Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš proleće 2016


Dali_man

Recommended Posts

  • Replies 3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    421

  • Матрикс

    419

  • Constantin

    383

  • W.F.C.

    281

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ko su bili najbolji i kako su odigrali omladinci?

Omladinci danas nisu igrali, poslati su da igraju sutra utakmicu za "svoje" protiv Kragujevčana. Bez slabog pojedinca smo bili.

Link to comment

Drago mi je zbog Lazaraa Mitrovica...Vidi se da je pojacanje.. za jedno poluvreme dao je treceligasu (ipak Car K. nije zonas ili 5ta liga) 2 komada... a par dana pre toga za omladince je takodje bio strelac. Trebalo bi mu dati sad malo vise sansi u nastavku prvenstva.  

Voleo bih da od sl. sezone okosnica tima budu mladi -Apostolovic,2X Mitrovic,Krstic,Aleksa Jovanovic,Mrkic,Todorovic,Stevanovic (stoper),sa Raulom,Brzim,Bulatovicem,Acom Kapitenom i Djurickom ..da se udje u narednu sezonu..   

 Cisto sumnjam da ce D.Bulatovic,Tomke i Aca golman igrati naredne sezone u Nisu. 

 

Drago mi je za Apostolovica sto je dao 2 gola...mozda ce mu to podici samopouzdanje

Link to comment

Omladinci danas nisu igrali, poslati su da igraju sutra utakmicu za "svoje" protiv Kragujevčana. Bez slabog pojedinca smo bili.

Mislio sam na mladjariju danas protiv Cara

Link to comment

Mislio sam na mladjariju danas protiv Cara

..i ja....

U stvari...mislio sam da misliš na Totija, Balotelija, Leku, Peru Krstića...? ...njih čuvaju za sutrašnji duel omladinaca, osim Balotelija, koji je bolestan...

Od mladjih?

Link to comment

..i ja....

U stvari...mislio sam da misliš na Totija, Balotelija, Leku, Peru Krstića...? ...njih čuvaju za sutrašnji duel omladinaca, osim Balotelija, koji je bolestan...

Od mladjih?

Upravo na njih :D

Link to comment

Bludni sin dao prvenac za Chuku. Ostaje nam samo jos da "resimo" Javor za matematiku.

 

Pobeda protiv Vojvodine, bez obzira na ostala dva meca, bi trebalo da nam garantuju minimum 5. mesto. Vozdovac bi morao da dobije sve do kraja a mi da izgubimo od Spartaka i Rad da nas potisnuli na 6. mesto.

Edited by Dali_man
Link to comment

Omladinci pobedili Kragujevac i popeli se na 7.mesto. Imaju solidan raspored i ne bi trebalo da bude problema sa opstankom do kraja. Inace vidim da je pocela "prolecna serija sjajnih igara i rezultata" Cukarickog, ocekujem uskoro nesto slicno i od Vojvodine...

 

Sledeceg vikenda Arena prenosi svoje tri utakmice od cega jednu Vojvodine, pa bi trebalo da bude prenos Spartak - Radnicki u subotu od 15h (ako RTV1 jos uvek prenosi jednu utakmicu po kolu).

Link to comment

 Ostaje nam samo jos da "resimo" Javor za matematiku.

 

Za koju matematiku? Javor ne može ispred nas ni u teoriji, imamo 10 bodova više od njega, a 3 kola do kraja..?

 

Ups...pogrešnu tabelu gledam  :isuse:  ali oni igraju protiv Partizana, pa..

Link to comment

Za koju matematiku? Javor ne može ispred nas ni u teoriji, imamo 10 bodova više od njega, a 3 kola do kraja..?

 

Ups...pogrešnu tabelu gledam  :isuse:  ali oni igraju protiv Partizana, pa..

Ma toeto, al cisto da ispostujemo formalnost.

Link to comment

Omladinci pobedili Kragujevac i popeli se na 7.mesto. Imaju solidan raspored i ne bi trebalo da bude problema sa opstankom do kraja. Inace vidim da je pocela "prolecna serija sjajnih igara i rezultata" Cukarickog, ocekujem uskoro nesto slicno i od Vojvodine...

 

Sledeceg vikenda Arena prenosi svoje tri utakmice od cega jednu Vojvodine, pa bi trebalo da bude prenos Spartak - Radnicki u subotu od 15h (ako RTV1 jos uvek prenosi jednu utakmicu po kolu).

Omladinci:

http://fkradnickinis.rs/omladinci-minimalac-kraj-pruge/?lang=lat

 

Kadeti:

http://fkradnickinis.rs/kadeti-bodovi-spretnijem-domacinu/?lang=lat

Link to comment

Posto nekih vesti i nema, da vam ispricam zanimljivost.. Moj klub danas nije igrao, pa rekoh da pogledam G.Matejevac - Ofk Nis, derbi prve gradske lige, i pocela utakmica, osvrnem se u publici a pored mene stoje Rados i Guma :) Ne bese mi jasno odakle njih dvojica bas tu al dobro:), bio i Gruja sudija, i jos poneki interesantni likovi. Na kraju 2-0 za domace ako nekog zanima.

Edited by Kec u Nisu ljudi kec uNisu
Link to comment

Posto nekih vesti i nema, da vam ispricam zanimljivost.. Moj klub danas nije igrao, pa rekoh da pogledam G.Matejevac - Ofk Nis, derbi prve gradske lige, i pocela utakmica, osvrnem se u publici a pored mene stoje Rados i Guma :) Ne bese mi jasno odakle njih dvojica bas tu al dobro:), bio i Gruja sudija, i jos poneki interesantni likovi. Na kraju 2-0 za domace ako nekog zanima.

Gruja je danas sudio meč u Lučanima od 15,00 ? Da nije neki drugi iz porodice Grujić?

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...