Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš proleće 2016


Dali_man

Recommended Posts

  • Replies 3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    421

  • Матрикс

    419

  • Constantin

    383

  • W.F.C.

    281

Top Posters In This Topic

Posted Images

:thumbsup: 

Sve mi se cini da je neke utakmice igrao na krilu za mladje kategorije...

Bez obzira na ovu "golobradu klupu" mi smo parirali ovima čiji budžet ima 7 cifara i bombe od pojacanja. Tako treba da se i nastavi.

kad bi zadržali tu decu, zajedno sa ovim Konovalovim...to je 9-10 igrača. Još 4-5 iz okoline, iz fudbalskih škola iz Niša....eto uštede koja bi mogla da se usmeri na drugu stranu. pre svega na "proizvodnju"..u školu fudbala. Pa kad se "pokrene točak"...

Link to comment

kad bi zadržali tu decu, zajedno sa ovim Konovalovim...to je 9-10 igrača. Još 4-5 iz okoline, iz fudbalskih škola iz Niša....eto uštede koja bi mogla da se usmeri na drugu stranu. pre svega na "proizvodnju"..u školu fudbala. Pa kad se "pokrene točak"...

-Pazi ne treba da se pravi obdaniste ,ali u svakoj liniji tima bi mogao da uskoci po jedan mladi ,ali kvalitetan igrac. 

Ne mozes ti da zamisljas da pravis rezultat sa neiskusnom ekipom.  

 

-Sto se tice Totija (omladinski reprezentativac),Jovanovica (kadetski reprezentativaC),Krstica ( - ) ,koji igraju na istoj poziciji zadnjeg veznog. Po meni od sl. sezone da pustimo Gumu ( i ovako cinimi se ima slobodan ugovor) i da prodamo Tomica ( jedino u ovom trenutku na njemu,Aci golmanu i Apostolu mozemo nes da zaradimo),i da pustimo u vatru ova 3 momka,pa ko se od njih izbori tj bude najbolji igrace prvu,dok ce ostala dvojica da vrebaju sansu. 

 

 -Voleo bih,ali samo u slucaju da ode ili Lakic-Pesicili R.Bulatovic da Nikola Stevanovic ( reprezentativac U18) dobije tu sansu,da zaigra u prvih 11 . 

Sa jednim mladim stoperom,zadnjim veznim i krilom mislim da bi bilo sasvim dovoljno.

 Treba sad da skautiraju malo po Prokuplju,Le,Pirotu,Medvedji,Lebanu.... da vidimo moze li da iskoci jos neki talenat 98-99-00 ,a da ga ne uzmu PFC ili CZ

Link to comment

Posle je bila prica da je Piksi te zadnje sezone kao nazadovao kod nas zbog tih krljatora sirom druge lige...

Priča onih, koji su trebali da plate ;)

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...