovnikom srezali pravo da sa milion besmislenih amandmana sjebu rad skupštine, pa kad su videli da vladajuće stranke nemaju discplinovane poslanike, koji više vole da borave u skupštinskom restoranu, onda im nisu hteli davati kvorum. i to im je uspevalo. onda su opet promenili poslovnik da za vreme rasprave ne mora da postoji kvorum, već samo za vreme glasanja i od tada ide ova ludost sa neglasanjem za svoje amandmane.

inače, trenutno sns neće ni po koju cenu da glasa za amandmane opozicije, već ako im se amandman i svidi, oni predlože gotovo isti, samo što kao potpisnici stoje njihovi članovi, pa opozicioni odbiju, a prihvate njihov. 

Au, jadnost kao takva. Pa ovi se baš trude da obesmisle sve što ima veze sa bilo kakvom političkom i demokratskom tradicijom i kulturom. 

radisa

Bolest mozga :Hail:

teacher

Au, jadnost kao takva. Pa ovi se baš trude da obesmisle sve što ima veze sa bilo kakvom političkom i demokratskom tradicijom i kulturom. 

juče je o tome pričao bog skupštine pavićević, ali i neki ds poslanici. krađa amandmana, ftw!

James Marshall

juče je o tome pričao bog skupštine pavićević, ali i neki ds poslanici. krađa amandmana, ftw!

Onaj "Poooooštovana gooooospodo" ceremonijal majstor, kakav je ono car  :D

radisa

Listam sad malo sajtove, vidim da je Stefanović juče dominirao sa krađom bicikala i radnih mesta...

Poslanik Pokreta za preokret Janko Veselinović rekao je da pojedine policijske stanice ne primaju prijave za krađu bicikala i da o tome postoje istaknuta obaveštenja. Ministar unutrašnjih poslova Nebojša Stefanović to je demantovao i rekao da je u svakoj policijskoj stanici moguće prijaviti krađu bicikla i da se policija bavi takvim slučajevima.

"Mi to rešavamo u svakoj policijskoj stanici", kazao je Stefanović, istakavši da policija pažnju posvećuje i takvim slučajevima i kradjama koje se ne mogu okarakterisati kao velike.

On je rekao da je sada broj prijava gradjana kada je reč "otimačinama" manji jer ih nema kao u prethodnom periodu kada su se, kako je naveo, krala čak i radna mesta. "U vaše vreme bicikli su se krali mnogo više", kazao je Stefanović, obraćajući se poslanicima aktuelne opozicije, a nekadašnje vlasti.

Poslanici su danas završili raspravu o amandmanima na Predlog zakona o javnom redu i miru, a trenutno razmatraju 82 amandmana na predlog zakona o javnom okupljanju.

teacher

Listam sad malo sajtove, vidim da je Stefanović juče dominirao sa krađom bicikala i radnih mesta...

bilo je dosta bisera, šteta je izdvajati ih...

kapetanm

realno, ne razumem fazon sa pominjanjem rusina, pogotovo što poznajem jako puno rusina. izmiče mi ovaj tanani smisao za humor, koji dolazi od strane pripadnika nacije koja je glasala tomu nikolića za predsednika...

Ne nerviraj se, veci deo forumasa misli na Slovake kad pominje Rusine a njih ko jebe.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...