Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš proleće 2016


Dali_man

Recommended Posts

  • Replies 3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    421

  • Матрикс

    419

  • Constantin

    383

  • W.F.C.

    281

Top Posters In This Topic

Posted Images

Al sve i da je utakmica Cukaricki  Vojvodina bila namestena lakrdija, ko nas jebe kad smo kurton od kluba

Bilo bi lepo kada već kritikuješ klub, napišeš koji to klub u Srbiji ovog proleća igra bez pojačanja, Radnički je napustilo nekoliko igrača, Zemljanuhin, Blažić, Ašćerić, Pejčić... kako god oni igrali, svi su imali ulogu u prvom timu, a pojačanja nije bilo. MIšljenja sam da igramo iznad naših mogućnosti, jer se suočavamo sa dosta problema, a opet, sa druge strane, sa ovom dečurlijom i par iskusnih igrača imamo šest pobeda u prolećnom delu. 

 

Rastavac nijednom nije rekao, idemo u Evropu, to što ste vi u svojim glavama zacrtali Evropu, potpomognuti ambicijama (nerealnim) predsednika kluba, to je drugo. Mesto da budete srećni što je Radnički danas uopšte u situaciju da se pominje kao ekipa koja konkuriše za Evropu, samo kritikujete, uvek nešto ne valja.

 

Do pre par sezona imali smo najstariji tim, koji nije znao da pobedi na strani, čiji su igrači od umora stalno ležali na travi i "lečili" grčeve. Ne može i Evropa, i sastavljen tim bez para i mladost...

 

Oprosti mi ako sam u bilo kom delu mog obraćanja zvučao drsko, to mi nije namera. 

Link to comment

Bilo bi lepo kada već kritikuješ klub, napišeš koji to klub u Srbiji ovog proleća igra bez pojačanja, Radnički je napustilo nekoliko igrača, Zemljanuhin, Blažić, Ašćerić, Pejčić... kako god oni igrali, svi su imali ulogu u prvom timu, a pojačanja nije bilo. MIšljenja sam da igramo iznad naših mogućnosti, jer se suočavamo sa dosta problema, a opet, sa druge strane, sa ovom dečurlijom i par iskusnih igrača imamo šest pobeda u prolećnom delu. 

 

Rastavac nijednom nije rekao, idemo u Evropu, to što ste vi u svojim glavama zacrtali Evropu, potpomognuti ambicijama (nerealnim) predsednika kluba, to je drugo. Mesto da budete srećni što je Radnički danas uopšte u situaciju da se pominje kao ekipa koja konkuriše za Evropu, samo kritikujete, uvek nešto ne valja.

 

Do pre par sezona imali smo najstariji tim, koji nije znao da pobedi na strani, čiji su igrači od umora stalno ležali na travi i "lečili" grčeve. Ne može i Evropa, i sastavljen tim bez para i mladost...

 

Oprosti mi ako sam u bilo kom delu mog obraćanja zvučao drsko, to mi nije namera. 

A za to je kriv ko?

 

Ni jednog trenutka nisam mislio na igrace i Rastu. Oni su odradili svoj deo posla maksimum maksimuma. To se valjda vidi iz konteksta mog posta.

Link to comment

Ако ништа друго, бар смо комплетни за суботу. Колико видим само је Гума добио картон данас.

Link to comment

Generalno lose igramo protiv ekipa koje imaju brze igrace a i brzu razmenu pasova tj igru. Odupiremo se, uglavnom brzim ekipama koje svoju brzinu koriste prilikom kontri ali kada svoju brzinu i startnost koriste prilikom razmene paseva i utrcavanja iza ledja  odbrane to je vec nesto drugo. U te ekipe spadaju Vojvodina, Partizan, Borac i delimicno Surdulica.

Napisao sam pre par dana da bih Tomketa vratio nazad a Mitrovica na bok jer verujem da je dosta brzi od Djoleta. Djole je nespreman i nesiguran i za njegovu prirodnu poziciju a da ne pricam za beka. Ovako kako je on odigrao mogao je i Mitrovic a i Aca kapiten. Kladim se da bi oni to i dosta bolje...

