Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš proleće 2016


Dali_man

Recommended Posts

Е мој Хамлете, избори су најављени па ти сад види колико ћеш гласова добити на југу Србије [emoji14] [emoji4]

 

Послато са m2 note уз помоћ Тапатока

Edited by Captain_Darling
Link to comment
  • Replies 3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    421

  • Матрикс

    419

  • Constantin

    383

  • W.F.C.

    281

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ljudi, izgleda da sam vam ja zaista obrisao topik. Brisao sam neki dupli post i nešto zeznuo.

 

Bilo je potpuno nenamerno i ja vam se izvinjavam.

Nista brt jug je uvek bio razuman i prastali smo sve i sto treba i sto ne treba e sad zanima me dal mozes da pravis istu akciju sa prva dva topika na sportskoj sekciji prvo da vidimo da li ce uspeti a drugo da vidimo reakcije?Moze?
Link to comment

Бате, ако не преведеш шта све пише у овим најавама утакмица као да ниси ни поставио вест [emoji14]

 

Послато са m2 note уз помоћ Тапатока

Link to comment

Konstantine bravo za avatar,ej mogli bi svi da na avataru imamo po nesto vezano za Radnicki?(osim ako ga neko ne gotivi).Da se pohvalim da smo sinoc samo konstantin i ja bili od spoljnih momaka da ispratimo nase Tigrove za bg.Pitao sam pre muckog i vandalskog brisanja naseg topika da nam podelis san koji si usnio o nekim parama,radnickom sta li bulatu?

Edited by nikolani80
Link to comment

Леле, па кој ће ги врати оданде, ја се први не би врнуо ????

 

Послато са m2 note уз помоћ Тапатока

Link to comment

Konstantine bravo za avatar,ej mogli bi svi da na avataru imamo po nesto vezano za Radnicki?(osim ako ga neko ne gotivi).Da se pohvalim da smo sinoc samo konstantin i ja bili od spoljnih momaka da ispratimo nase Tigrove za bg.Pitao sam pre muckog i vandalskog brisanja naseg topika da nam podelis san koji si usnio o nekim parama,radnickom sta li bulatu?

Ti si mogao i da se javiš, nisi se valjda uplašio zbog ovde-pomenutog piva  :lolol:

Ne znam da li bi mogao baš da se računam u "spoljne momke", ali ajde...više sam spoljni, nego momak, jel da ;)

Ne volim da prepričavam snove u kojima mi traže pare na zajam... :cool:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...