Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš proleće 2016


Dali_man

Recommended Posts

Nastavljamo potragu. Meni je uvek važna istina a ne ljudi koji stoje iza nje. Pošto kažeš da gospodin Andrija čita, evo da ga pozdravim. 

 

Po tebi i Vidak čita forum i direktor marketinga... nije ni cudo sto nam klub u problemu, kad samo sede i prate sta ja pisem... to li su od Vucica naucili? 

Edited by ackonish
Link to comment
  • Replies 3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    421

  • Матрикс

    419

  • Constantin

    383

  • W.F.C.

    281

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ako vec citaju da ih podsetim da iz Partizana ne racunaju na Knezevica i da ne zna gde ce da igra. Ugovor mu istice na leto. Mozda i ako nemamo love uspemo da privolimo ovog igraca da nastupi za nas uz obostranu korist.

Link to comment

Ako vec citaju da ih podsetim da iz Partizana ne racunaju na Knezevica i da ne zna gde ce da igra. Ugovor mu istice na leto. Mozda i ako nemamo love uspemo da privolimo ovog igraca da nastupi za nas uz obostranu korist.

On bi puno značio, prodoran, brz...jedina mana mu je to što je malo,aj da kažem...nestašan :)

Link to comment

Doveli smo Petra Petrovica....cinimi se da on igra na toj poziciji ,ako se ne varam :)

 

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока

Igra na krilu kao i Pera ali mi bi doveli Peru i da je Zemlja ostao jer krila nikad nisu za bacanje. Lalatovic doveo jos trojicu na krilnim pozicijama a hoce jos nekolicinu, ludak...:D

Inace u kom klubu je Lalat bio kad iz njega ode on ga opustosi. Sad doveo jos dvojicu iz Borca :isuse: 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...