Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš proleće 2016


Dali_man

Recommended Posts

  • Replies 3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    421

  • Матрикс

    419

  • Constantin

    383

  • W.F.C.

    281

Top Posters In This Topic

Posted Images

To je to dali smo maximum sa ovim igracima svi su bili pozvrtvovani,videla se zelja,cak su se pasovi prema centarforu drasticno poboljsali ali nece.Sad se vidi koji teret je Brzi Sasko nosio na ledjima,da je dao gol opet bi bilo precutno odobravanje.Malom Mrki fali neverovatno samopouzdanja i ako cemo realno muda.Dodje do sesnaesterca i pade....jbg.Apostol krcka kredit,Tomke je falio mnogo.Guma je dosta snage dao i dosta ih je bio,Aca kapitensi i emocionalno.Djuricko se jeste borio ali bez rezultata.Nazalost ulaskom Todorovica nismo dobili potrebnu snagu za preokret.Raulce takodje na visini zadatka.Generalno snazna utakmica sa nasom prevelikom zeljom za pobedom u kojom smo ja mislom sagoreli.

Link to comment

i ja sam pohvalio kondicionog, izostali su grcevi koji vas obicno prate

:)

Ali zato sudijski lopovluci nisu...koji inače vas prate ;)

Link to comment

Мени се Мрка баш допао и дефанзивно и офанзивно, врло борбена утакмица и дечко лепо користи своју снагу и грађу. Једино јесте био проблем завршница, нема потреба да онолико пада, онај трк ка голу је требао да заврши шутем чим је ушао у казнени простор а не да још трчи и безпотребно пада. Али добро, има времена за њега. Мене је зачудило што он није померен на Апостоловићево место а да Миодраг стане у центар напада, мислим да би то биља боља опција. Апостоловић стварно слаб, делује да има "проблем у глави", никако да се опусти и искористи свој потенцијал.

 

Ако будемо имали касветног тренера следеће сезоне (тешко ће раставац остати) онда ови млади момци имају простора за напредак и да се напокон и ми похвалимо нашом децом чијом продајом ће клуб зарадити и изаћи из дубиозе. Надам се само да ће те продаје бити негде преко...

Link to comment

Patnja - to je ljudska osobina. Kmecanje - slabije ...

 

Pa sto onda kmecite? Ok, kapiram da ste mislili da cete dobiti nikad slabiji Partizan posle 21 godine posta, al jebiga, niste, suocite s tim, budite muskarci. 

Link to comment

Pa sto onda kmecite? Ok, kapiram da ste mislili da cete dobiti nikad slabiji Partizan posle 21 godine posta, al jebiga, niste, suocite s tim, budite muskarci. 

 

Da, da .......

Link to comment

Mozda ova varijanta sa Mrkom i Mikijem zajedno, kad je Mikija ubacio bi mogla da se jos nekad proba, delovalo da nisu navikli zajedno da igraju, a mislim da bi proslo protiv bilo kog u ligi. Brzom od mene kapa dole, kapitenu za borbu, svi su uglavnom dobri bili. Sad rastereceno nastaviti, eventualna pobeda u Jagodini recimo osigurava plej of. Nisam razocaran, znao sam sta da ocekujem, tako da...

Link to comment

Мислим да је баш Миодраг причао да жели да игра у тандему са Мрком пре неких 10-ак дана, можда баш после првог кола и оног гола против Јавора. Каже да се добро знају и добро сарађују. Ја би им само мењао места у односу на синоћ, Мрка на крило а Миодраг у средину. Апостоловића мора некако Раставац да разбуди, био је конкретнији у првом делу сезоне, више је улазио у шансе. Баш је то лепо колега са форума јуче приметио док смо били на утакмици. 

Link to comment

Мислим да је баш Миодраг причао да жели да игра у тандему са Мрком пре неких 10-ак дана, можда баш после првог кола и оног гола против Јавора. Каже да се добро знају и добро сарађују. Ја би им само мењао места у односу на синоћ, Мрка на крило а Миодраг у средину. Апостоловића мора некако Раставац да разбуди, био је конкретнији у првом делу сезоне, више је улазио у шансе. Баш је то лепо колега са форума јуче приметио док смо били на утакмици. 

Mislim da u zadnjih 4-5 godina nisu mogli da igraju zajedno. Mrka je bio u Jagodini, a kad se vratio MT je išao na pozajmice...Mislim da je MT spretniji s loptom od Mrke, kako na zemlji, tako i u vazduhu, a da je Mrka brži. Mislim da se za igru, koja se zasniva na brzim kontarama, njih dvojica bolja kombinacija nego sa Apostolovićem. Apostolović, čini mi se, za samopuzdanje, treba d ase pusti u igru kad je već sve rešeno, dati mu slobodu...one "glasne kritike" od saigrača u toku utakmice, samo ga ukopavaju.

Link to comment

Da, ja se ponadao kad je ulazio da ce da budu obojica klasicni spicevi... Ma sad je prilika super za razigravanje, ovih 5 kola, pa i do kraja sezone. Ulazice i ostali klinci, siguran sam, sto zbog kartona, povreda, zamora... Ocekujem jedno lepo prolece, da uzivamo dok je Rasta tu, a za posle Bog zna sta i kako.

Link to comment

Da, ja se ponadao kad je ulazio da ce da budu obojica klasicni spicevi... Ma sad je prilika super za razigravanje, ovih 5 kola, pa i do kraja sezone. Ulazice i ostali klinci, siguran sam, sto zbog kartona, povreda, zamora... Ocekujem jedno lepo prolece, da uzivamo dok je Rasta tu, a za posle Bog zna sta i kako.

Možda ostane....a možda dodje i bolji ;)

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...