 

Vidim da se digla mala prasina oko kluba, amcicije i mogucnosti kao i sposobnosti uprave. Jasno je svima kao dan da mi zadnjih dvadeset i kusur godina nismo imali sposobnu upravu. Jedini pomak u odnosu na sve je pokazao Vidak i to ne u vodjenju kluba, obezbedjivanju vecih finansijskih sredstava i td. i td... vec u hrabrom odabiru trenera. Trener je taj koji je zamaskirao sve nesposobnosti uprave. Zato nema potrebe kukati na upravu jer su sve bile iste i nista se ne dobija osim sivila na forumu. Dobiju pare od grada i placaju i tu se sve zavrsava od konkretnih i korisnih stvari za klub.  Nego mislim da ova kuknjava nije izazvana predsednikovim ambicijama vec nasim ambicijama. Gotovo sve nas je Radnicki ubedio da moze i svi smo se potajno nadali da ce ovom utakmicom da prelomimo u nasu korist. Mislim da bi se to i desilo da je bilo ko dosao za trenera osim Kosanovica. Kako Borac stoji sa kintom ne bi me cudilo da je Vojvodina umesala prste i platila Kosanu da vodi ove tcetiri utakmice Borac. Meni su oni toliko sumnjivi da vi pojma nemate. Ne spadam u ljude koji sve vide kroz zaveru ali uz obilje slucajnosti i raznih desavanja naravno da picnem da sumnjam.

Sledecu utakmicu smo kompletni a Cuki ne igra Andrija Pavlovic. Naravno Cuka je skup jako kvalitetnih pojedinaca ali Pavlovic je ipak glavni pokretac tima ovog proleca. Uz ovaj bolan poraz, videcemo kako ce da se saberu. Imamo cemu da se nadamo i tesko da dve za redom mozemo da odigramo ovako lose posebno jer Djole nece biti u timu pa ce i kikseva biti manje. Nadam se i lepsem vremenu pa sa njim i lepsim rezultatima. :D

Link to comment

Sledecu utakmicu smo kompletni a Cuki ne igra Andrija Pavlovic. Naravno Cuka je skup jako kvalitetnih pojedinaca ali Pavlovic je ipak glavni pokretac tima ovog proleca. Uz ovaj bolan poraz, videcemo kako ce da se saberu. Imamo cemu da se nadamo i tesko da dve za redom mozemo da odigramo ovako lose posebno jer Djole nece biti u timu pa ce i kikseva biti manje. Nadam se i lepsem vremenu pa sa njim i lepsim rezultatima. :D

Добро по нас ако не игра Павловић, не игра ни Бојић, ми би требало да смо комплетни, али је Чука свеједно фаворит. Ђоле је имао леп центаршут код нашег гола јуче, тако да било је и позитивних страна у његовој игри. 

Да не идем сувише далеко, требали бисмо, поред осталих позиција, да тражимо појачања за десну страну и на крилу и беку у наредном прелазном року.

Link to comment

Добро по нас ако не игра Павловић, не игра ни Бојић, ми би требало да смо комплетни, али је Чука свеједно фаворит. Ђоле је имао леп центаршут код нашег гола јуче, тако да било је и позитивних страна у његовој игри. 

Да не идем сувише далеко, требали бисмо, поред осталих позиција, да тражимо појачања за десну страну и на крилу и беку у наредном прелазном року.

 

Po meni, najavljeni, uzrok poraza nas desni bek. Cuka nema sanse da nas dobije. Od prelazni rok ne smem da komentarisem.

Link to comment

Poceli smo toplo - hladno, sa visokim rezultatima, ko kod Ace Ilica svojevremeno. I posle se zalimo na niske rezultate i defanzivnu igru... Takva je liga i takav smo tim da jedino dobrom odbranom moze nesto da se uradi, ujedno i izbegnu ovakvi debakli. E sad sto to nije atraktivno za gledanje jbga, odavno je pao kvalitet da kad ides na stadion ne ocekujes Bog zna sta da vidis na terenu. Nadam se da jos ima sanse za neki dobar plasman, videcemo sta ce preostala tri kola da donesu. Moj prvi utisak je da je plej of dosta zajebana stvar ako hoces neki rezultat.

Link to comment

Добро по нас ако не игра Павловић, не игра ни Бојић, ми би требало да смо комплетни, али је Чука свеједно фаворит. Ђоле је имао леп центаршут код нашег гола јуче, тако да било је и позитивних страна у његовој игри. 

Да не идем сувише далеко, требали бисмо, поред осталих позиција, да тражимо појачања за десну страну и на крилу и беку у наредном прелазном року.

Trebaju nam oba beka i centralni kao i par igraca u sredini i navali. Pored kvaliteta svi treba da poseduju zadovoljavajucu brzinu kako bi mogli da odgovorimo ravnopravno i brzim ekipama. Rasta je i sam rekao da se traze brzi igraci...

Link to comment

Trebaju nam oba beka i centralni kao i par igraca u sredini i navali. Pored kvaliteta svi treba da poseduju zadovoljavajucu brzinu kako bi mogli da odgovorimo ravnopravno i brzim ekipama. Rasta je i sam rekao da se traze brzi igraci...

 

Lakse ti bilo da napises da nam treba skoro ceo tim  ^_^

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...