Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš proleće 2016


Dali_man

Recommended Posts

  • Replies 3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    421

  • Матрикс

    419

  • Constantin

    383

  • W.F.C.

    281

Top Posters In This Topic

Posted Images

Oba ova nasa protivnika jedva izborila opstanak u zadnjoj sezoni. Bilo bi lepo da moze da se pogleda i susret sa Piksetovu ekipu uzivo. 

 

Malo i statistike, ovaj sajt deluje solidno, a i najsvezije apdejtuje... Mesto br. 462 na listi od 707 elitnih evropskih klubova (valjda su to sve prve lige u Evropi). Moglo bi to bolje, da se udje bar u prvu polovinu, plasman u kvalifikacije za Evropu bi doneo masu bodova i upisao klub opet na Uefinu mapu... Ispred nas samo Cukaricki, Vojvodina i Partizan, ne uspeh da nadjem ostale...

 

http://www.euroclubindex.com/asp/Ranking.asp

 

http://www.euroclubindex.com/asp/ranking.asp?TeamID=119970&From=20150701

Edited by W.F.C.
Link to comment

Njega bi mi dali ali oni verovatno nece...

More nije meni Guma bas za bacanje. Falio mu je malo kontinuiteta u igri da bi pokazao sta zna, ali decko ima stofa. Sad sto je nama na toj poziciji igrao Culum, i sada Tomke pa smo malo azdisali, to je druga stvar  :)

Link to comment

Zaboravih da vam popričam....Konovalov seo u avion, ali prc. Pokvario se motor, pa ostao na čekanju, naravno sa ostalim putnicima. Kad se obezbedilo drugo "prevozno sredstvo", svi su, pa i on, odlepršali za Kinu. Dobro je, što je to na vreme uočeno.

Link to comment

On dok stigne u Kinu, mi već na pripreme u Sloveniju... 

Bolje da je "kratio" put do Predejane ;)     Nego, stavrno, malopre gledah kinesku super ligu ili kako god se zvala, skoro 50 golmana i sve Kinezi... :isuse:

Link to comment

On dok stigne u Kinu, mi već na pripreme u Sloveniju... 

Значи ипак Порторож?

 

Nego, stavrno, malopre gledah kinesku super ligu ili kako god se zvala, skoro 50 golmana i sve Kinezi... :isuse:

Ће се разочара водитељ што га не може продамо...  :s_d:

Link to comment

Povoljna ponuda za Tursku.... hmmmm 

everything-go.gif

Za klub koji je u dugu preko milion i po evra, kojem je HITNO potrebno 200.000 evra da plati arbitražu, klub kome kasne plate, dobio POVOLJNU PONUDU ZA TURSKU... šta se podrazumeva pod POVOLJNO i ko će to da plati, odakle?! Kako bre uvek idemo u Tursku kad su političaari u klubu... 

Imao sam neku ludu i otkačenu teoriju da klub iz senke vodi Darko B. Preko Kačara, pošto sam ih par puta video pored stadiona kako se došaptavaju nešto... a Antalija mi još više potpaljuje teoriju... 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...