Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš proleće 2016


Dali_man

Recommended Posts

  • Replies 3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    421

  • Матрикс

    419

  • Constantin

    383

  • W.F.C.

    281

Top Posters In This Topic

Posted Images

Posto nekih vesti i nema, da vam ispricam zanimljivost.. Moj klub danas nije igrao, pa rekoh da pogledam G.Matejevac - Ofk Nis, derbi prve gradske lige, i pocela utakmica, osvrnem se u publici a pored mene stoje Rados i Guma :) Ne bese mi jasno odakle njih dvojica bas tu al dobro:), bio i Gruja sudija, i jos poneki interesantni likovi. Na kraju 2-0 za domace ako nekog zanima.

Sledece nedelje derbi, Cegar Donji Matejevac-Cegar Kamenica :D

Nisi reko najbitnije-ima li neki hitri mladjani napadac za zelen Cair?

Edited by Med Livadski
Link to comment

Sledece nedelje derbi, Cegar Donji Matejevac-Cegar Kamenica :D

Nisi reko najbitnije-ima li neki hitri mladjani napadac za zelen Cair?

Kako ne, to ce tek da bude derbi, da se vidi ko je gazda Cegra :D

 

Slabije od potencijala, od Ofk Nisa vise ocekivao, ali sem dobre fizicke spreme za taj rang takmicenja nista..a na terenu igrac utakmice Coja, tako da vam je sve jasno ako ga se secate jos iz Ofk Nisa iz druge lige, kada su godinama harali pod vodjstvom ludog Race:) Inace sad je i igrac i trener u Matejevcu i igra ga doktorski i u 42-3 godine!

Link to comment

Терен на стадиону у Нишу последњи пут је промењен 1999. године. С обзиром на стање, односно да је превише мек за свакодневно тренирање, како би га сачували за мечеве, играчи Радничког тренирају на алтернативним локацијама.

- Ниш нема адекватни терен за припрему суперлигаша, па су играчи често принуђени да тренирају у блату - каже капитен нишког тима Александар Јовановић. - Нисмо једини, пола лиге тренира по сличним теренима. Ни главни нам није у бољем стању.

Члановима Суперлиге ће бити наложено да санирају терене и доведу их адекватно стање. Ко то не буде урадио, неће моћи да игра Суперлигу и Прву лигу Србије - јасан је Владимир Булатовић.

http://www.novosti.rs/%D0%B2%D0%B5%D1%81%D1%82%D0%B8/%D1%81%D0%BF%D0%BE%D1%80%D1%82.434.html:597687-%D0%91%D0%B5%D0%B7-%D1%82%D0%B5%D1%80%D0%B5%D0%BD%D0%B0-%D0%BD%D0%B5%D0%BC%D0%B0-%D0%BD%D0%B8-%D0%B5%D0%BB%D0%B8%D1%82%D0%B5

Link to comment

Kako ne, to ce tek da bude derbi, da se vidi ko je gazda Cegra :D

 

Slabije od potencijala, od Ofk Nisa vise ocekivao, ali sem dobre fizicke spreme za taj rang takmicenja nista..a na terenu igrac utakmice Coja, tako da vam je sve jasno ako ga se secate jos iz Ofk Nisa iz druge lige, kada su godinama harali pod vodjstvom ludog Race:) Inace sad je i igrac i trener u Matejevcu i igra ga doktorski i u 42-3 godine!

 

Krstic skola. Nadam se da nije samo majmun ko Raca ...

Link to comment

Veliki pozdrav nislijama na ovom topiku pratim vas od skora pa reko da vam se pridruzim!Vidim da se vode zdrave rasprave :) da ima i zagrizenih :)

Link to comment

Veliki pozdrav nislijama na ovom topiku pratim vas od skora pa reko da vam se pridruzim!Vidim da se vode zdrave rasprave :) da ima i zagrizenih :)

 

Ja ovde ne znam nijednog koj nije zagrizen. Stoga, crvenopevac, ako si  zagrizen i ti, na pravom si mestu.  Ma i ako nisi, kuj ga ... Elem, dobrodosao  :thumbsup:

Link to comment

Veliki pozdrav nislijama na ovom topiku pratim vas od skora pa reko da vam se pridruzim!Vidim da se vode zdrave rasprave :) da ima i zagrizenih :)

Dobro dosao. Pretpostavljam da si sa Crvenog pevca ;)

Sad kako obicaj nalaze a samo ce ti se kasti, treba da pustis po koje pivo i kiselu. Cisto da te upozorim dok jos Legenda nije poceo sa njegove slike samo tu kod njega ima i pecenje :D

Edited by MaErAkLoIJA
Link to comment

Veliki pozdrav nislijama na ovom topiku pratim vas od skora pa reko da vam se pridruzim!Vidim da se vode zdrave rasprave :) da ima i zagrizenih :)

 

pecenje1blog.jpg

 

 Cisto da te upozorim dok jos Legenda nije poceo sa njegove slike samo tu kod njega ima i pecenje :D

 

Dobro došao... :thumbsup:

Link to comment

Lose si me procenio na prvu buraz.Roditelj sam pa tako ne mogu bas sebi da dozvolim neke stvari.Inace me fascinira vasa zagrizenost idete do detalja tipa porodicno stablo svakog sudije i delegata,info iz kluba i takve stvari.Hvala na dobrodoslici valjda smo ovde svi nasi :)

Edit:hvala legenda i maremeraklija valjda :)

Edited by Redrooster
Link to comment

Lose si me procenio na prvu buraz.Roditelj sam pa tako ne mogu bas sebi da dozvolim neke stvari.Inace me fascinira vasa zagrizenost idete do detalja tipa porodicno stablo svakog sudije i delegata,info iz kluba i takve stvari.Hvala na dobrodoslici valjda smo ovde svi nasi :)

Edit:hvala legenda i maremeraklija valjda :)

 

Boldovano,  nije bas da sam  te skapirao ...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...