Jump to content
Miralem

PPP Izbori

pppizbori  

222 members have voted

1. 1. tko?

• SNS
      1
    • DS
      31
    • SPS
      2
    • DJB- Radulovic
      90
    • Levica Srbije- Borko
      1
    • SRS
      3
    • DSS
      7
    • Dveri
      1
    • LDP
      5
    • SDS- Tadic
      2
    • Manjine
      5
    • Ostali
      5
    • Ne Glasam
      27
    • Beli Listic
      4
    • Jos Neodlucan
      38

Recommended Posts

Miralem

vrijeme je za kampanju, a nema nam feriza da postavi pool. sta cu, zrtvovacu se i odvojiti 5 min dragocenog vremena. osim provere uvek nerealnog raspolozenja ovdasnjeg, zanimaju me jos 2 stvari: koliko ce se misljenja promeniti usled kampanje, i koliko (i da li) cemo dobiti botova. dakle, zamolio bih moderaciju da ovaj topik zakljuca u sledeci petak, kako bi rezultate mogli uporediti sa novim poolom pred same izbore. idemo, idemo, idemo!

Edited by Miralem

Eraserhead

Nema opcija nitko

EDIT: Zahvaljujem

Edited by Eraserhead

Аврам Гојић

Miraleme postao si gori od Helle.

Edituj pooll.

James Marshall

Hm, zanimljivo pitanje je i da li bi neko drugačije "glasovao" u slučaju neke koalicije. Ja bih recimo precrtao Raduleta kad bi šurovao sa Čedom, Tadijem, Zverima.

Takođe, možda bi mogao da ubaciš i Živkovića/Veselinovića/NS. 

Аврам Гојић

E a čiji je taj Janko? Ja bih za njega glasovao.

precog

vrijeme je za kampanju, a nema nam feriza da postavi pool. sta cu, zrtvovacu se i odvojiti 5 min dragocenog vremena. osim provere uvek nerealnog raspolozenja ovdasnjeg, zanimaju me jos 2 stvari: koliko ce se misljenja promeniti usled kampanje, i koliko (i da li) cemo dobiti botova. dakle, zamolio bih moderaciju da ovaj topik zakljuca u sledeci petak, kako bi rezultate mogli uporediti sa novim poolom pred same izbore. idemo, idemo, idemo!

Da li bi mogao da prepricas pool za nas sa tapatalka?

James Marshall

Otpadnik od Tadija a ranije iz DS - mislim da se zove Pokret za preokret

barrcode

Hm, zanimljivo pitanje je i da li bi neko drugačije "glasovao" u slučaju neke koalicije. Ja bih recimo precrtao Raduleta kad bi šurovao sa Čedom, Tadijem, Zverima.

Takođe, možda bi mogao da ubaciš i Živkovića/Veselinovića/NS. 

CZWydo2WwAAwDiR.jpg

James Marshall

Pa to i kažem, ovako pojedinačno je sasvim jedan par opanaka, poslije podnošenja zvaničnih lista i koalicija, tek ima smisla da se priča o nečemu. Neki lagano mogu da se samodiskvalifikuju izborom koalicionog partnera. 

Miralem

Da li bi mogao da prepricas pool za nas sa tapatalka?

ne, patite.

editovao sam, dodao jos neke opcije i mogu dodati jos samo 1, cini mi se. ne bih tu ubacivao zivka, ne deluje mi da ce postici vidljiv rezultat, a i skoro sasvim sigurno ce nastupiti u koaliciji.

sto se ovih poslednjih tice, necu ih sada uzimati u obzir- moze tu jos svasta da se desi, i uglavnom se nagadja i pustaju se buve. ko sto rekoh jednom ranije, saznacemo sve to na vreme.

precog

Jesi li stavio SPO, ne vidim pool, pisem sa tapatalka?

Miralem

CZWydo2WwAAwDiR.jpg

on vec dosta dugo trubi o nekoj sirokoj koaliciji u kojoj bi bili svi osim sns-a i satelita, i koja bi sluzila da skine vucica sa vlasti i nakon godine dana ponovo raspise izbore. sto se mene tice malo je nerealno, ali ne i dikvalifikujuce. no to je tema za njegov topik.

Miralem

Jesi li stavio SPO, ne vidim pool, pisem sa tapatalka?

bojkotujem ih zbog koalicije sa sns-om. morace dosta da se potrude i promene mnogo toga ako opet zele moj glas -_-

Eraserhead

CZWydo2WwAAwDiR.jpg

Budala.

Edited by Eraserhead

James Marshall

Bem li ga, 5% jeste povisok cenzus, mogu tu saradnju oni da oroče samo do konstituisanja Skupštine, ali onda će tu ljestvicu da preskaču bez mog glasa.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...