Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš proleće 2016


Dali_man

Recommended Posts

Bio je 2 metra ofsajd. Ocekivao sam vise od vas posle derbija uvek slabo igramo. 

Da se Mihajlovic nije glupirao kod onog zicera i da je dao penal otislo bi ovo na 3+ u vasoj mrezi.

Ja iskreno nisam. Nismo imali 50.000e da registrujemo pojacanja pa ih nismo ni doveli. Otisla nam par igraca od kojih Asceric napadac koji je ujedno i jedini klasicni spic i Zemljanuhin koji je jedino mogao da probije. Mozemo da se nadigravamo sa slabijim ekipama ali sa daleko skupljim Partizanom tesko. Mi nismo ista ekipa od jesenas.

Da nam niste dali prvi gol i da smo vas uveli u neizvesnu zavrsnicu, to bi vec bila druga prica. Gol ste mogli da dobijete samo iz neke vase greske ili polusanse...

Link to comment
  • Replies 3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    421

  • Матрикс

    419

  • Constantin

    383

  • W.F.C.

    281

Top Posters In This Topic

Posted Images

Bio je 2 metra ofsajd. Ocekivao sam vise od vas posle derbija uvek slabo igramo. 

Da se Mihajlovic nije glupirao kod onog zicera i da je dao penal otislo bi ovo na 3+ u vasoj mrezi.

Да смо ми дали 4 гола, дали бисмо 4 гола.

Link to comment

Nista, slabo vece Radnickog, presing Partizana, nismo uspeli da se povezemo, posed nikakav. Partizan cvrsto odigrao, nisam ih od prosle utakmice s nama gledao, bice tesko u nedelju. Nadam se da nece da ispadnu neke ozbiljnije povrede od onoga jer znamo kakva nam je klupa. Sad glavu gore i ozbiljno od 1.minuta u nedelju pa da se necemu nadamo konacno.

Link to comment

 

Nego, dje je Memoris nama danas?

Eno objavio slike na fb kako je bio spreman, ali se verovatno desila neka "tehnikalija"...će ga pitamo, čim bude dostupan..

Link to comment

Eno objavio slike na fb kako je bio spreman, ali se verovatno desila neka "tehnikalija"...će ga pitamo, čim bude dostupan..

 

U Memoris ne bismo izgubili  :fantom:

Link to comment

Ne bih da se moji forumasi shvatite uvredjenim,ali ova utakmica je za mene bila silovanje (od strane Radnickog).Nisam mogao da odgledam ceo mec...

  

Apostolovic bi morao da pokaze vise tog svog talenta apro po ove price.. 

 

Nadam se na Cairu barem X..kao neka utesna nagrada

 Posle ove utakmice pobedi RN kod kuce se ne nadam.

 Kao sto neko od vas rekao ...koliko hvali Zemlja :((((

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...