Jump to content

EL Top 16, 4. kolo Crvena Zvezda - Unikaja, petak 20,00h

Ros

Recommended Posts

Miler je valjda bio povređen, sad videh u novinama . Opet to nije razlog za onakvu kurcobolju- On kao da nije video Mekelovanje :)

Prošli su valjda svi rokovi za prijave, odjave, dojave. Preživeo je cut

• Replies 252
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• SleeperSleep

24

• pbg12345

21

• elementary

21

• renne

18

ilija i kuzmanovic su retardi.

Jesu, ali i forumasi pretjeruju. 100% se nasalio sa onim eir-bolom Micica sto je upao u ruke Cirbesu.

Zvezda prvi put tokom cele tekme ulaskom zamene na svakoj poziciji nema amplitude u igri.

Ni Štimara nije tu mogao da naudi ...mnogo.

Ipak smo ovde bili favoriti.

Šefe...da si idem ja?

što nikad ne pitaju igrača?...bar za zdravlje majkumu.

Edited by Musky

Simonović igrač utakmice. Pogađao trojke kad je bilo gusto i odlična rola u odbrani. Zaslužuje da se posebno pohvali koliko smo srali po njemu. Štimac sa druge strane... Bogu plakati. Ostali jako dobri, svi sem Milera. Radonja bez ijedne greške. Nadam se samo da ćemo u buduće igrati više akcija za Kinzija, u njega imam najviše poverenja.

Jesu, ali i forumasi pretjeruju. 100% se nasalio sa onim eir-bolom Micica sto je upao u ruke Cirbesu.

U poslednje 3 sezone, ovo mi je prva propuštena domaća utakmica u EL, pa ih ne slusam često, više ovde pročitam... Ali njih dvojica predstavljaju ubedljivo najiritantniji par komentatora košarke. U nekim momentima se toliko unesu u nešto što su zamislili da potpuno izgube osećaj da vide neke očigledne stvari. Eto, u analizi nakon tekme Miller je postao igrač koji se potpuno podredio timu. Konstantno insistiranje na "pametnim faulovima" polako, ali sigurno, postaje novi kosarkaski termin.

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

John Coltrane

Fina pobeda, Gudura bog, Simonu dati nov ugovor.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Edited by John Coltrane
  • Create New...