Jump to content

EL Top 16, 4. kolo Crvena Zvezda - Unikaja, petak 20,00h

Ros

Recommended Posts

Odigrali smo jezivo dobro u odbrani. Svaka ekipa koja nema dobrog sutera spolja na petici u problemu je kad igra protiv nas, a tek pravih problema imaju ekipe koje pored takvih centara imaju i ciglare na jedinici. Unikaha da se bije nogama u dupe od srece sto su postigli i ovoliko poena, jedno tri trojke i par suetva s poludistance verovatno ni oni sami ne znaju kako su ubacili.

Edited by harper
  • Replies 252
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• SleeperSleep

24

• pbg12345

21

• elementary

21

• renne

18

brate, ja sam još pre par nedelja pisao da treba gledati jeftine letove do berlina.

biće zajebano s cska ali umemo s tim armejskim klubovima

Kad se setim kako ste kukali i pljuvali zbog dolaska Simona. Sve strucnjak do strucnjaka.

Siguran sam da ćemo ga pljuvati i opet. Za sve večeras urađeno, a posebno u odbrani reketa, kapa dole  :ziga:. Celoj spoljnoj liniji, ugušili smo ih i davali poene u napadu baš kad treba. Nismo imali oscilacija osim početkom treće kad splasne atmosfera malo u hali, ali Lamonika attention whore se pobrinuo da se publika vrati. Jović se vratio iz mini kanala, hrabro je išao na koš i dodavao bez puno oklevanja, Lazić je dominirao u odbrani i iskoristio prostor u napadu, a Gudurić ostavlja bez reči koliki je majstor. :o 

Ovu pobedu su izneli domaći igrači!

Kinsey je odvlačio dosta odbrane i dobro dodavao, daleko od toga da je bio loš, a Miller je dobio propisan tretman od Radonje, i moraće da se popravi. Da može bolje je jasno.

Edited by nemoderisani

Dobili smo 14 razlike, a bar jedno 12 poena koje smo primili su bili totalni WTF, ocajnicke trojke s 8 metara preko ruke/u zadnjoj sekundi napada posle odlicne odbrane, brucka je falila da jos ona jedna udje kad je utakmica jos bila nategnuta, Vaskez u zadnjoj sekundi napada sa 6 metara itd. I to smo zadnjih 8 minuta bili u bonusu.

Simonovicu je ovo utakmica karijere, apsolutno sve je uradio kako treba, i sledeci put cu mu kenjati manje nego sto zasluzi, kao povrat poreza. :D 

Jovic perfektan, mislim da je samo onu trojku s jaja u zadnjoj sekundi napada promasio na celoj utakmici, Guduru ne vredi ni komentarisati, pravi bacje. 

Nek se sekira Barcokas.  :naughty:

Simon, kakva partija, i defanzivno, a i sutu iza linije 6,75... :Hail:  Huventud™ nije imao odgovor...

Drugu utakmicu zaredom dobijamo bez Milera, a pre samo mesec dana cinilo se da ni ABA utakmicu ne mozemo da dobijemo ako on ne isporuci svoje. Ako to nije snaga tima, i zasluga trenera koji iz onog desetog sa klupe izvlaci dobar kvalitet cak i za ovaj nivo, onda ne znam sta jeste. Da nam nisu skakali nemilice i uzimali lopte sa glave, i pogadjali neke nerealne suteve, bilo bi zrelo da ide i preko 20, ali ni ovo nije lose.

• Create New...