Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš proleće 2016


Dali_man

Recommended Posts

  • Replies 3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    421

  • Матрикс

    419

  • Constantin

    383

  • W.F.C.

    281

Top Posters In This Topic

Posted Images

Bilo bi lepo kada već kritikuješ klub, napišeš koji to klub u Srbiji ovog proleća igra bez pojačanja, Radnički je napustilo nekoliko igrača, Zemljanuhin, Blažić, Ašćerić, Pejčić... kako god oni igrali, svi su imali ulogu u prvom timu, a pojačanja nije bilo. MIšljenja sam da igramo iznad naših mogućnosti, jer se suočavamo sa dosta problema, a opet, sa druge strane, sa ovom dečurlijom i par iskusnih igrača imamo šest pobeda u prolećnom delu. 

 

Rastavac nijednom nije rekao, idemo u Evropu, to što ste vi u svojim glavama zacrtali Evropu, potpomognuti ambicijama (nerealnim) predsednika kluba, to je drugo. Mesto da budete srećni što je Radnički danas uopšte u situaciju da se pominje kao ekipa koja konkuriše za Evropu, samo kritikujete, uvek nešto ne valja.

 

Do pre par sezona imali smo najstariji tim, koji nije znao da pobedi na strani, čiji su igrači od umora stalno ležali na travi i "lečili" grčeve. Ne može i Evropa, i sastavljen tim bez para i mladost...

 

Oprosti mi ako sam u bilo kom delu mog obraćanja zvučao drsko, to mi nije namera. 

 

Post iznad, Acko ;)

Edited by Rumpelstiltskin
Link to comment

U principu o Evropi prica kao o zelji uprave koju ce pokusati sa igracima da ispuni, ali da je bolje da se to postigne postupno nego na o-ruk... Sto se sastava tice, jednostavno treba nam po dva solidna igraca na svakoj poziciji, sto vise njih brzih naravno. To Rasta dobro zna ali na upravi je da obezbedi uslove za plansko pojacavanje...

Link to comment

Ja mislim da nas malo "zeki" i da se misli u sebi "sta be ocete ostali ste u ligu bez i jednog pojacanja od zimus,jos ocete evropu,bole me brige"...inace malo info koji niste mogli da vidite na snimku tekme od 5 min.Na velelepnom stadionu borca moze da udje "Čačanski gonič" i trckara terenom,koji izmedju ostalog lici na isusenu gmecavu baru.U takvoj kaljuzi od superligaskog terena nasi mladarci su bili ko fica u nacionalnoj klasi.Svi su bili losi a ne samo Djole koji je sticajem okolnosti cuvao golgetera zajka.Djuricko za mene hronicna rupa.Po meni majo manki je doveden da bi kontrolisao situaciju da se ne bi povampirili mi i nekim cudom pobedili.Kada je bilo evidentno da su nasi jeli bunike majo manki sudi najposteniju tekmu u karijeri,misleci se u sebi,napadate me a ja posteno sudim....Nije jednostavno bila zelja za pobedom,a price "dodjite na utakmicu sigurno pobedjujemo" mi vise idu na zivce.Tek kad obices sve superligaske stadione shvatis da nasa tkz liga jeste Seoska sa oranicama oivicenim betonom iz titovog doba sa posetama od 100-200 ljudi (vozdovac,rad,ofk,borac,jagodina,chuka) tuga,cemer,jad.

Link to comment

Zamislite da niko iz kluba nije rekao da zelimo Evropu. Za sta bi se onda borili i kako bi motivisali igrace. Jedino sto mozemo trenutno da postignemo vise od onoga sto smo vec postigli jeste Evropa. Ne verujem da Rasta ne zeli cetvrto mesto ali pokazao se kao jako pametan trener koji nije zeleo da daje prevelike ciljeve jer bi se to moglo shvatiti kao njegov neuspeh tj vec je uspeo ali uspeh ne bi bio kompletan. Znaci on nije glasno govorio ali je verovatno motivisao igrace a Radan je taj koji je objavio ciljeve. Ni jedan pametan trener se ne izlice prerano za takve stvari. Pretpostavljam da je cela prica i pokrenuta sa dolaskom Radana kako bi pokazali igracima da veruju u njih i da oni treba da veruju u sebe. I ako se ne dokopamo cetvrtog mesta ova prica sigurno nije stetila.

