Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš proleće 2016


Dali_man

Recommended Posts

Ја сам за Коновалова на голу, ако Аца оде. Што се тиче осталих играча, ако Раставац оде, мислим да ће и при довођењу квалитетнијих играча, поготову домаћих, то бити велики плус.

Lapsus linguae. Деконцентрација, сада тек видим шта сам написао. Дакле, ако Раставац НЕ оде, тј. остане, мислим да ће то бити велики плус за довођење играча.
Link to comment
  • Replies 3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    421

  • Матрикс

    419

  • Constantin

    383

  • W.F.C.

    281

Top Posters In This Topic

Posted Images

Mislis da ce i Djuricko i Marjanovic da nas napustaju?

Ne znam sta je sa Cakijem???

Kažu u klubu da mu ističe ugovor na leto... Posle ovakvog proleća verujem da će se za njega otimati timovi iz Srbije, a čuo sam da se o njemu raspituju i iz Slovačke, ne znam tačno u ovom momentu klub. Za nas bi bilo sjajno da ostane ako ima ugovor, a ako nema, da ga produži... Ali, čovek je došao u neke pozne fudbalske godine sada je pravo vreme da obezbedi sebe i porodicu. A Đuričko... mislim da nas je on napustio još kada se pričalo da će u Partizan... 

 

Caki baš bio na trening Radničkog pre nedelju dana i pričali smo o njegovom povratku u Niš, kaže da on lično ne bi imao ništa protiv da karijeru završi na Čairu, a koliko se uklapa u Miminu filozofiju... to je već drugo. 

Edited by ackonish
Link to comment

Caki je dobar za jedno poluvreme ili zadnjih pola sata tekme...

 

Nisam ga gledao od kada je zadnji put otisao sa Caira i u kakvom je stanju ... Mislim da moze bez problema odigrati Djurickovu ulogu.

Link to comment

Neko rece da bio dobar za zvezdu ali godine ga gaze ne moz celu da iznese,mada mislim da bolji od djuricka.

 

Ce vidimo dal mu je draze da dzmije po Beograd sa platom od cca 5 soma ojra il da se vucara po Cair

Link to comment

Neko rece da bio dobar za zvezdu ali godine ga gaze ne moz celu da iznese,mada mislim da bolji od djuricka.

Slabo je sta pokazao u Zvezdi.

 

Mada mislim da je za Djurickovica igracina. Ono malo sto sam ga gledao pojma nemam sta Partizan vidi u njemu.

 

 

Ce vidimo dal mu je draze da dzmije po Beograd sa platom od cca 5 soma ojra il da se vucara po Cair

 
valjda mu istice ugovor (bar se nadam)
Edited by katamaran
Link to comment

 

Slabo je sta pokazao u Zvezdi.

 

Mada mislim da je za Djurickovica igracina. Ono malo sto sam ga gledao pojma nemam sta Partizan vidi u njemu.

 

 

 
valjda mu istice ugovor (bar se nadam)

 

 

I mi se pitamo sta vide u njemu preko brda a i nadamo se da ce Cakiju istekne ugovor. Svima dobro.

Edited by Rumpelstiltskin
Link to comment

Pored Cakija i Nenad Marinkovic iz Vozdovca, nazad nase dete Lazar Cirkovic jer ne verujem da ce Partizan da racuna na njega,

Igraci koji nisu u prvom planu su jos i Tiago Galvao, Marko Jeftovic iz Partizana ali on tesko, Ivan Petrovic Partizan, Fofana, Gavric iz Zvezde....

 

Interesantni su jos i Sasa Jovanovic Lucani, Djordje Crnomarkovic, Gafurov, Docic, nas Zivanovic, nas Aleksandar Ignjatovic istice mu ugovor, Ubiparip, Matos, Caicedo iz Metalca i Merdovic, pa Jagodina, OFK Beograd i ima ih koliko hoces koji su dobro odigrali ove sezone. Samo da ostane Rastavac i da sklapa tim. Naravno on ce da izabere neke desete i oni ce da budu i jeftiniji i bolji ali zato je on trener a ja navijac... :D

 

I da dodam nesto za malog Mrku. Primetio sam da decko ima odlicnu realizaciju, osecaj za gol. Njegove lopte ne idu van okvira. Ja bih na Mrku ozbiljno racunao i u nastavku. Naravno da se i racuna ali mislim da bih ga isforsirao u prvih jedanaest... Mrka je nas Alan Sirer pazite sta vam kazem ;)

Edited by MaErAkLoIJA
Link to comment

kako stojite sa finansijama, i ko je glavni finansijer kluba uopste? reklo bi se da ne stojite tako lose, a opet nisam video da ste napravili neki bitan transfer, niti da imate neke mecene/finansijere. opet sumnjam i da grad nis moze da izdvoji neke velike pare...

