Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš proleće 2016


Dali_man

Recommended Posts

Већ сам написао, премлаки смо били вечерас. Да смо били на нивоу утакмице са Јавором, много бисмо боље прошли. Наш најопаснији играч је био Брзи, дефанзивни везни, што само по себи даје закључке. Аца Јовановић бриљантан на голу. Фали нам учинак криних нападача, пре свега Апостоловића. Сад је већ дуже код нас и мислим да би требао да крене са конкретним учинком на терену. Вечерас и у пар ситуација када је мирисало да можемо да угрозимо противнички гол као да су нам се ноге одсекле, као да смо се уплашили да шутирамо на гол... Можда и није лоше за недељну утакмицу, што смо вечерас играли са њима. Очекујем да будемо офанзивнији и конкретнији, мада се и слажем са већином да тешко можемо до 3 бода. Морам да похвалим и Раставца за одлуку да форсира младе и на да вечерашњем мечу. Није да имамо пуно избора. Нисам очекивао малог Стевановића вечерас. Да подсетим, дечкић је '99 годиште, и ове зиме први пут је прошао припреме са првим тимом, а вечерас је имамо и први званични наступ за први тим Радничког. Замало да га крунише голом. На крају се надам да ће се стадион испунити навијачима Радничког у недељу, да се пружи подршка момцима који је заслужују. 

Link to comment
  • Replies 3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    421

  • Матрикс

    419

  • Constantin

    383

  • W.F.C.

    281

Top Posters In This Topic

Posted Images

Већ сам написао, премлаки смо били вечерас. Да смо били на нивоу утакмице са Јавором, много бисмо боље прошли. Наш најопаснији играч је био Брзи, дефанзивни везни, што само по себи даје закључке. Аца Јовановић бриљантан на голу. Фали нам учинак криних нападача, пре свега Апостоловића. Сад је већ дуже код нас и мислим да би требао да крене са конкретним учинком на терену. Вечерас и у пар ситуација када је мирисало да можемо да угрозимо противнички гол као да су нам се ноге одсекле, као да смо се уплашили да шутирамо на гол... Можда и није лоше за недељну утакмицу, што смо вечерас играли са њима. Очекујем да будемо офанзивнији и конкретнији, мада се и слажем са већином да тешко можемо до 3 бода. Морам да похвалим и Раставца за одлуку да форсира младе и на да вечерашњем мечу. Није да имамо пуно избора. Нисам очекивао малог Стевановића вечерас. Да подсетим, дечкић је '99 годиште, и ове зиме први пут је прошао припреме са првим тимом, а вечерас је имамо и први званични наступ за први тим Радничког. Замало да га крунише голом. На крају се надам да ће се стадион испунити навијачима Радничког у недељу, да се пружи подршка момцима који је заслужују. 

+1000 od reci do reci. Krila potpuno odsecena, Djuricko takodje, opet, nismo bili bez sansi da izvucemo bar penale. Jos ne mogu prezalim ono Brzijevo bezanje lopte u gol aut. Nije mi jasno kako je dozvolio da mu lopta predje crtu. Mislim da je Rasta pustio utakmicu niz vodu kad je Tomke izasao zbog povrede. Samo je molio boga da zavrsimo utakmicu zivi i zdravi nakon krljanja, ubrzo je nakon toga uveo u igru Mrku i ovog malog Stevanovica.

 

U nedelju ocekujem potpuno drugaciji pristup i utakmicu. Kad se Grobairi zaglibe u ono naso oranje, ce bude veselo  :D

Link to comment

Sudije se izvinjavale na poluvremenu za gol iz ofsajda...sta mi imamo od toga? Oce nama neko da nadoknadi stetu?

Jes..kako ne...zato im svirao onaj krajnje sumnjiv penal...

 

 

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока

Edited by Boki Nis
Link to comment

Možda bi, čisto zbog uštede i smanjenja troškova, FSS trebao da donese nekakav "dekret", po kome bi se ukinulo takmičenje za Kup SrBistana. Rešenje je prosto, ko bude šampion države, ide u kvalifikacije za LŠ, a ovom drugom se dodeljuje, automatski, pehar za osvojeni Kup. -_-   .....

Link to comment

Jes..kako ne...zato im svirao onaj krajnje sumnjiv penal...

 

 

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока

 

Cist penal ko suza, dvaput ga je lopta pogodila u ruku, pri tom je prvi put zaustavio i pomerio s noge Stevanovicu. 

Link to comment

Cist penal ko suza, dvaput ga je lopta pogodila u ruku, pri tom je prvi put zaustavio i pomerio s noge Stevanovicu.

Lopta ga udara s ledja u ruku...ponavljam udara....u trenutku kad on pada....to Mazic nikad nebi sudio,al je podlego pritiscima.....nazalost!

 

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока

Link to comment

12782179_491254811083465_1292883279_n.jp

Član 101 - Stav 5 

Možda zbog ovoga nismo igrali u Memoris dresovima? 
 

 

Klub može nastupiti samo u opremi koju je prijavio PRE POČETKA TAKMIČENJA ili u kombinaciji boja opreme koju je prijavio

Link to comment

Lopta ga udara s ledja u ruku...ponavljam udara....u trenutku kad on pada....to Mazic nikad nebi sudio,al je podlego pritiscima.....nazalost!

 

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока

 

Nenamerno je na zemlji ustopovao loptu, ponavljam ustopovao, pobegla je Stevanovicu zbog tog kontakta. Svaki sudija koji bi to video bi svirao. Nemate razloga zbog penala da se ljutite na Mazaru.  Zbog ofsajda svakako. Drago mi je samo da je Alen dao drugi gol, i da nismo pobedili samo zbog neregularnog gola. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...