Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš proleće 2016


Dali_man

Recommended Posts

Legenda zna da ja kad kopam i istražujem to nekad može da košta i milione. Kopao ja tako pa njegov direktor uzeo pozajmicu od par miliona da pokrije troškove :P

Pozdravio te "Marjan iz Draževac".... ;)

Link to comment
  • Replies 3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    421

  • Матрикс

    419

  • Constantin

    383

  • W.F.C.

    281

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ако има нека вајда од оволки пут то је онда ово радовање за пехари, као да су освојили светско првенство  :0.6:

Link to comment

Ja sam pitao Andjelinu Džoli i pristala je... ;)

Ready Group i Memoris su ove sezone svoje sponzorske ugovore "podigli" za 100% u odnosu na prethodnu...tako da su najveći sponzori. Ne širi dezinformacije, a da ne pominjemo hiljadu sitnica koje A. čini Radničkom, a koje se "ne vide" i ne prati je papirologija ili je čak i prati. Ne znam šta si hteo da postigneš onom konstatcijom.

 

P.S. Govorimo o klasičnom sponzorstvu kroz reklamu.

A da pomenemo nešto što ipak postoji kroz papirologiju i može se naći na zapadnoj tribini stadiona Čair u kancelariji preko puta kancelarije gospodina Andrije. (nije član foruma pa se može pomenuti ime jer se ne spekuliše o identitetu člana, već o rukovodiocu kluba čije ime nosi ova tema). 

 

Dolaskom novog predsednika Radničkog napravljena je lista poverilaca koji tuže Radnički, kako bi se stekao uvid u kompletno dugovanje, oktobra meseca, kada je urađen presek stanja, jedan od njih bio je i gospodin Andrija, koji za zakup (najverovatnije se radi o stanovima igrača) utužio klub za 1600 evra. od tada je prošlo par meseci, kamate su narasle, tako da danas možemo da nagađamo koliko je zapravo dugovanje prema njemu. Druga osoba koja se vidi na pomenutom spisku je Katarina Grujić, koja je pre gospodina Andrije radila marketing Radničkog (jebala mu je majku kako ga je radila, slično poput gospodina Andrije) Ona takođe potražuje zaostale plate od oko 1000 evra. Zar ti ljudi ne bi trebalo da daju Radničkom, kada već imaju, a ne da od njega uzimaju? Sada, kažeš da on dosta daje, ima najjače sponzorske ugovore sa Memorisom (koji ja nigde ne pominjem, pa ne znam čemu uopšte ta konstatacija), kolika god da je cifra koju daje, ubeđen sam da je manja od cifre koju traži.  Ostali su zatamljeni jer nemaju veze sa temom. Takođe, da li si razmišljao kakvo sranje može da navuče klubu prodajom nelicenciranih replika dresova? 

S poštovanjem, A. Ilić. 

 

12596098_478384629037150_1496282485_n.jp

Edited by ackonish
Link to comment

A da pomenemo nešto što ipak postoji kroz papirologiju i može se naći na zapadnoj tribini stadiona Čair u kancelariji preko puta kancelarije gospodina Andrije. (nije član foruma pa se može pomenuti ime jer se ne spekuliše o identitetu člana, već o rukovodiocu kluba čije ime nosi ova tema).

 

Dolaskom novog predsednika Radničkog napravljena je lista poverilaca koji tuže Radnički, kako bi se stekao uvid u kompletno dugovanje, oktobra meseca, kada je urađen presek stanja, jedan od njih bio je i gospodin Andrija, koji za zakup (najverovatnije se radi o stanovima igrača) utužio klub za 1600 evra. od tada je prošlo par meseci, kamate su narasle, tako da danas možemo da nagađamo koliko je zapravo dugovanje prema njemu. Druga osoba koja se vidi na pomenutom spisku je Katarina Grujić, koja je pre gospodina Andrije radila marketing Radničkog (jebala mu je majku kako ga je radila, slično poput gospodina Andrije) Ona takođe potražuje zaostale plate od oko 1000 evra. Zar ti ljudi ne bi trebalo da daju Radničkom, kada već imaju, a ne da od njega uzimaju? Sada, kažeš da on dosta daje, ima najjače sponzorske ugovore sa Memorisom (koji ja nigde ne pominjem, pa ne znam čemu uopšte ta konstatacija), kolika god da je cifra koju daje, ubeđen sam da je manja od cifre koju traži. Ostali su zatamljeni jer nemaju veze sa temom. Takođe, da li si razmišljao kakvo sranje može da navuče klubu prodajom nelicenciranih replika dresova?

S poštovanjem, A. Ilić.

 

12596098_478384629037150_1496282485_n.jp

Ovo je revizorski dokument. On dokazuje da dugovanja postoje, a ne da je klub bilo ko sa ove liste tužio. :)

Link to comment

Trebam sad i sudiju ovde da vam dovedem jel?

Nema potrebe da se ljutiš. Ako si već rekao da je tužio, ti pokaži da je tužio. Jer ti tvrdim da nije tužio, pa smatram da ne bi bilo lepo da forumaši imaju pogrešnu informaciju.

 

Rekao si da je tužio, a pokazao nešto drugo, ja sam se na to osvrnuo. Ovo je diskusija, i ako možda ne mislimo isto i raspolažemo različitim informacijama i saznanjima to nije razlog da se tako ponašaš. Niti te ko napada, niti optužuje...nit' te tera da dovodiš sudiju.

Što se mene tiče volim da diskusije budu temeljne i kvalitete. Zato ti napisah.

Link to comment

A da pomenemo nešto što ipak postoji kroz papirologiju i može se naći na zapadnoj tribini stadiona Čair u kancelariji preko puta kancelarije gospodina Andrije. (nije član foruma pa se može pomenuti ime jer se ne spekuliše o identitetu člana, već o rukovodiocu kluba čije ime nosi ova tema). 

Podmetnuli ti Acko ;)  Ovo je još Vidakova revizija.

Nije ovo tužba, nije tužio nikad, a da li će, to je njegova stvar. Uostalom i on čita forum, imaće neki stav o tome valjda. Ja sam mislio stvarno da imaš nešto. 

 

P.S. Kancelarija preko puta, koju pominješ.....poodavno je kancelarija fudbalske škole.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...