Jump to content

EL Top 16, 4. kolo Crvena Zvezda - Unikaja, petak 20,00h

Ros

Recommended Posts

samo su par forumskih baba vecito uplasenih od partizana mogli proslog februara da razmisljaju o nekom polufinalu aba lige sa njima u maju. ekipa je prosto pala u formi, sledio je pad u samopouzdanju, neke utakmice je radonja pogubio a mogao je da dobije, kad su se povratili bilo je kasno, i to je bilo to. nije to bio neuspeh, ali smo prosto najlosiju kosarku ostavili za taj top 16.

i da ne zaboravim epizodu sa galatom, guslama i papcima. to nas je ujebalo za sve pare

Edited by Joe D
  • Replies 252
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• SleeperSleep

24

• pbg12345

21

• elementary

21

• renne

18

John Coltrane

Drugo poluvreme je počeo dobro, imao tricu iz ćoška, pa onaj ulaz sa druge strane, ali se onda vratio igri iz prvog. Ako se ne varam, ubrzo je popio klupu i nije ga vraćao više na teren.

Rekao bih da je trenerova reakcija bila na mestu, osim ako zaista ljudi ne misle da se posle toga treba Šilbovati ili Mekelovati igrač, kao što je juče neko predlagao.

Edit: videh sada da ti je komentar više bio u saljivom tonu, ali svakako mislim da Millera ne treba razapinjati. Videlo se, odreagovalo se sa klupe. U nekim prethodnim utakmicama je igrao ozbiljnije, pa je u odbrani ispadao kao iz voza, ali svakako ne opravdavam sinocnju indolentnost u pojedinim situacijama.

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

Ma da, Miler je igrac kakav nam je falio glede atmosfere, nesto poput Djenke ili Jake proslih sezona. Opasan potencijal, tek ocekujem prave partije od njega.

Ma da, Miler je igrac kakav nam je falio glede atmosfere, nesto poput Djenke ili Jake proslih sezona. Opasan potencijal, tek ocekujem prave partije od njega.

Samo treba naci nacin kako Milera iskoristiti. U delu sezone kada nismo imali tim i igru, njegovo ludilo je doslo kao poruceno, a sada treba znati kako ga iskoristiti kada tim postoji, a igra se gradi. Valjda se on sam nece smoriti zato sto je sada tek jedan od 10, a ne glavni i jedini kakav je bio kad je dosao. Mora da pokaze da je u stanju i da bude deo ozbiljnog sistema, a ne samo neke basketaske druzine gde je on glavni basketas, od toga mu moze zavisiti dalja karijera.

Dankan Ajdaho

Sta li bi tek napisao da uradi ono sto je uradio onaj muceni Tomas s faulom u bonusu na pola terena i na manje od dve sekunde do kraja utakmice? :lolol:

Ništa posebno, posledica nekoncentracije (setiti se samo Radonje & Jovića pre koju sedmicu) i ne baš prevelike pamet (kod pomenutog, rekao bih).

Konstatacija o mentalnom uzrastu koja se tiče Milera nije doneta na osnovu nečeg posebnog, nekog specifičnog događaja, već na osnovu kompletnog utiska na terenu (i van njega) koji sam do sada ispratio. On je još uvek jedno poveliko dete, to je sve. (Ne govorim to u nekom pežurativnom smislu). Potpuno sam siguran da to uviđaju i oni koji su mu daleko bliži, trener pogotovu, i da na osnovu toga prilagođava pristup.

Jedini problem je što da bi se sa takvim osobama ispoljili rezultati potrebno je vreme. A mi ga na žalost nemamo suviše.

Šteta je što on nije neki dugoročni projekat (tj šteta što je to poprilično nemoguće u našoj situaciji), za dve tri godine Radonja bi ga istesao u zver s obe strane terena.

miller je manje vise izvukao radonji guzicu ove sezone, i to je otprilike sve sto treba o njegovoj zrelosti i pristupu ili cemu god da znamo. jasno da iritira njegovo povremeno iskljucivanje i ladjenje jaja u odbrani, ali lik je doveden (verovatno) sa namerom da napravi neku razliku na terenu kad treba, i on je napravio. to gde ce ostvariti svoj potencijal i da li ce ga ostvariti nije briga za navijace zvezde, vec sta pruza dok je tu.

John Coltrane

Valjda se on sam nece smoriti zato sto je sada tek jedan od 10, a ne glavni i jedini kakav je bio kad je dosao.

Ja to vidim kao najveci kvalitet-nema jednog igraca od koga zavisi sve, nema jedne velike zvezde tima, uvek neko drugi iskoci, odigra dobro, prelomi, iznenadi.

Sent from my iPhone using Tapatalk

laki o kakvom tesanju i vremenu pricas pobogu?

covek je dosao u ekipu razjebanu sto od tumbanja , sto od povreda, sto od zamora materijala dvojca koji nas je nosio do tad i maltene sam, ajde nije sam ali je bio najbitniji faktor u pobedama nad realom i himkijem

ono sto je on igrao je bilo poezija, nema tu sta radonja da tese

sad je upao u neki boli me kurac mod, pa ne pruza ni deo toga sto nam je pokazao da ume i moze

to i jeste problem, sto je vec itekako pokazao da moze, da je drugacije manje bi mu se i zameralo

jebem li ga, ekipa se preslozila, kompletirala, igramo utakmice drugacijeg tipa, imamo vise resenja, nema potrebe za toliko soliranja, verovatno je njega ponela atmosfera i uloga koju je imao na pocetku, mozda ga je sad negde i stiglo to gde je dospeo, da nije vise u nba. ne znam sta je u njegovoj glavi, ali svakako nije problem u nekavoj igrackoj nedotesanosti i potrebi za dvogodisnjom (ili trogodisnjom :D) aklimatizacijom na ovaj nivo kosarke

Dankan Ajdaho

Iskreno, ne videh lađenje muda, ne bih rekao ni da mu nije stalo ni da se ne zalaže. Momak je iskautiran, mane dolaze do izražaja, koriste se. Za ispravljanje treba vremena jednostavno.

• Create New...