Link to comment

@Meraklija.. Eee pretera ga sad za Jeftovica,Fofanu,Cirkovica,Petrovica,Filipovica. Svako od njih ce i ima mogucnosti da predje u inostranstvo,a ne u RN.

 

Voleo bih da vidim S.Jovanovica i Matosa po bokovima.Sa njima bi bili smrt za kontre. Mada i Matos nije realan posto sam cuo da ima dobrih ponuda iz Brazilske lige.Mada bi tu altenativa bili Merdovic ili Gafurov.

 

Sto se tice veznjaka N Marinkovica bih najvise voleo da vidim kod nas. Pratim ga ja par god,strasan igrac..jos se sad nadavao golova za VFC.

 

Caki adekvatnija zamena za Brzog.

Mada bih voleo i Poparu da vidim u timu.

 

Zanimljivi su jako Avranovski i Pavlovski.

Link to comment

@Meraklija.. Eee pretera ga sad za Jeftovica,Fofanu,Cirkovica,Petrovica,Filipovica. Svako od njih ce i ima mogucnosti da predje u inostranstvo,a ne u RN.

 

Voleo bih da vidim S.Jovanovica i Matosa po bokovima.Sa njima bi bili smrt za kontre. Mada i Matos nije realan posto sam cuo da ima dobrih ponuda iz Brazilske lige.Mada bi tu altenativa bili Merdovic ili Gafurov.

 

Sto se tice veznjaka N Marinkovica bih najvise voleo da vidim kod nas. Pratim ga ja par god,strasan igrac..jos se sad nadavao golova za VFC.

 

Caki adekvatnija zamena za Brzog.

Mada bih voleo i Poparu da vidim u timu.

 

Zanimljivi su jako Avranovski i Pavlovski.

Ja napisao ko je slobodan i zanimljiv uopste... Mnogi od njih obzirom da ne igraju ako ne nadju angazman ili ce na pozajmicu ili raskid ugovora i manja plata. Iskreno ako ode Lakic Pesic, Bulatovic ja bih dovodio nasu decu Zivanovica, Ignjatovica, Cirkovica. Za levog beka je dobar Filipovic iz Jagodine ali ga pikirao Lalat.

Od ove trojice dvojica da dodju uz Zivkovica imamo ponovo kvalitetan trio plus mladi reprezentativac zaboravio sam decku prezime :isuse:

 

U sredini bih jako voleo da vidim Cakija i Marinkovica. U napadu Ubiparipa.

 

Ne znam Gumin status da li ide dal ostaje??? Tu bih ponovo voleo da vidim Culuma. Ne znam samo kako bi on reagovao da bude druga opcija?  Ivan Petrovic je mlad decko i dugo ne igra, ne verujem da ce naci tek tako inostrani angazman a nama bi bio od pomoci.

 

Sasa Jovanovic bi mnogo toga resio sto se krila tice. Imali bi Acu i njega plus Apostolovica od koga ocekujem da eksplodira u nastavku. Nije lose odigrao zavrsnicu. Vise trazi loptu, dribla, ulazi u sredinu... Mnogo se oslobodio nego u pocetku prolecnog dela i to moze samo da mu donese napredak.

 

Treba se praviti tim koji mozemo da placamo a model da posluzi drugi deo ove sezone. Ne naravno da ne dovedemo pojacanja nego prvih jedanaest i jos par igraca u rotaciji tipa tri centralna beka dobra plus jedan mladi i jedan matori. Dva defanzivna vezna i jedan mladi i jedan koji moze da prinudno odigra tu poziciju. Jedan bek koji igra i levo i desno plus dva mlada. Tako nesto. To znaci da treba da se dovede kvalitet kako ne bi bilo promasaja.

 

Ma sta ga i ja tupim kad je Rasta rekao da mu pored brzih trebaju i polivalentni igraci. Na taj nacin se smanjuje trosak jer se smanjuje broj igraca a sa ovima moze da se rotira na razlicitim pozicijama. Ako dolazi neko ko igra recimo samo desno krilo onda da bude stvarno kvalitetan i da pravi razliku.

Edited by MaErAkLoIJA
Link to comment

Takodje mislim da treba da se otvori nova tema a po mogucnosti da se ovde napise da je otvorena nova i da se jos nedelju, dve ne gasi.

Prosli put sam ja pisao par dana na temi i neko mi rece da je otvorena nova. Ja ne ulazim svaki put na forum klasicno fudbal- radnicki  vec mi je zapamcena stranica i klikom direktno ulazim na temu. Zato je mozda dobro zbog jos nekih koji ovako ulaze da se ostavi jos malo ova tema sa obavestenjem da je otvorena nova.

 

Inace Dali ubedjuj Legendu da otvara novu temu ili ko je vec pio sa njim kiselu i pricao o cevapi neka ga zove ;)

Edited by MaErAkLoIJA
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...