Link to comment

Zamislite da niko iz kluba nije rekao da zelimo Evropu. Za sta bi se onda borili i kako bi motivisali igrace. Jedino sto mozemo trenutno da postignemo vise od onoga sto smo vec postigli jeste Evropa. Ne verujem da Rasta ne zeli cetvrto mesto ali pokazao se kao jako pametan trener koji nije zeleo da daje prevelike ciljeve jer bi se to moglo shvatiti kao njegov neuspeh tj vec je uspeo ali uspeh ne bi bio kompletan. Znaci on nije glasno govorio ali je verovatno motivisao igrace a Radan je taj koji je objavio ciljeve. Ni jedan pametan trener se ne izlice prerano za takve stvari. Pretpostavljam da je cela prica i pokrenuta sa dolaskom Radana kako bi pokazali igracima da veruju u njih i da oni treba da veruju u sebe. I ako se ne dokopamo cetvrtog mesta ova prica sigurno nije stetila.

Cini mi se da tokom celog prvenstva nismo pali ispod 6. mesta. Mozda kolo - dva. Cetri kola pred kraj smo bili 4. sa samo dva boda ispod 3. mesta. Bas bih voleo da znam na kom smo to mi mestu trebali da budemo da bi smeli da priznamo da se nadamo Evropi? To da li su nam rezultati ispod ili iznad ocekivanja, da li imamo konkurentan tim za zajebane Sanmarincane u prvom pretkolu, da li imamo uslove da igramo neko kolo u pretkvalifikacijama je nesto sasvim drugo. Ni jedan bod nam nije poklonjen. Nismo imali to zadovoljstvo da nam se, ko juce Cuka Vojvodini, sklanjaju protivnici. Nada je realna i normalna da postoji (videti pod Lester). Realno je, naravno i da Zvezda u sledecem kolu izadje sa omladinskim timom protiv Vojvodine, jer treba dati sansu mladima, odmoriti igrace koji su izneli teret titule, bla, bla, bla kao sto je realno ocekivati da ce ta ista Zvezda, zlu ne trebalo, bas protiv nas izaci sa najjacim sastavom, jer opet, to je sastav koji je izneo teret titule, valja da proslave titulu pred najvernijima... Opet, to sto smo mi sirotinja po kojoj pisa ko stigne i kad stigne je pitanje za Radana ne za Rastu i ekipu.

Edited by Dali_man
Link to comment

Znaci Petar Bojic, Andrija Pavlovic i Dordje Djuric ne igraju za sigurno. Ne znam onaj sto dobi crveni na koliko je kaznjen?

Kod nas Guma dobio cetvrti ili osmi i pauzira...

Link to comment

Cuka nas zadnji put pobedila pre skoro 15 godina a zadnjih 10 utakmica nije odigrala nereseno.

X-2 u najavi. Al bice da je ipak 2.

Link to comment

Zna li neko da li su M.Mitrovic i Mrscevic bili u poslednje vreme na klupi Radnickog??? Ja se ne secam kada sam ih  zadnji put procitao

Link to comment

Čukarički - Radnički N.

Subota, 07.05.2016, 19.00

Delegat: GELIĆ Milko

Glavni sudija: MAŽIĆ Milorad

Prvi pomoćni sudija: RISTIĆ Milovan

Drugi pomoćni sudija: ĐURĐEVIĆ Dalibor

Četvrti sudija: SAVOVIĆ Darko

Prvi dodatni sudija: GLOĐOVIĆ Vlado

Drugi dodatni sudija: KIŠ ČEPEGI Robert

Posmatrač: GOGIĆ Miodrag

 

:jerry: 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...