Jump to content

EL Top 16, 4. kolo Crvena Zvezda - Unikaja, petak 20,00h

Ros

Recommended Posts

Jedva cekam da vidim sta ce Dilejni moci da uradi protiv nas. Ako nas je neko i ubijao ove sezone, ubijali su nas atletski visoki igraci, nesto se ne secam da nas je neki bek zatrpao ove sezone, uglavnom smo uspevali to da branimo.

Edit: zatrpao nas je Sved u Pioniru

Edited by Nikodije
  • Replies 252
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• SleeperSleep

24

• pbg12345

21

• elementary

21

• renne

18

Jedva cekam da vidim sta ce Dilejni moci da uradi protiv nas. Ako nas je neko i ubijao ove sezone, ubijali su nas atletski visoki igraci, nesto se ne secam da nas je neki bek zatrpao ove sezone, uglavnom smo uspevali to da branimo.

Edit: zatrpao nas je Sved u Pioniru

Pulen je rešio utakmicu u Pioniru. Dilejni je užasno opasan ako uđe u ritam. Kako to sprečiti, ne znam. Rendolf je takođe izvanredan igrač, biće mnogo teško.

Pride, pošto vidim da su katran i perje spemni, Miler je igrao sa povredom zgloba, Bilo je pitanje i da li će se skidati. 

Pulen je rešio utakmicu u Pioniru. Dilejni je užasno opasan ako uđe u ritam. Kako to sprečiti, ne znam. Rendolf je takođe izvanredan igrač, biće mnogo teško.

Pride, pošto vidim da su katran i perje spemni, Miler je igrao sa povredom zgloba, Bilo je pitanje i da li će se skidati. 

nema katrana i perja

ne zamera se mileru sto nije bio u stanju da nesto odradi kako treba, nego sto ga boli kurac

na neke od tih situacija, eventualna povreda nema nikakav uticaj

najbanalnije, moze napraviti faul na pola metra od kosa, ako vec stoji pored protivnika za kog je izvesno da ce nam ubaciti iz tye pozicije

Tacno, i Pulen, nekako sam kopao po mislima samo vezano za Evroligu. Onda se treba setiti i kako nas je Vucina zatrpao, vise nego li Pulen i Sved.  :D

Onaj ko bi da zatrpava Milera katranom i perjem, neka se samo seti da mi sada ne bi ni igrali ove utakmice da nije bilo njega, tacnije igrali bi protiv Ulma u kupu Ronketi.

Ko je uopšte kenjao protivu 1 Kvinsare?

Banovati odma'istog/e...

evo, banuj.

kvinsara je poprilican seronja koga boli qrac da se potrudi. zna ali ga mrzi.

nema katrana i perja

ne zamera se mileru sto nije bio u stanju da nesto odradi kako treba, nego sto ga boli kurac

na neke od tih situacija, eventualna povreda nema nikakav uticaj

najbanalnije, moze napraviti faul na pola metra od kosa, ako vec stoji pored protivnika za kog je izvesno da ce nam ubaciti iz tye pozicije

premudar si, da li si razmisljao da se skines i istrcis na teren? ne moras da budes povredjen...

Edited by yolo

Yolo isto mislimo

Bas sam hteo napisati da bi u takvoj situaciji i prosecan forumas bio korisniji

Dobro ne bas svaki, nas tumbas bi se verovatno skinuo go i pokazao kitu radonji

sasrani pizdunski zvezdin menadjment stavlja povredjenog igraca koji igra za suncokret i semenke u tim. i onda je naravno on kriv sto u svemu tome igra sa zadrskom. 

evo, banuj.

kvinsara™ je poprilican seronja koga boli qrac da se potrudi. zna ali ga mrzi.

Ma da, nema ta povreda nikakve veze s tim kako je izgledao na terenu. Jednostavno je usao neozbiljno u utakmicu, mlad je igrac kojeg sve ovo sa atmosferom na evroligaskim utakmicama jos uvek tera povremeno na klinacke gluposti. Ono sto je fenomenalno je kako se ekipa lagano prestrojila i potpuno rutinski i poslovicno nadoknadila njegov ucinak. Jasno je bilo i njemu da je uprskao stvar, jos na poluvremenu je samog sebe iskritikovao (istina, ne samo sebe vec i mucenog Cirbesa :lolol: ).

Ne brine me to, dobra je atmosfera u ekipi i zagrejace stolicu Miler pre ili kasnije. Bilo je i za ocekivati da ce malo pasti u formi sad kad je ekipa kompletirana i menja mu se uticaj na igru tima u celini.

John Coltrane

Pa nek Radonja malo pedagoski odreaguje ili ce imati lucidnog Milera ponesenog atmosferom, mladog i sklonog glupostima :fantom:

Pa nek Radonja malo pedagoski odreaguje ili ce imati lucidnog Milera ponesenog atmosferom, mladog i sklonog glupostima :fantom:

Savetujem ti da procitas izjavu Kinsija posle utakmice koja detaljno opisuje kakva je atmosfera u ekipi i koliki je uticaj Radonjica na tu atmosferu. Mislim, navikao sam da se ovde uce poslu ljudi koji ga poznaju hiljadu puta bolje od onog ko bi da ih nauci ali ipak treba imati malo takta u tome.

Ma da, nema ta povreda nikakve veze s tim kako je izgledao na terenu. Jednostavno je usao neozbiljno u utakmicu, mlad je igrac kojeg sve ovo sa atmosferom na evroligaskim utakmicama jos uvek tera povremeno na klinacke gluposti. Ono sto je fenomenalno je kako se ekipa lagano prestrojila i potpuno rutinski i poslovicno nadoknadila njegov ucinak. Jasno je bilo i njemu da je uprskao stvar, jos na poluvremenu je samog sebe iskritikovao (istina, ne samo sebe vec i mucenog Cirbesa :lolol: ).

Ne brine me to, dobra je atmosfera u ekipi i zagrejace stolicu Miler pre ili kasnije. Bilo je i za ocekivati da ce malo pasti u formi sad kad je ekipa kompletirana i menja mu se uticaj na igru tima u celini.

jebe nas pozicija 4 odbrambeno drugu sezonu zaredom. nece to ni povratak mitrovica promeniti.

samo da dodam da je micic pun pogodak i ono sto nam je trebalo, bas kao i kinsi, i da dangubic daje znake zivota. uz jovica, gudurica, te lazica i simonovica sa pravom ulogom, imamo spoljnu liniju koja pegla na obe strane terena. dokle god protivnik nema neke zajebane centre i, posebno, krilne centre, nece biti favorit protiv nas. kad ih ima... pa, videli smo kako to izgleda protiv fenera.

• Create New...