Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš proleće 2016


Dali_man

Recommended Posts

  • Replies 3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    421

  • Матрикс

    419

  • Constantin

    383

  • W.F.C.

    281

Top Posters In This Topic

Posted Images

Киша је лепо натопила терен у чачку, јављају репортери. Чука води на Брду. 

Мрка и Апостол само ротација.

Screenshot_2016-05-03-17-52-53_zps1jp3er

Link to comment

Boli ne patka, ne igra brat Ascera  :fantom:

Steta, ne bi se tad brinuo za konacan rezultat. Ovako Vojvodina moz i da preokrene  :fantom:

Link to comment

Штета, ово је била прилика да можда побегнемо Војводини бар још бод. Судећи по статистичким подацима ми ич не нападамо, делује да се и после примљеног гола то није променило. Опет полетесмо после добре две утакмице...  :unsure:

Link to comment

Штета, ово је била прилика да можда побегнемо Војводини бар још бод. Судећи по статистичким подацима ми ич не нападамо, делује да се и после примљеног гола то није променило. Опет полетесмо после добре две утакмице...  :unsure:

 

I to je neki napredak, dosad smo poletali odma posle prve ;)

Link to comment

I to je neki napredak, dosad smo poletali odma posle prve ;)

 

Могли су да нас наваде још мало па и трећу да одиграју како треба, мислим да би већ почели да се спремају пасоши за гостовање у првом колу квалификација за ЛЕ  :s_d:

Link to comment

Штета, ово је била прилика да можда побегнемо Војводини бар још бод. Судећи по статистичким подацима ми ич не нападамо, делује да се и после примљеног гола то није променило. Опет полетесмо после добре две утакмице...  :unsure:

Ajd sto nece pobegnemo Vojvodini, nego sto vratismo i Borac u igru za cetvrto mesto. Imaju najlaksi raspored + utakmicu manje.

Link to comment

И ево и Војводина изједначила. Биће ово брзи повратак у реалност после оне две добре утакмице на Чаиру. Али то не значи да било шта замерам момцима, само напред, борба до краја... :thumbsup:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...