Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš proleće 2016


Dali_man

Recommended Posts

Kadeti izgubili od Teleoptika, omladinci ?

http://fkradnickinis.rs/omladinci-lazar-mitrovic-dvostruki-strelac/?lang=lat

 

Hoce neko da silji pero i otvori temu za sledecu sezonu?

Већ? Ај сачекамо још који дан, па отварај... Сад ће се слежу утисци од сезоне пар дана, типа сутра - прекосутра, па ће после прича од даље... Како год, свеједно.

Edited by Матрикс
Link to comment
  • Replies 3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    421

  • Матрикс

    419

  • Constantin

    383

  • W.F.C.

    281

Top Posters In This Topic

Posted Images

Sta mislite da li nam treba golman kalibra Branislava Aleksica ?  Ja mislim da ako ode Aca nesmemo da se oslanjamo na jednog neproverenog golmana jer jedno je potencijal a drugo kada krene takmicenje. Aleksic ima 25 godina i to je za golmana jako malo, hocu reci da moze i kasnije da se lepo utopi. Po meni bi on bio odlicno resenje da zameni Acka. Aleksic odlicno hvata visoke lopte i cini mi se da nije linijas. Sa visinom od 1,96 odlicno je resenje da dodatno pojacamo odbranu od kornera i centarsuteva...

 

http://www.transfermarkt.com/branimir-aleksic/profil/spieler/115860

 

Sta mislite da li ce Djurickovic da ostane ili ne?  Nije mi se svidelo kako je odigrao protiv Zvezde i nekako u tim velikim utakmicama se uvek utopi, nema ga nigde. Mnogo mi je bio namrsten...

 

:P :P :P

Edited by MaErAkLoIJA
Link to comment

Konovalov je odličan, a tu je i Perić kao i Mita Đorđević. Što trošiti novac koji nemamo na novog golmana, ono što se o Ivanu priča po klubu jeste da je golman sličnog kalibra kao Aca, s tim da je još mlađi. Od početka sezone je dosta napredovao. Mislim da ako treba nešto da se traži to je zadnji vezni da nadomesti izvesni odlazak Saše Marjanovića i Đuričkovića, Tomić bi trebalo da ostane, ako ne dobije "ponudu koja se ne odbija" Odbrana... tu će biti promaje, štoperi i levi bek su valjda slobodni igrači biće tu zanimljivo, desni bek Raul sam načuo da ima želju da ostane... 

Link to comment

Ја сам за Коновалова на голу, ако Аца оде. Што се тиче осталих играча, ако Раставац оде, мислим да ће и при довођењу квалитетнијих играча, поготову домаћих, то бити велики плус.

Link to comment

Konovalov je odličan, a tu je i Perić kao i Mita Đorđević. Što trošiti novac koji nemamo na novog golmana, ono što se o Ivanu priča po klubu jeste da je golman sličnog kalibra kao Aca, s tim da je još mlađi. Od početka sezone je dosta napredovao. Mislim da ako treba nešto da se traži to je zadnji vezni da nadomesti izvesni odlazak Saše Marjanovića i Đuričkovića, Tomić bi trebalo da ostane, ako ne dobije "ponudu koja se ne odbija" Odbrana... tu će biti promaje, štoperi i levi bek su valjda slobodni igrači biće tu zanimljivo, desni bek Raul sam načuo da ima želju da ostane... 

Niko od ta tri golmana ne uliva poverenje osim Konovalova za koga se nagadja jer kako rekoh jedno je trening i prijateljske a drugo je liga. Perica znamo od ranije i moze da bude neka rezerva ali ne znam da li je napredovao od ranije. Za Mitu nisam cuo.

Mislis da ce i Djuricko i Marjanovic da nas napustaju?

Ne znam sta je sa Cakijem???

Edited by MaErAkLoIJA
Link to comment

Sale je bio konstantniji od Djuricka i mislim da cemo njega teze da zamenimo. Djuricko ako ode i vrati se Caki to je to. U rotaciji na sredini jos jednog dobrog i ostalo nasa deca. Samo taj dobar da bude i brz da mozemo da kombinujemo jer Cakija vec stizu godine, naravno ako se vrati.

 

Od odbane Radosa pod obavezno da zadrzimo a za Lakic- Pesica mozemo da nadjemo neku zamenu. Sto se tice Darka Bulatovica ako ode ja bih pikirao kapitena Jagodine Aleksandra Filipovica samo ne znam pod kakvim je ugovorom i ko ga sve zeli. Umesto Lakic-Pesica mozemo da dovedemo Tindora i imamo dva dvometrasa u odbrani a ujedno je Tintor ako se ne varam i brzi od Pesica. Ne znam samo u kakvoj je formi ali radi se o jako dobrom igracu po meni.

 

Treba nam jedan napadac kao konkurencija Mrki i Baloteliju. I dvojica na krilu a jedan da se ja pitam bi bio Jovanovic iz Lucana. Drugi moze onaj malecki SSS zaboravio prezime iz Radnika.

 

Nama su trebala za ovaj tim jos dva, tri dobra pojacanja i da mozemo da pravimo rotaciju i da prilagodimo ponekad nase igrace protivniku i naravno da popune rupe zbog duzine prvenstva. Isto bih uradio i sada. Da se oformi prva jedanaestorka jos par igraca kao zamene i ostalo ovi klinci koji su vec napredovali a ocekujem da napreduju jos i vise...

Edited by MaErAkLoIJA
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...