Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš proleće 2016


Dali_man

Recommended Posts

1.60         3.35         6.25

 

Vece sanse, po kladionicama,  je imao recimo Partizan za trijumf na Cairu nego mi u Subotici ... Enteresantno

Edited by Rumpelstiltskin
Link to comment
  • Replies 3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    421

  • Матрикс

    419

  • Constantin

    383

  • W.F.C.

    281

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ne znam za vas ali ja cu da se ponovim da najvise mrzim da gledam utakmice Radnickog upravo protiv Spartaka!

Link to comment

Ne znam za vas ali ja cu da se ponovim da najvise mrzim da gledam utakmice Radnickog upravo protiv Spartaka!

 

Sto b ? Zadnji put u Nisu tresosmo se do zadnjeg minuta ...

Link to comment

Ma zadnja dva puta bese tako, al opet imam neki grozan osecaj , i Popara dobijao crveni predzadnji put na Cairu, i precka nam se tresla u 90-om, al opet..

Link to comment

Sto b ? Zadnji put u Nisu tresosmo se do zadnjeg minuta ...

Nama bi i bod u subotu mnogo znacio, najmanje zbog samog boda, vise zbog vanfudbalskih stvari. Em imamo bratske navijacke grupe, em imamo renome "3 za 3" u zadnjih X sezona, em pljuste optuzbe na racun Spartaka zbog namestanja, tako da ga cenim da ce ova utakmica da bude pod velikom lupom. Ko ce da veruje da utakmica nije namestena ako izgubimo? Bodom bi smo skinuli veliku bedu s vrata, o ti i da ne pricam.

Link to comment

Cuo sam o toj prici da smo braca sa njima a sto ih ne bi otresli i uzeli 3 boda rod za rod pare za sirenje?

 

Pa ako smo rod rodjeni, redno bi bilo da ne pruzamo preveliki otpor,  bratu pomazes kad mu je najteze  <_<

Link to comment

Jeste,ali ako bata pada ne bi bilo redno da vuce drugog,elem mislim da Rasta nije u tom fazonu i nece da pravi kombinacije.Mada realno gledano malo smo oslabljeni,a ovi bi da grizu ja bi castio za X!

Link to comment

Jeste,ali ako bata pada ne bi bilo redno da vuce drugog,elem mislim da Rasta nije u tom fazonu i nece da pravi kombinacije.Mada realno gledano malo smo oslabljeni,a ovi bi da grizu ja bi castio za X!

 

Sve stoji, ali ipak pogledaj ludi kladionicari koje su kvote izbacili ...

Link to comment

Meni se mnogo svidja njihov trener i mislim da im je to kao i nama najaci deo tima. Takodje kostur tima su sacuvali i nisu imali vecih promena koliko se ja secam.

Link to comment

Izgleda da su uzeli na zub Spartak vec neko vreme, bilo bi dobro da odigramo na pobedu i ne damo povoda nikakvim sumnjama. Spartak ima dobar tim i nece da ispadne.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...