Jump to content
IGNORED

The Expanse


hazard

Recommended Posts

6 hours ago, MilenaS said:

ma na tom erosu je ona njegova ćerka donela infekciju! ona je htela da ga raskrinka, njegova korporacija je odavno na tome radila.

 

Moguci spoileri:

 

Razumeo sam da je htela da raskrinka pre svega postojanje vanzemaljskog oblika zivota kao i planove za eksperimente i testove, ali oni su eros organizovali da bi posmatrali protomolekul, proucavali ga i analizirali, prikupljali podatke o tome kako se ponasa kad zaposedne ljudski organizam, itd. u cemu ih osujecuju nasi junaci. A onda odjednom (mislim, nije "odjednom" ocito, ali tako je izgledalo u seriji) Protogen pravi hibridnog vojnika i pokusava da ga proda. Kazem, mozda cemo saznati u nastavku kako je sve teklo, ili je meni nesto promaklo. 

 

A sto se tice Holdena, on je kao Dzon Snjeznik u GoT :fantom: 

Edited by Sludge Factory
Link to comment
6 hours ago, Sludge Factory said:

 

Moguci spoileri:

 

Razumeo sam da je htela da raskrinka pre svega postojanje vanzemaljskog oblika zivota kao i planove za eksperimente i testove, ali oni su eros organizovali da bi posmatrali protomolekul, proucavali ga i analizirali, prikupljali podatke o tome kako se ponasa kad zaposedne ljudski organizam, itd. u cemu ih osujecuju nasi junaci. A onda odjednom (mislim, nije "odjednom" ocito, ali tako je izgledalo u seriji) Protogen pravi hibridnog vojnika i pokusava da ga proda. Kazem, mozda cemo saznati u nastavku kako je sve teklo, ili je meni nesto promaklo. 

 

A sto se tice Holdena, on je kao Dzon Snjeznik u GoT :fantom: 

Aha, pa ne nije spojer promaklo vam je sledeće.

 

 

Protogen je privatna korporacija, Mars je unajmio tu privatnu korporaciju kada je na Fibiju usred rutinske kontrole uocili anomalije silikata.

silikati su valjda bitni za industriju poluprovodnika.

Šta je smisao Erosa i tog incidenta,

pa upravo Protogen je bio unajmljen od strane beltera da brine o sigurnosti njega,

oni su napustili ili su zamenjeni drugom organizacijom koja se je ispostavila bila pupet organizacija upravo protogena, nešto tima CPM što bukvalno je abrevijacija meso za mašine, tipa WTF?

 

Dakle vi morate da razumete koncept GMO ljudi, gde se nažalost to nigde u seriji na pominje, nije mi jasno samo zbog čega. 

Sam protogen je prikupio timov iz celog solarnog sistema, i genetski su ih enchance, upgrade kako bi odgonetnuli i usavršili razvoj olekula

Link to comment
4 hours ago, Arkadija said:

Odličan početak treće sezone. Za sve nas koji smo malo pozaboravljali šta je pre bilo, ima fino ubačenih objašnjenja i prepričavanja. 

početak bi bio još bolji da nisu pola stvari otkrili u trejleru... kako da isčekujem vrhunac kada su je prikazali živu ??? kakav je to trejler WTF

Link to comment
On 4/10/2018 at 19:26, Sludge Factory said:

Ok, ocigledno nisam pazljivo gledao, mada sam se trudio :D

Isti slučaj, mada ja gledam zbog svemirskih akrobacija i "realnih" pucnjava :D

 

Daklem, odličan početak. Sve ono što volimo...

Spoiler

...sem neke bitke, ali biće valjda i toga. Dopao mi se kontrast između gužve na Zemlji i Marsu i Rosinante koja stoji usred ničega dok je opravljaju. Ostalo , ima skakanja po porvšini broda, bekstva u zadnji čas i nešto pucnjave... Sve kako red nalaže. Boktemazo, tek sam sad skapirao koliko je loš glumac ovaj Holden. Ili možda i u knjizi Holden izgleda tako tupavo?:rolleyez:

 

 

Link to comment
  • 3 weeks later...

Problem ovakvih priča je što se non stop oslanjaju na neke random ljude i likove koji su u prolazu, u nadi da bi popunili priču.

 

to je malo bljuc, što nema kohezije.

 

 

Link to comment

Hoću da svaka epizoda bude kao ova. Sa izuzetkom Holdena i Naomi. Gospode, koja muka gledati njih dvoje kako tužno debatuju o tome kako se ne mrze.

Link to comment

Nadam se da ce Netflix otkupiti, mislim da je dobra sansa za to.

 

Taman se s jucerasnjom epizodom dobro zagovnalo™

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...