Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš proleće 2016


Dali_man

Recommended Posts

Da je ziv i zdrav i nemoj ga sekiras nego budi dobar  ;)

Hvala.....ma brat ga sekira.. kolju se svaki dan po kuci(figurativno)...zato sto su isti :) xaxa

 

Ne moras bre nikom da se pravdas. Nek ti je cale ziv i zdrav jos 100 godina.  :)

Hvala :) 

Link to comment
  • Replies 3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    421

  • Матрикс

    419

  • Constantin

    383

  • W.F.C.

    281

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pazi što ste vickasti... :naughty:

Ti Levi, od prvog dana od kad smo se pojavili na forumu si se ubacivao ovde i provocirao i nikad normalno nisi ništa napisao...pa sad još malo da nas ložiš,a ?

 

 

Izmišljaš, tj podmećeš

Nikad nisam "prozivao" nikoga u množini, samo konkretne ljude za konkretne stvari.  Onog jednog što je kačio fašističke sličice i dvojicu trojicu za pripadnost čoporu Meraklije Jug.  Nema razloga da se njih nekoliko kriju iza ostalih forumaša, Radničkog, Niša, "provincije" itd. Ne samo ja, niko vas ovde nije zajebavao po tom osnovu koji ste umislili

Za gtr klince ne mogu da garantujem

Link to comment

Izmišljaš, tj podmećeš

Nikad nisam "prozivao" nikoga u množini, samo konkretne ljude za konkretne stvari.  Onog jednog što je kačio fašističke sličice i dvojicu trojicu za pripadnost čoporu Meraklije Jug.  Nema razloga da se njih nekoliko kriju iza ostalih forumaša, Radničkog, Niša, "provincije" itd. Ne samo ja, niko vas ovde nije zajebavao po tom osnovu koji ste umislili

Za gtr klince ne mogu da garantujem

Levi uredu je. Shvatili smo... Hvala

Link to comment

Izmišljaš, tj podmećeš

Nikad nisam "prozivao" nikoga u množini, samo konkretne ljude za konkretne stvari.  Onog jednog što je kačio fašističke sličice i dvojicu trojicu za pripadnost čoporu Meraklije Jug.  Nema razloga da se njih nekoliko kriju iza ostalih forumaša, Radničkog, Niša, "provincije" itd. Ne samo ja, niko vas ovde nije zajebavao po tom osnovu koji ste umislili

Za gtr klince ne mogu da garantujem

E pa sad..izbrisan je baš taj deo topica, pa ne mogu da ti dokumentujem. Dozvoljavam da sam te pogrešno razumeo(li)...pa ću ubuduće obratiti pažnju.

Link to comment

Pa...mog'o je da stavi ruke na ledja i da padne na nos. To bi bilo ispravno. Uostalom, Mažić je pustio da se igra, zar ne. Onda je ovaj najbolji mahač, kako reče Raka, video da je Radoš ustvari igrao namerno rukom i ako mu je  "omaleni" Radoš celim svojim telom i bićem zaklanjao vidik izmedju njega i lopte. Na putu je još bio i Sale....ali čovek sa rendgenskim pogledom je sve video, tako da je bilo, što je bilo. I ne znam čemu toliko polemike, penal je odbranio Acko i nikom ništa.

Objektivno, Sale nije mogao da skloni ruku, otupeli refleksi ;) I ja kad ubijem plastiku, malo mi sinhronizacija zakaže :D....

A da smo provincija, jesmo...što jeste jeste, to nam pripada. Mada ljutimo se kad nam vrcan iz Požarevca pcuje majku seljačku... :isuse:  ne ide brate.

Nije nikom nista, nego Ackov CV ce bude nabudzen za jos jedan odbranjen penal, tako da smo od toga imali samo benefit  :thumbsup:

 

Who the fuck is vrcan iz Pozarevac???

Link to comment

Apsolutno se slazem za Mrku,Todorovica i Totija..nisu imali prilike tj minute da iskazu ili ne iskazu talenat. 

