Jump to content
Miralem

PPP Izbori

pppizbori  

222 members have voted

1. 1. tko?

• SNS
      1
    • DS
      31
    • SPS
      2
    • DJB- Radulovic
      90
    • Levica Srbije- Borko
      1
    • SRS
      3
    • DSS
      7
    • Dveri
      1
    • LDP
      5
    • SDS- Tadic
      2
    • Manjine
      5
    • Ostali
      5
    • Ne Glasam
      27
    • Beli Listic
      4
    • Jos Neodlucan
      38

Recommended Posts

namenski

Pokret za Pokret

Sammael

Ako se ova budalaština sa Dverima/DSS zaista obistini, glasaću za DS umesto za DJB. Osim, naravno, ako i DS bude u toj "koaliciji" u kom slučaju nemam pojma za koga ću glasati.

nautilus

ali pazi kakva bi to grupa ljudi bila:

dveri, dss, djb i borko :o

edit: izjava je ozbiljan zajeb, njegovi glasaci su razocarani glasaci LDPa i DSa, kakve crne Dveri u toj kombinaciji, puca sam sebi u nogu i salje zbunjujuce signale biracima.

Haralampije

suplja prica

Dr Arslanagić

ali pazi kakva bi to grupa ljudi bila:

dveri, dss, djb i borko :o

edit: izjava je ozbiljan zajeb, njegovi glasaci su razocarani glasaci LDPa i DSa, kakve crne Dveri u toj kombinaciji, puca sam sebi u nogu i salje zbunjujuce signale biracima.

Ni meni nije baš potpuno jasno šta pokušava da izvede. Pogotovo što će ga DSS-Dveri glatko odjebati jer najverovatnije prelaze sami cenzus.

Kanzas siti zez

Nema Trece Srbije u opcijama :(

Glasao za "neodlucan". Jos uvek se ne zna ko ce s kim, sacekacu objavu lista i kampanje. Znam za koga necu glasati- to su svi sa ove liste osim Radulje.

Кристофер Лумумбо

ako je djordje vukadinovic jos uvek u nopo, i ako oni postoje, glasacu za njih.

Dr Arslanagić

Jedina politička opcija za koju sam uvek stvarno hteo da glasam je koalicija "Narodna sloga", ali niti sam bio punoletan niti su ti izbori bili u Srbiji  :cry:

Host

CZWydo2WwAAwDiR.jpg

Mozda ne zna kakve su te stranke, mozda pokusava da ih srusi iznutra, a mozda je Radulovic naprosto budala.

April

Samo vi verujte u 'saznaje Blic'

JozoMujica

Ček, "predložio je Bojanu Pajtiću"?

Radulović je predložio Pajtiću da DS pravi koaliciju sa DSS i Dverima? Da svi zajedno naprave koaliciju?

Ravanelli

Hm, zanimljivo pitanje je i da li bi neko drugačije "glasovao" u slučaju neke koalicije. Ja bih recimo precrtao Raduleta kad bi šurovao sa Čedom, Tadijem, Zverima.

Takođe, možda bi mogao da ubaciš i Živkovića/Veselinovića/NS.

CZWydo2WwAAwDiR.jpg
hahaha

Blic spaliti posle sledece revolucije

Edited by Ravanelli

April

Gde si ti video tu izjavu?

radnik

Po meni je racionalno sto bi Radule pravio koaliciju (tehnicku) sa npr. dverima (ili bilo ko drugi ko je blizu/ispod cenzusa). Ima 3% recimo, a dveri isto 3%. Evo zajedno da imaju 5.01% to je nekih 16 poslanika, po 8 obe stranke. Zar nije bolje da ih ima u skupstini nego da ih nema?

Posto ove izbore 100% dobija SNS, ovi bi bili vidljivi sledece 4 godine.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...