Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš proleće 2016


Dali_man

Recommended Posts

Takođe bih te molio da mi daš svoje mišljenje, da li je prava odluka bila da se na poziv Sportala, da budu sponzori medijski odgovori sa "Ne vidim šta Radnički može da ima od toga?" 

Čini mi se da je to period u kome nisam bio u toku te priče. Onako ako si mi je ti predstavio,izgledala je Ok, ali to je tvoja priča, kad već tako postvljaš stvari, nisam čuo drugu stranu. 

 

Pa ako postoje ugovori i pisani trag, daj da vidimo? Ako mi neko kaže nešto da je tako i tako, ja verujem u to, dok mi se ne dokaze suprotno... Verujem naravno svom izvoru jer je jedan od ljudi u upravnom odboru kluba, dok ne vidim dokaze za drugačije, apsolutno mu verujem. 

Ti znaš kako se traže na uvid 'artije, pa izvoli. Ja jedino mogu da se opkladim s tobom u nešto, da to ima, i da je u skladu s propisi i to je to. Radiš malo nepošteno to, po sistemu "ja ću te optužim, a ti dokaži da nisi"...ajde ti dokaži da jeste. teret dokazivnja je na tebi, da dokažeš da nešto jeste, a za to imaš na raspolaganju sve pravne norme. Evo ponavljam i pojednostavljujem Ready group i Memoris imaju najjače sponzorske ugovore za reklamiranje na stadionu i oni su sada duplo veći u odnosu na prošlu godinu i u odnosu na druge sponzore, a koji su istakli svoje reklame na stadionu. 

Znači opklada, svedoci sa foruma...kavana.

Link to comment
  • Replies 3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    421

  • Матрикс

    419

  • Constantin

    383

  • W.F.C.

    281

Top Posters In This Topic

Posted Images

Da citiram doticnog

 

Ja zato upravo prvo polazim od nas samih. Obezbedi ti klincima iole pristojnu stipendiju i normalnije uslove za trening, i odliv ce se sigurno dobrano smanjiti. Najmanje zbog nekog lokal patriotizma. Pri tome ne vidim nista lose da se klinci od malena usmeravaju da navijajui za klub iz svog grada. Narocito oni srecnici koji imaju talenta da sutnu loptu pa trce po nju, koji svoju karijeru pocinu u nasem voljenom nam klubu.

Mislim da ga je malo lupnuo s 15 miliona :D 

U tom slučaju bi Realu bilo jeftinije da ga kupi od Partizana i da mu jaku platu i to sve da  manje košta od 15 miliona. 

Link to comment

Dali, ispricana i isprana tematika, manje vise imamo slicno misljenje od navedenu problematiku al nam interpretacija porazlicita ...

Sto ne znaci da s vreme ne treba da se malo pokenja o tome na forumu  :D

Link to comment

Čini mi se da je to period u kome nisam bio u toku te priče. Onako ako si mi je ti predstavio,izgledala je Ok, ali to je tvoja priča, kad već tako postvljaš stvari, nisam čuo drugu stranu. 

 

Ti znaš kako se traže na uvid 'artije, pa izvoli. Ja jedino mogu da se opkladim s tobom u nešto, da to ima, i da je u skladu s propisi i to je to. Radiš malo nepošteno to, po sistemu "ja ću te optužim, a ti dokaži da nisi"...ajde ti dokaži da jeste. teret dokazivnja je na tebi, da dokažeš da nešto jeste, a za to imaš na raspolaganju sve pravne norme. Evo ponavljam i pojednostavljujem Ready group i Memoris imaju najjače sponzorske ugovore za reklamiranje na stadionu i oni su sada duplo veći u odnosu na prošlu godinu i u odnosu na druge sponzore, a koji su istakli svoje reklame na stadionu. 

Znači opklada, svedoci sa foruma...kavana.

U pravu si, na meni je da tražim dokaze i dokažem. A ti znaš da ja mnogo volim da dokazujem svoje tvrdnje. 

Link to comment

Legenda zna da ja kad kopam i istražujem to nekad može da košta i milione. Kopao ja tako pa njegov direktor uzeo pozajmicu od par miliona da pokrije troškove :P 

Link to comment

Legenda zna da ja kad kopam i istražujem to nekad može da košta i milione. Kopao ja tako pa njegov direktor uzeo pozajmicu od par miliona da pokrije troškove[emoji14]

Ako,ako...samo ti kopaj,ja sam samo svedok od opkladu [emoji12]

 

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...