Ali Apostolovic je vec druga sezona u seniorskom fudbalu (prosla sezona u Pirotu)... Ne trazimo mi navijaci da bude Piksi ili Zivkovic,ali nek bude kao Plavsic iz Spartaka,Drazic iz Ofke,Mihajlovic iz Rada ... ili pak mali Apostol nije taj kalibar tj da je stepenica nize i da je u rangu Saleta Jovanovica iz Lucana,Merdovica... 

 

Ali i za Apostola da sacekamo jos 5-6 utakmica,pa da sudimo..da li je prosek,onako talenat ili talenat

Погледај овај видео што сам малопре поставио, помињу се и они Илићи за које си питао својевремено.

Link to comment

Izmišljaš, tj podmećeš

Nikad nisam "prozivao" nikoga u množini, samo konkretne ljude za konkretne stvari.  Onog jednog što je kačio fašističke sličice i dvojicu trojicu za pripadnost čoporu Meraklije Jug.  Nema razloga da se njih nekoliko kriju iza ostalih forumaša, Radničkog, Niša, "provincije" itd. Ne samo ja, niko vas ovde nije zajebavao po tom osnovu koji ste umislili

Za gtr klince ne mogu da garantujem

 

Ocemo mi tako da umisljamo. Evo Mare poceo da persira sam sebi ...

Link to comment

Јуче сам помињао нашу клупу, ето занимљивих детаља у овом чланку на ту тему. Момцима пуна подршка уз наду да ће провести бар 3-4 године у Радничком док не стасају и покажу свој квалитет, а да ће клубу доносити бодове као и добру зараду када дође време за растанак...

Link to comment

Svako ima pravo, da vidi onako kako mu se svidja....

 

Sa zvaničnog sajta FKP:

 

 

Ako smo Nišlije s razlogom hvalili pre kup utakmice, posle kup utakmice, kao i u najavi današnje prvenstvene utakmice, a sve zbog fudbalskog kvaliteta kojeg pokazuju ove sezone, večeras moramo da ih kudimo. Radnički je samo u prvih 45 minuta večerašnje utakmice napravio čitavih 17 prekršaja (!), njegovi igrači su u tom periodu dobili 2 žuta kartona zbog opasnih startova, a od strane sudije Vasića su im oproštena u tom periodu još minimum 2 žuta kartona (od kojih bi jedan bio drugi žuti, tj. isključujući za štopera Radoša Bulatovića). U tom prvom poluvremenu smo se nagledali laktova domaćih igrača u tela igrača Partizana, puno udaraca u „čukljeve“, jednom rečju pogibeljnosti domaćih bilo je „za izvoz“. Ipak, pre svega toga, ne možemo a da ne iskritikujemo „krtičnjak“ stadiona u niškom Čairu. Stadion koji je poslednjih godina veoma fino „našminkan“ kada je u pitanju njegova spoljašnjost, izgled tribina, ima i dan-danas jedan katastrofalan fudbalski teren, nešto što zaista više liči na njivu, nešto na čemu je skoro nemoguće igrati fudbal!

 

10603206_1236020183095130_86094624408533

 

Slažem se za teren, pa za drugi žuti karton Bulatoviću (može ali i ne mora)....Mi smo dobili 3 žuta kartona, od toga 2 zbog prigovora (mada ovde drugačije tvrde). Partizan 5, (sledi im kazna valjda FSS) ali se ne sećam da je bilo zbog prigovora, već zbog startova (apropo čukljeva) od toga, ona jedna ručica Bogosavca. Svi kartoni Partizana u drugom poluvremenu...???

Po pisanju sajta, mi smo u prvom pouvremenu napravili 17 prekršaja (Mozzart kaže 19:15 ukupno) što znači, da smo u drugom poluvremenu napravili samo 4 (ili kad sjedinimo Mozzart i FKP 2). Statistika, kako reče jedan komentator (Z.Mihajlovski) statistika je kao bikini, otkriva sve a ne pokazuje ništa.

 

Tako da drugari, koji nas nazivaju vrcanima i naš topic autističnim, ne moraju da se slože sa nekim našim vidjenjem stvari, ali dozvolite da imamo svoje mišljenje.

Link to comment

И стварно смо безобразни што не средимо терен напокон када нам је већ ФСС дао средства за то. А не, није бре нама дао та средства, могуће да је неком другом   :fantom:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...