Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš proleće 2016


Dali_man

Recommended Posts

 

 

Televizija Arena Sport će u subotu posvetiti pet sati programa, na svom prvom kanalu, jubilarnom 150 večitom derbiju. Studijski program koji ce voditi Anđela Anđelković i Ivan Radulović počinje u 14:00 časova.

Taman da odgledam Moravac Čečina - Mladost Batušinac....igra moj drugar Safet...ima 42 godine i 102 kila...i  najbolji je strelac lige. Ima li zainteresovanih..?

Link to comment
  • Replies 3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    421

  • Матрикс

    419

  • Constantin

    383

  • W.F.C.

    281

Top Posters In This Topic

Posted Images

Taman da odgledam Moravac Čečina - Mladost Batušinac....igra moj drugar Safet...ima 42 godine i 102 kila...i  najbolji je strelac lige. Ima li zainteresovanih..?

Na ti selski dogadjaji ume da bude vise nego interesantno. Gledao nicim izazvan Sicevo-Secanica il tako neki, gore, iznad branu. Majko mila, kad nisam umro od smeha. Iskustvo koje se ne zaboravlja.

Link to comment

Sigurno nas očekuje teška utakmica u Lučanima, oni na svakoj polusezoni dovode neke pojedince koji mogu da naprave problem. Znamo da će biti agresivni i pokušavati da u napadu naprave problem. Što se tiče nas ja se nadam da ćemo nastaviti u istom ritmu. Idemo na gostovanje da osvojimo bodove, ispravićemo neke greške koje smo videli na snimku prethodne utakmice i da se nadamo da ćemo doći do sva tri boda. 

http://www.realsanisave.com/content/general-rastavac-i-njegova-vojska-spremni-za-novi-izazov

Edited by W.F.C.
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...