Jump to content

EL Top 16, 4. kolo Crvena Zvezda - Unikaja, petak 20,00h

Ros

Recommended Posts

Moram da priznam da mi nije jasno kako smo to po kvalitetu tu negde s njima, pošto imaju pet amera, Kuzminskasa, Jacksona, bivše i buduće reprezentativce Španije, itd. Ali, nismo bez šansi, svakako.

dejan-radonjic-1366124294-297779.jpg

Naš kvalitet je u Radonji? To svakako.

• Replies 252
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• SleeperSleep

24

• pbg12345

21

• elementary

21

• renne

18

Radonjic je svakim danom sve bolji trener ali sta vredi kad je ovaj ciganski hipsteraj na forumu, usled stokholmskog sindroma, trajno zarazen Vujosevicevim siledzijskim i vacaroskim shvatanjem kosarke. Coach Ra je sinoc igrao protiv jednog od najboljih evropskih trenera srednje generacije i nadigrao ga za sve pare.

Zasad jedino Robiji ne moze da doaka. Protiv Radonje pomaze jedino od budzet od 30+ miliona, ovo sto je u rasponu 10-20, Radonja uredno sredjuje.

Mrka je kapa da ce ove godine bilo ko moci da doaka Robiji, osim ako mu se ekipa mentalno epski ne raspadne na nekoj od utakmica Final Four-a, gde su maltene vec vidjeni. Robija ove godine ima dojajnu ekipu po bukvalno svakom osnovu i po meni su prvi favoriti za osvajanje.

Mrka je kapa da ce ove godine bilo ko moci da doaka Robiji, osim ako mu se ekipa mentalno epski ne raspadne na nekoj od utakmica Final Four-a, gde su maltene vec vidjeni. Robija ove godine ima dojajnu ekipu po bukvalno svakom osnovu i po meni su prvi favoriti za osvajanje.

Kako ne, uporedi tekmu koju smo igrali protiv Fenera, i ovo juce. Protiv Fenera nismo imali cist sut za 40 minuta, a juce smo se setali kroz reket kao kroz sir, Huventud™ je delovao kao ABA ligas u poredjenju sa Robijom, a u pitanju je legitiman aspirant za top 8.

Kako ne, uporedi tekmu koju smo igrali protiv Fenera, i ovo juce. Protiv Fenera nismo imali cist sut za 40 minuta, a juce smo se setali kroz reket kao kroz sir, Huventud™ je delovao kao ABA ligas u poredjenju sa Robijom, a u pitanju je legitiman aspirant za top 8.

Ja sam upisao dva poraza protiv Fenera cim sam video zreb. Fener nije jedina ekipa u Evropi koja je skuplja od nas ali je po profilu bukvalno prototip ekipe protiv koje ne mozemo da igramo, ubija nas njihov reket.

Odličan nam je raspored...od naredne 4 -3 u Bgd. 

Meč sa Lokomotivom nije presudan,al ako dobijemo imaćemo velike sanse za top 8. Koliko je pobeda prethodnih godina bilo dovoljno za top 8? Meščini da ce ovde 7 biti sasvim dovoljno za prolaz...

Nisam siguran da ce sedam biti dovoljno, jer grupa ce biti izjednacena, prakticno samo je Darusafaka otpisana. Bice verovatno i nekih krugova, tako da je fenomenalno sto smo ove dve utakmice dobili tako ubedljivo.

Pa koliko će biti dovoljno? Ne verujem da ce u nekoj ultra varijanti trebati vise od 8, bas zbog toga sto je grupa relativno ujednacena...

7-8 pobeda nam je vrlo dostizno.

Pa sto je grupa ujednacenija, treba vise pobeda. Secamo se pre dve godine je Partizan prosao u top 16 sa tri pobede, a mi nismo sa cetiri, bas zato jer su oni u grupi imali tri jaka i tri autsajdera, a mi smo imali ujednacenu grupu bez autsajdera. Naravno, tesko je kalkulisati koliko ce pobeda biti potrebno, a i prerano je, treba ici utakmicu po utakmicu™. 

Cane Vukic Prebranac

Колико Илија готиви Симона, ни за кога се тако не продере :lolol:

Odličan nam je raspored...od naredne 4 -3 u Bgd. 

Meč sa Lokomotivom nije presudan,al ako dobijemo imaćemo velike sanse za top 8. Koliko je pobeda prethodnih godina bilo dovoljno za top 8? Meščini da ce ovde 7 biti sasvim dovoljno za prolaz...

Nije presudan ali je strasno bitan, tom pobedom mi smo gotovo sigurni za prolaz osim u slucaju da nam se ekipa totalno raspadne. Da i ne govorim o tome koliko bi za dalji tok takmicenja psiholoski bilo znacajno dobiti tri utakmice zaredom protiv direktnih konkurenata za prolaz dalje.

• Create New...