Jump to content
IGNORED

The Expanse


hazard

Recommended Posts

Spoiler

mnogo guraju te u poslednji momenat varijante, mislim da ih je bilo jedno 5 6 do sada, a verovatno još minimum jedna sledi u finalu sezone, što i ne bi bilo toliko problematično, da svi glavni likovi nemaju poprilično debeo plot armor, pa je teško osetiti neku tenziju kad unapred znaš da ovaj neće baciti amosa niz otvor od lifta, ili ga onaj doomsday lik izrešetati ili ona dvojica ubiti aleksa u njegovoj sobi ili holden startovati rocinante i eksplodirati itd., mislim ok poginuo je fred jonhson ili onaj muž od predsednice zemlje, ali ove glavne likove mislim da prečesto i nepotrebno stavljaju u neke naizgled bezizlazne situacije zarad pojačavanja napetosti, a znaš da im neće biti ništa...

 

Edited by Clem Fandango
Link to comment

Sta se desilo na kraju, u spojler, gledacu tek za dve nedelje... Jesu usrali? Ako su mi ubili robertu i kaminu i un lady a ostavili neomi krepavu da uzdise tacnu cu prestati da gledam... I wesa... Slatkis s misici i skrivene emocije :wub:

Edited by mustang
Link to comment
27 minutes ago, mustang said:

Sta se desilo na kraju, u spojler, gledacu tek za dve nedelje... Jesu usrali? Ako su mi ubili robertu i kaminu i un lady a ostavili neomi krepavu da uzdise tacnu cu prestati da gledam... I wesa... Slatkis s misici i skrivene emocije :wub:

najdosadnija sezona IKADA,  nista se nije desilo

  • +1 1
Link to comment
  • 10 months later...

meni serija opet nekako zanimljiva, dosta dugo nije bila

jedino sto imam bas solidan problem da spojim ovo sad i desavanja iz prve sezone, kao da nije ista serija

mozda bih trebao pogledati ponovo

Link to comment

To nam je, sto nam je. Za sada sam zadovoljna. alergicna sam na scene u kojima je naomi (a i njen sin...a i njen picopevac bivsi)

Amos zudim za takvim muskarcima danas na ekranu: em strejt, lep, zgodan, hrabar, nezan, lojalan, pazljiv..njegov lik se najvise prosirio u odnosu na prvu epizodu. U ovoj sezoni, sve zenske,osim naomi, su sjajne bas bad ass: bobby, camina, pa novinarka, pa ova mutant amosova i naravno avarasala 

 

Holden kao da spava nonstop. Nesto sa glumcem u rl nije ok. Lose izgleda, izgubio je na tezini, kao da je na dounerima nekim....da ne slutim. Nadam se da je okej.

 

Edited by mustang
Link to comment

Holden je baš prop'o, ko da je ozbiljno bolestan, nadam se da nije. Meni nedostaje Marsovac Aleks, on je bio super lik. Bobi mi je oduvek miljenica, kad u prethodnoj epizodi svi popadaju od sile ubrzanja, ona se šetka među njima kao po poljani. Avasarala oduvek ide na živce, ali da nje nema ko zna šta bi bilo sa Zemljanima, jbt neophodna je. Svi ostali su manje više dobri i daju šmek ovoj seriji.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...