Jump to content
Ros

EL Top 16, 4. kolo Crvena Zvezda - Unikaja, petak 20,00h

Recommended Posts

Plajvi

Gubimo laganela 82:70, kao s Galatasarajem prosle godine, minus gusle papci i Arena. 

kobni zelaya

Ala ce ovo da bude nategnut mec, nema nista od rutinskih 112:57 kao protiv ovih na papiru najjacih timova. Po kvalitetu smo tu negde sa Unikahom, iskustvno na njihovoj strani, lozenje zbog domaceg terena na nasoj. Posto je atmosfera trenutno dobra, ocekujem da se ne ne raspadnemo pod pritiskom i mozda da nekako dobijemo u neizvesnoj zavrsnici, ali bice drama do kraja, pretpostavljam, jer ovi uopste nisu losa ekipa.

Moram da priznam da mi nije jasno kako smo to po kvalitetu tu negde s njima, pošto imaju pet amera, Kuzminskasa, Jacksona, bivše i buduće reprezentativce Španije, itd. Ali, nismo bez šansi, svakako.

Apollo Creed

Moram da priznam da mi nije jasno kako smo to po kvalitetu tu negde s njima

dejan-radonjic-1366124294-297779.jpg

kobni zelaya

Naš kvalitet je u Radonji? To svakako.

Zli Gli

Nismo se razumeli, zapravo razmisljamo slicno. Po meni, imamo i mi dva Amera koji nisu losiji od njihovih pet, nisu njihovi Lebron i ekipa, ali svakako je blize istini da su oni bolja ekipa nego ovo sto se napravila atmosfera medju ljudima kao da je pobeda upisana unapred, ako smo dobili PAO u gostima mozemo i raspalu Unikahu kuci, blabla... Ne svidja mi se sto smo kao neki favorit, bice jako zajebano.

Joe D

ne znam po cemu bismo bili favorit, unikaha igra odlicnu sezonu u evroligi

pbg12345

evo sad vidim na fb, rebicu rodjendan danas

eto ko ce zaustaviti nedovica i doneti prevagu na nasu stranu :)

Zli Gli

Pa ne znam ni ja ali kladionice kazu da jesmo, sto je meni jako cudno. Ocekivao sam recimo 2 do 2.2 na nas a 1.6-1.7 na njih, kad ono bilo oko 1.7 na nas a sad 1.8, na njih 2.05. Malo nerealno.

kobni zelaya

Ne treba se kladiti na taj meč, izgleda. :)

yolo

polako, nije se gli jos ni ozenio a prizivas mu razvod...

John Coltrane

Stendin ovejsn za Nelsona i onda Kvinsi ulazi sa mobom i "plese" po terenu :D

Sent from my iPhone using Tapatalk

Zli Gli

Ma jok, igram samo kad mi je na nesto nerealno velika kvota, recimo kad nas potcene u gostima protiv nekog, a ovo je za izbegavanje. Bice efikasan mec kao onomad protiv Sasarija, recimo 120:118, Stimara resava trojkom sa pola terena.

Malvo

Ilija i Faul vec iskusno malerisu da u Pioniru ne gubimo i da smo pukli samo od Fenera.